Tanie czipowanie: kwiecień 2011r.

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Tanie czipowanie: kwiecień 2011r.

Postprzez Jolanta » 2011-03-09, 22:36

Obrazek
Fundacja Pomocy Labradorom PRIMA razem z Polskim Towarzystwem Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt już po raz drugi zapraszają do udziału w akcji identyfikacyjnej

"Chip dla laba - fajna sprawa" :)

Termin akcji: od 1 do 30 kwietnia

Darmowa rejestracja, pokrywasz tylko koszt chipa w wysokości 25 zł (plus ewentualny koszt wszczepienia chipa u Twojego weterynarza)

!!! Dodatkowo, w trakcie akcji istnieje możliwość darmowej rejestracji w Ogólnopolskiej Bazie Danych Polskiego Towarzystwa Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt psów już zachipowanych. !!!

!!! W AKCJI MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ WSZYSCY POSIADACZE PSÓW, NIEZALEŻNIE OD RASY !!!

Zgłoszenia można nadsyłać już od dzisiaj.

W ramach promocji akcji wśród tych właścicieli labradorów, którzy zgłoszą do nas od dziś do 5 kwietnia, zostanie wylosowanych 20 osób, które otrzymają chipy gratis :)
W losowaniu darmowych chipów wezmą udział tylko właściciele labradorów.

Z promocji tej wyłączone są osoby zasiadające w organach statutowych Fundacji oraz osoby formalnie z Fundacją współpracujące.

Chcesz wziąć udział w akcji, napisz do nas identyfikacja@fundacjaprima.pl

W tytule maila wpisując:
Imię oraz rasę psa
oraz informację z jakiej usługi chcecie skorzystać
Chipowanie - w przypadku chipowania i rejestracji psa
Rejestracja - w przypadku samej rejestracji
[/center]

UWAGA!!!
W przypadku gdy nie zostanie podany inny adres wysyłki, chip zostanie wysłany na adres znajdujący się w danych przelewu bankowego.Właściciele psów doskonale wiedzą, jak ważne jest oznakowanie pupila. Numer telefonu napisany na obroży, adresówka, wygrawerowany identyfikator, tatuaż - to wszystko ma sprawić, że nasz przyjaciel do nas wróci po tym, jak coś mu się przydarzy (ucieknie, zostanie skradziony).

Identyfikacja za pomocą chipa to jedna z najbardziej popularnych i najdoskonalszych metod znakowania zwierząt. Chip jest o wiele trwalszy niż tatuaż, nie zaginie jak adresówka. Mikroczip wszczepiony pod skórę pupila to tylko połowa sukcesu. To wpis do dobrze zorganizowanego systemu identyfikacji daje pewność, że zaginiony zwierzak trafi z powrotem w nasze ręce.

Mając na uwadze bezpieczeństwo psów znajdujących się pod naszą opieką, Zarząd Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA podjął w ubiegłym roku decyzję o rozpoczęciu współpracy z Polskim Towarzystwem Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt. Wszystkie psy trafiające pod opiekę Fundacji są chipowane i rejestrowane w Ogólnopolskiej Bazie Danych Polskiego Towarzystwa Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt. Jednocześnie już po raz drugi postanowiliśmy zachęcić wszystkich właścicieli labradorów do oznakowania swoich psów. Każdy, kto zgłosi chęć udziału w naszej akcji proszony jest o wysłanie maila z taką informacją na adres identyfikacja@fundacjaprima.pl W odpowiedzi zostanie wysłana wiadomość z informacją o procedurze rejestracyjnej.

Ty również zarejestruj swojego psa! Spraw, by szybciej wrócił do domu, by był bezpieczny.

Więcej informacji o Polskim Towarzystwie Rejestracji i Identyfikacji oraz o chipach i bazie danych znajdziesz na stronie www.identyfikacja.pl
Avatar użytkownika
Jolanta
 
Posty: 149
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-06-18, 14:18
Lokalizacja: z nad jeziora
psy: Rani, Rudi, Harry

Re: Tanie czipowanie: kwiecień 2011r.

Postprzez mateusz.sce » 2011-04-09, 21:41

Zastanawiam się czy jest możliwośc bezpłatnej rejestracji psiaka bez zamawiania chipa, a z tym, który będzie miał weterynarz. Wie ktoś?
Avatar użytkownika
mateusz.sce
 
Posty: 57
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-31, 23:17
Lokalizacja: Siedlce
psy: GYPSY Markowy Klan

Re: Tanie czipowanie: kwiecień 2011r.

Postprzez Jolanta » 2011-04-25, 19:13

Oczywiście!
Wtedy w tytula maila wpisujesz: REJESTRACJA!
Avatar użytkownika
Jolanta
 
Posty: 149
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-06-18, 14:18
Lokalizacja: z nad jeziora
psy: Rani, Rudi, Harry


Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości