proszę, pomóżcie mojej fundacji wygrać w konkursie Krakvet

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

proszę, pomóżcie mojej fundacji wygrać w konkursie Krakvet

Postprzez Solonek » 2014-03-18, 23:12

Kochani, Fundacja AZYL ze Szczawna-Zdroju potrzebuje pomocy! Dla Was to kilka minut, dla nas możliwość wygrania karmy dla podopiecznych. Potrzebujemy Waszych głosów w konkursie.
Dzięki fundacyjnej koleżance byłam w stanie pomóc Sonii, bo gdyby nie ona to nie wiem, jak potoczyłyby się losy mojej panny i jej szczeniaków. Dlatego tym bardziej zachęcam do głosowania. To nic nie kosztuje, a zajmuje dosłownie chwilę.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. zarejestrować się na stronie: http://www.krakvet.pl/forum/ i aktywować konto (na maila przychodzi link aktywacyjny, gdyby się nie pojawił trzeba sprawdzić spam)

2. napisać jeden post w dziale "Pomoc dla schronisk -> Poznajmy się". Samo "Witam" wystarczy.

3. w temacie http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=17440 jest ankieta do głosowania, należy zaznaczyć Fundacja AZYL ze Szczawna-Zdroju i potwierdzić

4. pojawi się okienko do wpisania numeru telefonu. Na wpisany numer przyjdzie sms z kodem weryfikacyjnym, który należy wpisać w kolejnym okienku. Wasz numer telefonu jest wykorzystywany TYLKO I WYŁĄCZNIE do potwierdzenia głosu, nie będą przychodzić do Was później żadne smsy z promocjami ani innym spamem, a za smsa się nie płaci.

I to wszystko!

Głosy zbieramy do 31 marca, każdy może oddać wyłącznie jeden głos. Tak samo z jednego adresu IP może zostać oddany tylko jeden głos (w wielu przypadkach wystarczy zrestartować router, aby przypisało do Waszego komputera inny adres IP i inna osoba korzystająca z tego samego komputera mogła zagłosować).
Avatar użytkownika
Solonek
 
Posty: 395
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-10-14, 02:38
Lokalizacja: Wrocław
psy: Sonia

Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość