Prośba o pomoc dla Robina

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Prośba o pomoc dla Robina

Postprzez wiki1710 » 2011-03-11, 13:32

Robin nie jest psem... Ale jest zwierzakiem o ogromnym sercu, który znalazł się nad przepaścią pomiędzy życiem a śmiercią...

Tak było jeszcze niedawno:

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dziś życie Robina i jego pani wygląda zupełnie inaczej...



A oto treść listu Moniki:

Robin ma 17 lat. Od prawie 15-tu jest ze mną. Całe swoje dotychczasowe życie był przyjacielem i członkiem naszej rodziny. Dawał radość mnie, moim przyjaciołom i przede wszystkim dzieciom, do których czuł szczególną sympatię. Wesoły, cieszący się życiem i zawsze oddany.

Niestety, w grudniu 2010 roku ciężko zakolkował. Jedyną szansą na uratowanie mu życia była punkcja jelita ślepego. Udało się. Robinek przeżył. Jednakże nastąpiło powikłanie w postaci ropnia, który w błyskawicznym tempie urósł do rozmiarów piłki nożnej. Lekarze weterynarii robili wszystko, by mu pomóc, ale nadziei było coraz mniej... W zasadzie w ostatniej chwili zawieźliśmy go do kliniki w Demmin w Niemczech (najbliżej Szczecina, gdzie mieszkamy), gdzie dr Knut Anders wraz z zespołem lekarzy wet. przeprowadził operację ratującą Robinkowi życie.

Niestety koszty operacji i rehabilitacji (ok.6 tys zł.) przewyższają moje możliwości finansowe, ale nie mogłam postąpić inaczej. To była dla niego jedyna szansa... Ponieważ Robin stanowi moją własność prywatną, żadna fundacja nie jest w stanie pomóc nam finansowo.


Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do ludzi dobrej woli i o dobrych sercach o pomoc w sfinansowaniu operacji i rehabilitacji Robina. Każda darowana złotówka będzie dla nas bezcennym darem, za który z całego serca BARDZO DZIĘKUJĘ.

Monika Lisowska

_____________________________________________________________________________


Jeżeli znacie kogoś, kto ma wielkie serce do koni i kogo ta historia mogłaby zainteresować, jeśli macie jakikolwiek pomysł, jak pozyskać fundusze na opłacenie kosztów leczenia, jeśli sami możecie pomóc Robinowi bodaj najdrobniejszą kwotą - będziemy bardzo wdzięczni.


Pieniądze można wpłacać na podany numer konta
BZWBK 39 1090 1492 0000 0000 4903 2583
Monika Lisowska
ul.Balińskiego 11 B, 70-893 Szczecin
tytuł: na leczenie Robina

Za wszelką pomoc dziękujemy.
Avatar użytkownika
wiki1710
 
Posty: 549
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-04, 13:52
psy: Nelly (DSPP), Layla (BPP)

Re: Prośba o pomoc dla Robina

Postprzez Barbel » 2011-03-11, 14:21

Zdaje sie, właściciele tego berna co ma rurke do oddychania dostali sie pod opiekę jakiejs fundacji (For animals bodajze) na rzecz zwierzat i można poprzez tą fundację przekazać 1% na rzecz ich pupilka. Moze dało by sie tez z koniem?
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Prośba o pomoc dla Robina

Postprzez natalia83 » 2011-03-26, 00:22

Z wielką przykrością piszę iż Binuś od środy jest już na wiecznie zielonych pastwiskach. Lekarze robili co w ich mocy niestety...
natalia83
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-24, 15:29


Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość