Gorzów Wlkp 04.07.2010

Moderator: Aga-2

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Szilkowa » 2010-07-05, 19:17

brams napisał(a):Pokaz agility widziałam – psy świetnie się bawiły, dziewczyny troszkę zestresowane. Ale nie dziwię się, chciały wypaść jak najlepiej. Chociaż tłum nie orientował się którą przeszkodę pies musi pokonać w jakiej kolejności, więc nawet błędów nie wychwycił. Magda z Szilą wypadły świetnie ale największą furorę wśród publiczności zrobił przebieg przez tor jamników. Świetne stworzonka i było widać chęć pracy i wspaniały kontakt z właścicielką (tą starszą 8-) ).
Psiego tańca nie widziałam bo w tym czasie wystawiały się azjaty.

Zdjęć nie mamy, bo aparat został w domu. Ale myślę że niedługo na stronie gorzowskiego związku powinna być jak co roku stworzona galeria.


Ja z tego wszystkiego nie wiem jak pobiegły psy ode mnie ani z innych klubów :roll: :oops:
Bardzo dziękujemy ! :-) Tor nie trzeba było pokonać w danej kolejności - przez to że ring był bardzo mały to przeszkody były ustawione i można było je pokonać w dowolny sposób , jak kto chciał :-)

Jamniczki oj tak świetne dziewczyny - te cztero i dwu - nożne :mrgreen: Biegają już w agility dłuugi czas :-D
Tak, z tego co wiem zdjęcia mają się pojawić jutro na stronie zk ;-)

Tańka napisał(a):Szkoda, że mnie tam nie było :!: Tańca psów to ja w życiu nie widziałam :!: Szilkowa przyjedź na występy gościnne w sierpniu na wystawę do Torunia :-D


Hihi, nie ma sprawy :lol:

Vanilla Sky napisał(a):A co ten dziwny Pan ma do agility??!! :roll:


Ten Pan ma coś do agility i ogólnie do robienia czegoś z psami. :roll: Ale ja nie pozostałam dłużna i też coś temu Panu co nie co odpowiedziałam 8-)
Pomijając ten fakt że sam jest hodowcą border collie :roll:
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Anirysova » 2010-07-05, 20:30

Gratulacje :-)
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Asia » 2010-07-05, 22:30

brawa dla Gabrysi i Spartka - gratulacje!!
Avatar użytkownika
Asia
 
Posty: 669
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-31, 14:42
Lokalizacja: okolice Złotoryi
psy: GRACJA - Spartańska Osada F.C.I.

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Agama » 2010-07-05, 22:49

Gratulacje :lol:
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Szam » 2010-07-06, 09:22

Czy ktos kto byl w Gorzowie moze mi spisac dane (data ur., rodzice) owczarka australijskiego z klasy baby z Gorzowskiej Panoramy, imie cos na G.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez brams » 2010-07-06, 09:37

Szam napisał(a):Czy ktos kto byl w Gorzowie moze mi spisac dane (data ur., rodzice) owczarka australijskiego z klasy baby z Gorzowskiej Panoramy, imie cos na G.


GEORGEOUS Gorzowska Panorama, black tri, 20.03.2010 (BLUE STAR of Crystal Lake - AMERYCAN BEAUTY Gorzowska Panorama)
Avatar użytkownika
brams
 
Posty: 481
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-03, 23:55
Lokalizacja: Krzeszyce /lubuskie/
psy: 4 szwajcary, czarny terier, wyżeł, azjatka
Hodowla: Lubuski Opiekun

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Szam » 2010-07-06, 09:40

Dziekuje !

Gratki dla wszystkich wystawiajacych sie w Gorzowie !
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez brams » 2010-07-06, 10:02

Pojawiły się też zdjęcia na stronie Związku

To chyba klasa otwarta suki (poznaję po łysym ogonie Rosy :mrgreen: )
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Chyba suczki młodzież
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Finały
Najpiękniejsze Baby Wystawy
ASTRA Gamadol
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Najpiękniejszy Junior Wystawy
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Agnieszka z Al Caponem i ja z Leonidasem
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Najpiękniejszy Weteran
Czyli Pan Kazik ze Spartanem
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zwyciezca Grupy II
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
I my tu lekko zszokowani 8-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Myślę że zdjęcia z agility i tańca wrzuci Magda, a jak nie to reszta zdjęć (ponad 350) z wystawy jest na stronie gorzowskiego związku w zakładce fotorelacje.
A i jeszcze jedno, zdjęcia są źle podpisane, bo to była 42 wystawa
Avatar użytkownika
brams
 
Posty: 481
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-03, 23:55
Lokalizacja: Krzeszyce /lubuskie/
psy: 4 szwajcary, czarny terier, wyżeł, azjatka
Hodowla: Lubuski Opiekun

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Aga-2 » 2010-07-06, 12:24

A może ktoś wrzuci stawkę bernoli?
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Alicja i Spartki » 2010-07-08, 21:56

My jak wiadomo też juz pierwsze emocje wystawowe mamy za sobą.A żeby u spartków jak zwykle nie było nudno to się troszeczkę działo na wesoło jak zwykle ale przytrafiło sie też na smutno i do tego bardzo niesmacznie.No ale po kolei.
Gratulujemy wystawiajacym i zwyciezcom .Agata Dekon jest piękny a ja chciałabym miec taki dryg do wystawiania jak Ty :-) :-) wystawiasz z ogromną gracja aż miło popatrzec.Gratuluję też Krzyskowi i Doris -był to jej pierwszy wystep na ringu.Cieszę sie ze mogłam chociaż chwilkę porozmawaić z Marysia i Andrzejem :-) :-D :-D Madzia z Szilką tworzycie piekny duet aż buzia sama sie na wasz widok uśmiecha-cieszę sie ogromnie ze tak bardzo przyjaznicie sie z Olą a głównym budulcem waszej przyjazni jest wspólna pasja oraz Negra i Szilka.Takie przyjażnie są jak niekącząca sie opowiesc -zobaczysz za kilkadziesąt lat ze to prawda :-) :-) :-) Dziękujemy za gratulki dla spartków.
teraz cos dla babci Gosi. Opis Gabrysi
Anatomicznie poprawnie zbudowana suka o bardzo dobrym froncie,poprawnej budowie,bardzo dobrej lini górnej i dolnej.Bardzo dobra w ruchu. Profesjonalnie pokazana na ringu :-) .
Gosia Gabrysię wystawiał mój chłop :lol: :lol: :lol: :-D :-D :mrgreen: :-D bo ja życiowa ciamajda skręciłam w środę kostkę tak mocno ze cała stopa była mocno spuchnięta i poruszałam sie przy pomocy kuli. :-)
no ale słuchajcie dalej Gabrysia to mały pryszcz :mrgreen: :mrgreen: wesoło było z dziadziusiem,,,,,,,,,,wbiega mój slubny ze Spartkiem na ring dobiega do sedziego a ten pyta ,,,,,,,,,,to suka :-D :mrgreen: :mrgreen: zanim Kazik i pani która pomagała sędziemu zdąrzyli sie odezwac że to weteran to sędzia do prezia mówi,,,,,,,,,ruch masz piekny jak baletnica :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na to mój chłop,,,,,,panie sędzio ale to prezes,pies :-D :-D :-D a pani pomagajaca szybko dodała i do tego weteran,,,,,,,,sedzia popatrzył uśmiechnął sie i powiedział w takim razie niech żyje stara gawardia,pięknie piechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pięknie się ruszasz :-D :-D .
a opis mamy taki
,,,,,,,,,,,,,dobrze zdudowany pies ,bardzo dobrze utrzymany,dobra głowa i piekny w ruchu :-D :-D :-D :-D :-D .
Bardzo sie ciesze bo przyjechał do gorzowa żeby sie z nami spotkać Magig pewnie co niektórzy pamietaja go jako wiecznie siedzącego w wodzie szczeniaka dla którego musieliśmy przerobić podwórko w małe jeziorko czyli wszedzie wanienki pełne wody :-D :-D .Do dziś uwielbia wode pływa doskonale bo przecież mieszka nad jeziorem :-D .Dodam tylko ze bardzo podobny do misienki masywny piekna prosta siersc ,za to charakterek tatusia -kocha wszystkich i jest najszczęśliwszy jak jest gwożdziem programu :mrgreen: :mrgreen: .Kolejna miła niespodzianka przyjechali własciciele Maksa rodowego brata Spartka,przyjechali specjalnie zeby go zobaczyc.Tak ze wiem ze z miotu prezia żyja oni obaj i maja sie świetnie.
Boże ale sie rozgadałam,,,,,,,,,,,
Niesmaczne i bardzo przykre było to ze jeden z włascicieli bernenczyka,nie wiem czy pieska czy suni zachował sie bardzo ale to bardzo niegrzecznie .Wyglądało na to ze bernenczyk mu uciekł ,on go/ ją dogonił dosłownie przy nas i tak z rozbiegu tak bardzo mocno kopnął.Obok mnie stała moja córka Basia i wnuk Adaś ,adaś jak to zobaczył strasznie sie rozpłakał.Przepraszam w tym momencie za jezyk ale tak sie wściekłam że gotowa byłam tego pana osobiscie kopnąć w tyłek ale z tą swoja nogą nie miałam jak.Byłam bardzo bardzo wściekła i reszta wystawy tak mi jak i Basi zeszła na tłumaczeniu Adasiowi dlaczego ten pan tak bardzo niegrzecznie sie zachował.
mam jeszcze prosbę jeżeli ktoś ma zdiecia z wystawy to proszę o wstawienie,bardzo bym chciał poznać dane tego bohatera bo z nerwów nie pamiętam czy miał numerek czy nie ale na zdieciu poznam.
zdieć mam niewiele bo musiałam trzymac kule i nie bardzo mi szło fotografowanie.troche zdiec zrobiła Madzia z Olą to wstawię
Ostatnio edytowano 2010-07-08, 22:10 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez meggy » 2010-07-08, 22:03

Alusia -jak zwykle jesteś niesamowita :mrgreen:
jeszcze raz gratulacje :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Alicja i Spartki » 2010-07-08, 22:22

Trochę zdieć spartków :-)
baletnica na ringu :mrgreen: czyli prezio :lol: :lol: :lol:
Obrazek
gabrysia przed ocena :-)
Obrazek
no i pozycja wystawowa Gabrysi :mrgreen: :mrgreen: a co :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czekamy na prezia
Obrazek
a prezio z profesjonalistą też u płota :lol: :lol: :lol:
Obrazek
to na tyle rozrywkowo u spartków w dniu wystawy.Zadnej powagi :lol: :lol: :lol: :lol: co za ekipa :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez OlgaO » 2010-07-09, 08:57

Pani Ala jest jak zwykle niesamowita-uwielbiam was razem z Panem Kaziem.
Wiecej tak pozytywnych ludzi jak wy!
GRATULACJE DLA PIEKNOSCI!
Avatar użytkownika
OlgaO
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-31, 18:15
Lokalizacja: Lubomierz
psy: Rock'n'Roll Kropla Nadziei

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Aga-2 » 2010-07-09, 16:03

Historia jak zwykle zajmująca :!: Ale ten człowiek kopiący swojego berneńczyka, to naprawdę szok :!: :roll:
Widać tak jest traktowany na co dzień, skoro mu ucieka.
Na wystawie w Ustroniu też widzieliśmy jednego uciekiniera - rottweilera. Też go właściciel gonił. Na szczęście nie widziałam zakończenia tego zdarzenia. Mam nadzieję, że się lepiej skończyło niż w Gorzowie. Wydaje mi się jednak, że jakby pies był traktowany dobrze przez właściciela, to by mu nie uciekał... :-?
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Gorzów Wlkp 04.07.2010

Postprzez Apcik » 2010-07-09, 18:24

Aga-2 napisał(a):Na wystawie w Ustroniu też widzieliśmy jednego uciekiniera - rottweilera. Też go właściciel gonił. Na szczęście nie widziałam zakończenia tego zdarzenia. Mam nadzieję, że się lepiej skończyło niż w Gorzowie. Wydaje mi się jednak, że jakby pies był traktowany dobrze przez właściciela, to by mu nie uciekał... :-?


taa... zapieli na kolczatkę i wyprowadzili.. :-/
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron