BERNEŃSKI PIES PASTERSKIPSYKlasa szczeniąt, ilość:
2, nr kat. 196 - 197
Klasa młodzieży, ilość:
4, nr kat. 198 - 201
Klasa pośrednia, ilość:
4, nr kat. 202 - 205
Klasa otwarta, ilość:
3, nr kat. 206 - 208
Klasa championów, ilość:
1, nr kat. 209 - 209
SUKIKlasa szczeniąt, ilość:
4, nr kat. 210 - 213
Klasa młodzieży, ilość:
7, nr kat. 214 - 220
Klasa pośrednia, ilość:
7, nr kat. 221 - 227
Klasa otwarta, ilość:
8, nr kat. 228 - 235
Klasa championów, ilość:
1, nr kat. 236 – 236
_________________________________________________
APPENZELLERPSYKlasa pośrednia, ilość:
1, nr kat. 189 – 189
__________________________________________________
ENTLEBUCHERPSYKlasa otwarta, ilość:
1, nr kat. 363 - 363
SUKIKlasa pośrednia, ilość:
2, nr kat. 364 - 365
Klasa championów, ilość:
1, nr kat. 366 - 366
__________________________________________________
DUŻY SZWAJCARSKI PIES PASTERSKIPSYKlasa młodzieży, ilość:
1, nr kat. 357 - 357
Klasa championów, ilość:
1, nr kat. 358 - 358
SUKIKlasa młodzieży, ilość:
1, nr kat. 359 - 359
Klasa pośrednia, ilość:
2, nr kat. 360 - 361
Klasa otwarta, ilość:
1, nr kat. 362 - 362
__________________________________________________
LANDSEER (TYP KONTYNENTALNO-EUROPEJSKI)
PSYKlasa pośrednia, ilość:
1, nr kat. 379 - 379
SUKIKlasa młodzieży, ilość:
3, nr kat. 380 - 382
__________________________________________________
Stawka Berneńczyków (nie pełna..)
PSY:Klasa Szczeniąt:196 - DIABLO Bersett
197 - FADO Pamajo-Canis Familiaris
Klasa Młodzieży:198 - BERR z Ogrodu nad Stawem
199 -
Osowska Aldona ?200 - HUNTER Czar Wiosny
201 - IMBIR Z Gorzyckiej Zagrody
Klasa Pośrednia:202 - BONIFAC Moravian Hurricane
203 - BRAVO VOM HOLLANDHOF
204 - HENRY T. CALOVSKE LUKY
205 - JERONIMO Z Cichej Górki
Klasa Otwarta:206 - CENTURION Adekatos Poland
207 - KADET OZZY z Aresibo
208 - TREY von Romanshof
Klasa Championów:209 - BRAHMS Eleuteria
SUCZKI:Klasa Szczeniąt210 -
Chodacki Dariusz ?211 - EYOWA Ered Luin
212 - LUNA z Zgorzyckiej Zagrody
213 - NIESPODZIEWAJKA Spartańska Osada
Klasa Młodzieży:214 - APENA RYCHWALDZKI DWÓR
215 - CHANNON Tasmańska Elitte
216 -
Sokólska Edyta ?217 - DELICJA Trójkolorowy Świat
218 - ETIUDA Pamajo-Canis Familiaris
219 -
Sławik Małgorzata ?220 - VARIA von Romanshof
Klasa Pośrednia:221 -
Malisz Mariola ?222 - BONNIE z Blanenského podhájí
223 - GABI Z Gorzyckiej Zagrody
224 - IMPRESSION van't Pachthof
225 - NELL z Witobelskiej Przystani
226 - ODETTA Stoplandia
227 - RUBI U Źródeł Wisły
Klasa Otwarta:228 - BELLA Zielona Rapsodia
229 - CARMEN spod Góry Ślęży
230 - CHANTAL z Dobrej Hodowli
231 - DAISY Pamajo-Canis Familiaris
232 - KIMI z Aresibo
233 - LABELLE Tasmańska Elitte
234 - PRIMERA Szumiąca Knieja
235 -
Sławik Tomasz ?Klasa Championów:236 - ALISSON Mocny Akord