Inowrocław - CWC - 18.04.2010 (16.05.2010)

Moderator: Aga-2

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez Halina » 2010-05-18, 19:29

Inez nie dostała oceny doskonałej a na lokacie była, tak jak Ala pisała, były tylko trzy suczki w naszej klasie.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez agnieszka_wol » 2010-05-18, 20:03

No nasze serdeczne gratulacje:)Dla Wszystkich a podwojne dla Zwyciezcow:)Pozdrawiamy serdecznie Ofra mizianka:) :-)
Avatar użytkownika
agnieszka_wol
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-23, 17:39
psy: Berneńki Sara, Tajga i Jamniczka Tosia:) i 2 kotki

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez vkarel » 2010-05-19, 09:06

To ja dodam jeszcze że Ginger praktycznie ukończyła CHampionat Polski, teraz czekamy na zatwierdzenie, od pierwszego CWC mineło równo 6miesięcy:D
Avatar użytkownika
vkarel
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-14, 21:57
Lokalizacja: Łęgowo k/Gdańska
psy: Pegi, Ginger, Ellen, Gracja, Lucy, Nela, Niro
Hodowla: van St-Niklas

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez Barb » 2010-05-19, 10:48

Gratulujemy wszystkim serdecznie!
Aniu ja także się zdziwiłam, bo na niektórych wystawach poprostu sędzia nie przyznaje lokaty 3 i nawet 2 jeśli uważa, że piesek się nie kwalifikuje na takową.
Cieszę się, że Bianeczka tak poszalała! Buziaki doa ślicznej siostrzenicy od wujka Żurka :*
Dla Zielonych Ścieżek także ogromne gratulacje!!!! i buziaki
Avatar użytkownika
Barb
 
Posty: 953
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-31, 12:21
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
psy: Hector (Żarty Żurek "Majowy Skarbiec")

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez SylwiaO » 2010-05-19, 22:26

vkarel napisał(a):To ja dodam jeszcze że Ginger praktycznie ukończyła CHampionat Polski, teraz czekamy na zatwierdzenie, od pierwszego CWC mineło równo 6miesięcy:D

Serdeczne grtulacje ;-)
Avatar użytkownika
SylwiaO
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-03, 20:07
Lokalizacja: Dziekanów Nowy
psy: HEIDI, EDNA, BARY(*), FIGARO
Hodowla: Berneński Eden FCI

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez vkarel » 2010-05-20, 18:17

Dziękujemy:D :-)
Avatar użytkownika
vkarel
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-14, 21:57
Lokalizacja: Łęgowo k/Gdańska
psy: Pegi, Ginger, Ellen, Gracja, Lucy, Nela, Niro
Hodowla: van St-Niklas

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez asia78 » 2010-05-21, 09:12

Nam się zdarzyło kilka razy dostać doskonałą i nie dostać lokaty mimo, że byłyśmy same w stawce (a może właśnie dlatego)
Avatar użytkownika
asia78
 
Posty: 1746
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-25, 00:37
Lokalizacja: Warszawa
psy: Appenzellerka Amanda

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez Vanilla Sky » 2010-05-21, 23:36

Witamy!

Co do INEZ , ja wiem dlaczego... :evil: ale nie będę opisywać szczegółów..... nie wiem czy ktoś widział zachowanie na ringu.. na wystawie w Inowrocławiu nie znam oceny, ale na walentynkowej wystawie INEZ ocenę doskonałą (to wiem na 100%) niektórzy sędziowie to nie wiedzą co to znaczy ocena DOSKONAŁA! Przecież te wystawy to już do 0 schodzą!! :roll: , a otoczka.. hmm.. była baaardzo dziwna.. I ja byłam tak zła. I zarazem dumna, bo Vanillka przepięknie się pokazała! (ktoś widział??), dała sobie obejrzeć zęby i pięknie kłusowała, a Pani Bachurzewska dała nam ocenę obiecującą! :evil: :evil: :evil: (i znów ,,na układy nie dasz rady!!").. Mnie to tak dziwi!!! Wychodzi takie maleństwo i się tak pięknie postara.. :-/ pokazała się naprawdę super!!! Poszliśmy potem do sędzi, bo to było nie fair! To ona na to, że jeszcze ma za małą głowę.. :roll: Ona też tak miała i wyrosły jej piękne psy. Według niej Vanillki teraz nie mamy wystawiać..!!! TO PO CO JEST KLASA SZCZENIĄT?? To chyba normalne, że pies ma jakieś zachwiane proporcje. WO powinien dostawać każdy piesek, który nie ma jakiś tam poważnych wad... I przez (......) mamy 2 obiecujące. Ale Ja i tak wiem swoje!!

Mam filmik z wystawy (Vanilla) potem dodam :-> I zdjęcia innych psiaków też :->
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez Busola » 2010-05-22, 06:58

Vanilla Sky napisał(a):Witamy!

Co do INEZ , ja wiem dlaczego... :evil: ale nie będę opisywać szczegółów..... nie wiem czy ktoś widział zachowanie na ringu.. na wystawie w Inowrocławiu nie znam oceny, ale na walentynkowej wystawie INEZ ocenę doskonałą (to wiem na 100%) niektórzy sędziowie to nie wiedzą co to znaczy ocena DOSKONAŁA! Przecież te wystawy to już do 0 schodzą!! :roll: , a otoczka.. hmm.. była baaardzo dziwna.. I ja byłam tak zła. I zarazem dumna, bo Vanillka przepięknie się pokazała! (ktoś widział??), dała sobie obejrzeć zęby i pięknie kłusowała, a Pani Bachurzewska dała nam ocenę obiecującą! :evil: :evil: :evil: (i znów ,,na układy nie dasz rady!!").. Mnie to tak dziwi!!! Wychodzi takie maleństwo i się tak pięknie postara.. :-/ pokazała się naprawdę super!!! Poszliśmy potem do sędzi, bo to było nie fair! To ona na to, że jeszcze ma za małą głowę.. :roll: Ona też tak miała i wyrosły jej piękne psy. Według niej Vanillki teraz nie mamy wystawiać..!!! TO PO CO JEST KLASA SZCZENIĄT?? To chyba normalne, że pies ma jakieś zachwiane proporcje. WO powinien dostawać każdy piesek, który nie ma jakiś tam poważnych wad... I przez (......) mamy 2 obiecujące. Ale Ja i tak wiem swoje!!

Mam filmik z wystawy (Vanilla) potem dodam :-> I zdjęcia innych psiaków też :->

mam bardzo podobne odczycia co do oceniania tej sędziny :roll:
my na pewno tej pani już nie odwiedzimy
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez dorciaj » 2010-05-22, 07:26

Busola napisał(a):mam bardzo podobne odczycia co do oceniania tej sędziny :roll:
my na pewno tej pani już nie odwiedzimy

Alu my też nie :roll: :lol:
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez kreska » 2010-05-22, 15:08

Vanilla Sky napisał(a):TO PO CO JEST KLASA SZCZENIĄT?? To chyba normalne, że pies ma jakieś zachwiane proporcje. WO powinien dostawać każdy piesek, który nie ma jakiś tam poważnych wad... I przez (......) mamy 2 obiecujące. Ale Ja i tak wiem swoje!!:->

Klasa szczeniat jak i baby sluzy glownie treningowi, zeby stopniowo uczyc umiejetnosci prezentacji na wystawie ;-)
Ocena WO nie jest dla wszystkich i jest przeznaczona dla tych psow ktore mimo "zachwian" rozwojowych spelniaja najwyzsze kryteria. A to czy sedzia zna sie i jest obiektywny to kwestia jego wartosci :roll:
Vanilla to nie ma znaczenia ze dostalyscie dwie oceny obiecujace, wazne beda te oceny ktore otrzymacie po okresie pelnego rozwoju ;-) bo to one daja poglad na to jak wartosciowego masz psa :-)

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Inowrocław krajowa 16.05.2010

Postprzez Vanilla Sky » 2010-05-22, 21:41

Ale mnie to dziwi.., bo INEZ dostaje ocenę doskonałą..

Znam przypadek, gdzie Pewnej Pani pies na wystawie w Bydgoszczy otrzymał ocenę doskonałą i złoto, a w Inowrocławiu ledwo, ledwo DOBRĄ! Czy to nie jest dziwne?

Według mnie Vanillka jak najbardziej zasługiwała na WO , i nie tylko według mnie..

Ale teraz jedziemy do Leszna, zobaczymy... U pani Bachurzewskiej już nigdy się nie pojawimy!!!
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości