Schronisko dla koni TARA - w krytycznej sytuacji. Pomocy...

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Schronisko dla koni TARA - w krytycznej sytuacji. Pomocy...

Postprzez kerovynn » 2013-06-29, 18:14

Przez FB poznałam TARĘ - schronisko dla koni. Wstawiam link i polecam do wysłuchania. Może ktoś zechce jakoś wspomóc. Ktoś, kto naprawdę kocha konie...
http://www.youtube.com/watch?v=t58l_Sloev4
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Schronisko dla koni TARA - w krytycznej sytuacji. Pomocy

Postprzez marieanne » 2013-06-29, 18:16

A jakiś skrót o co chodzi?
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Schronisko dla koni TARA - w krytycznej sytuacji. Pomocy

Postprzez kerovynn » 2013-06-29, 18:58

hm... TARA to schronisko dla koni ocalonych od rzeźni. Ale mają tam jeszcze inne zwierzaki, w tym psy. Istnieje od 18 lat. Pierwsze 9 lat to było schronisko prywatne utrzymane ze spadku jaki dostała założycielka - Scarlett. Dokopały im powódź, huragan, złodziejstwo, nieuczciwość ludzi u władzy a tym roku przedłużająca się zima (konie nie mogły wyjść na pastwisko) i wszechobecny kryzys.
Dziś mają na stanie 120 koni+ inne zwierzaki. I zero kasy + kredyty. Wisi nad nimi chyba już komornik. Potrzebują gotówki i pomocy fizycznej - zapraszają by przyjechać i popracować. Organizują też jakiś bazarek. Była prośba na FB o przysyłanie różnych rzeczy, które będzie można sprzedać na rzecz koni. Nie wiem czy dobrze usłyszałam ale dziennie wyżywienie wszystkich zwierzaków to około 4 tys zł.
To tyle skrótu...
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Schronisko dla koni TARA - w krytycznej sytuacji. Pomocy

Postprzez kerovynn » 2013-08-19, 09:50

Jakby ktoś chciał wspomóc koniki i inne zwierzaki w Tarze, to za jakiś czas dostępne będą na Allegro eko-torby na zakupy mojej produkcji. Póki co można je zobaczyć tutaj https://www.facebook.com/kerovynn/media ... 393&type=3. Jedne są z grubej lekko elastycznej bawełny, inne z cienkich materiałów - takie w sam raz by złożyć w kosteczkę, schować do torebki/plecaka i potem wykorzystać do zakupów zamiast nieśmiertelnej "reklamówki-foliówki".
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus


Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości