Bern z Jaktorowa

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez allam3 » 2012-06-29, 13:48

"Rudera" urokliwa :-) , zazdroszczę.
Dlaczego pies bez kagańca? Chyba Saro masz na niego zły wpływ, że nagle złagodniał jak baranek. :lol:
Trzymam kciuki za Ciebie i za Maxa - powodzenia.
<brawo> (mam nadzieję).
allam3
 
Posty: 344
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 12:20

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Sara* » 2012-06-29, 15:26

Hmm, jakoś nie przyzwyczaiłam się nigdy do kagańców, bud etc :-) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Sara*
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-12, 13:23
psy: DINO PORTOS TOSIU DWUKROPEK DARCY RETT SCARLETT

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Roma » 2012-06-29, 23:56

Julian na Forum FP napisała:
Pewnie ,nie tylko ja przeczytałam wypowiedzi na szwajcarach..........

No patrz Pan ,z której strony ,by się nie obrócił d..... z tyłu!
Tendencyjność wypowiedzi razi w oczy.
Fundacja była ,jest i będzie winna.
Próżno szukać w tym logiki,to tylko manipulacja.

Tak chronologicznie:
Rozpad adopcji na szwajcarach----------------------------------------------FP winna!
Eutanazja Gracji bez wiedzy ,a za pieniądze szwajcarów------------------FP winna!
(A'propos :Kto Gracji dał nadzieję ,którą dziś tak się szafuje ?)

Udzielenie pomocy psom Sary-----------------------------------------------FP winna!
Oddanie na jej prośbę dwóch psów---------------------------------również FP winna!
Opluwanie fundacji,jak najbardziej mile widziane,
to heroiczna walka o "Dzieci" -------------------------------------------bo przecież FP winna!
Tytuł "najniższych lotów" (hipotetycznie) dopasowany---------------FP winna!
Fakty ,czy fikcja to desperacja o niskich pobudkach------------------znowu FP winna!
Jak ludzi obrzucasz błotem ,to oczekujesz podziękowania?
Adopcja Maxa ,paradoksalnie -------------------------------------------------Fp winna!

Tą listę możnaby ciagnąć.
Pytanie tylko ,jaki jest tego cel?
Co jest ukryte i kto na tym skorzysta?
Kto manipuluje ,a kto został wmanipulowany?

Nikt z forum szwajcarów ,w razie zaistniałej konieczności,nie oddałby Sarze swojego psa.
Ale do desperatki ,dołączyli desperata i patrzą w google ,co z tego wyrośnie.
Udzielona pomoc Sarze to napaść na jej własność,
a wmanipulowanie w adopcję ,wykorzystyjącą jej uczucia to pomocna dłoń.
Arena gotowa,kubice już są ,kciuki zaciśnięte.
Jakby co ,winny też już jest!

Koń jaki jest każdy widzi.
A jeszcze lepiej jak widzi ,to co się mu pokaże.
Nieprawdaż?

Prawda to fikcja ,a fikcja to prawda.
Stawiam na fikcję!


Odniosę się do wytłuszczonego tekstu.
Mam dosyć manipulacji i kłamstw.Gracja uśpiona została za moje prywatne pieniądze i proszę nie manipulować faktami. Decyzji o uśpieniu nie podjęłam sama i wcześniej o fakcie sygnalizowałam.
Sześciomiesięczny okres po uśpieniu suni był dla mnie koszmarem i nie życzę sobie ponownego rozdrapywania ran i szargania mojej osoby.

Edit:
Przepraszam, jest to wątek Maxa i jeśli mod uważa, że należy mój post przenieść to proszę bardzo <tak>
Roma
 
Posty: 659
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 12:10

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Sara* » 2012-07-06, 19:53

Przeczytałam dzisiaj smutny wątek o Gracji, ocena behawiorystki może nie do końca trafna ale w jednym miejscu prawdziwa
Prezentowane przez Grację zachowania agresywne w stosunku do ludzi mogą mieć wiele przyczyn. Czasami agresja może być wywoływana przez obrażenia, choroby albo inne problemy związane z zaburzeniami funkcjonowania organizmu psa. Bardzo ważne byłoby ewentualne ustalenie medycznego podłoża zachowań Gracji, ponieważ z zebranych w wywiadzie informacji trudno wskazać jedną oczywistą przyczynę jej zachowania. Może być tak, że usunięcie albo złagodzenie medycznych przyczyn może być jedyną skuteczną drogą zmiany jej zachowania.
Max - od kilku dni ma wygolone oba uszyska, na początku wycinałam mu ten FILC bo to nie kołtuny były tylko FILC wielkości zaciśniętej pięści, z jednego uszka mi się udało, w połowie drugiego ugryzł mnie w rękę. Gdy wycinłam po kawałku ten filc, w środku była LEPKA MAŹ. Drugie uszko dokończyli moi weterynarze pod ogólnym znieczuleniem - były w nim LARWY MUCH, zrobiła się przetoka, moja Kochana Pani Doktor zapytała"dziwi się pani że on panią ugryzł?" Nie, nie dziwię się. Jeden wielki ból. Jeździmy codziennie na antybiotyk i środki przeciwbólowe w zastrzykach , przemywamy czym się da , w kagańcu, bo nic w tym nie ma dziwnego, że taki BÓL może wywołać różne reakcje. A po zdjęciu kagańca Max się żali i ... liże mnie po rękach. Jest kochany. Pierwszy raz w życiu ubierałam psu kaganiec. Wierzę głęboko w to, że to był powód jego "agresji". Takich "Maxów" miałam kilkoro zanim mi je odebrano.
Avatar użytkownika
Sara*
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-12, 13:23
psy: DINO PORTOS TOSIU DWUKROPEK DARCY RETT SCARLETT

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Tess » 2012-07-07, 08:35

Droga Saro - trzymam z całej siły kciuki za Ciebie i Maksa i ufam, że już nikt więcej nie wkroczy w Wasze życie, żeby odebrać Ci coś, co kochasz. Trzymajcie się!
Asia
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Sara* » 2012-08-08, 14:20

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do rzeczywistych intencji fundacji pasterze, proszę o przeczytanie ostatnich wpisów na ich forum w wątku Bern z Jaktorowa http://pasterzeforum.pl/index.php?topic ... icseen#new
Avatar użytkownika
Sara*
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-12, 13:23
psy: DINO PORTOS TOSIU DWUKROPEK DARCY RETT SCARLETT

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez AniaRe » 2012-08-08, 14:43

Hania była w Jaktorowie, napisała, jak było, jak się zachowywał Max.
Sugestie Pasterzy, że to Hania się go przestraszyła i uciekła, sa delikatnie mówiąc niesmaczne. Ja rozmawiałam kiedyś z Tomkiem Chodzeniem (włascicielem hoteliku) , wiem, że Maxa ktoś (oprócz Hani) odwiedził, ale nie miał żadnych informacji, kto to był, czy to ktoś prywatnie, czy fundacja. To Sara zinterpretowała, że to Pasterze.

Uprzejmie proszę zarówno panie z fundacji Pasterze oraz Sarę o nie wciąganie nas do rozgrywek pomiędzy Wami. Tego typu "zagrania" spowodowały, że nie pomagamy juz bezdomnym szwajcarom. Być moze o to chodziło. Zostawcie nas w spokoju, my mamy swoje zajecia i psy, które szukają domów, nie mamy czasu na głupie rozgrywki.

P.S. Znając metody działania Pań uprzejmie proszę też o niedoszukiwanie się nieścisłości, bo kiedyśtam napisałam, że nikt Maxa nie odwiedzał, oprócz Hani. Pomiędzy kolejnymi rozmowami z Tomkiem Chodzeniem mineło trochę czasu i sytacja się - jak widać- zmieniała.
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Roma » 2012-08-08, 21:21

Aniu! tego rodzaju dyskusje chyba lepiej zostawić bez komentarza.będę powtarzała swoje, jak mantrę
Jaki koń jest ,każdy widzi Jeśli Fundacja chce prowadzić tego typu gierki, niech sobie prowadzi ale sama ze sobą.Lepiej swoją energię i czas poświęcić ważniejszym sprawom niż dobre samopoczucie wspomnianej Fundacji.Jeśli owa uważa,że w taki sposób zdobędzie sponsorów i życzliwych im ludzi to ich problem. Zastosuj zasadę którą w podpisie ma jedna z naszych forumek
Jeśli obrobili Ci dupę za plecami,to wyobraź sobie jaki musisz wzbudzać strach,że nie powiedzieli Ci tego prosto w oczy! ale jeśli już to zrobili to są w dobrej pozycji żeby Cię w nią pocałować:)
Roma
 
Posty: 659
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 12:10

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez kreska » 2012-08-13, 13:31

A ja sie pytam co tam u Maksa slychac? Saro dopraszam sie o nowe fotki i wiadomosci <prosi>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez kreska » 2012-08-20, 12:08

kreska napisał(a):A ja sie pytam co tam u Maksa slychac? Saro dopraszam sie o nowe fotki i wiadomosci <prosi>

pozdr

coś cisza :-> moze ma ktos z Sara kontakt i wie co u nich slychac i czy wszystko ok. z psiakami??

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez kreska » 2012-09-08, 00:15

ponawiam pytanie...co tam slychac u Maksa, nikt nie ma kontaktu z Sara???

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Sara* » 2012-09-08, 18:18

Wszystko jest ok ;-), pozdrawiamy
Avatar użytkownika
Sara*
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-12, 13:23
psy: DINO PORTOS TOSIU DWUKROPEK DARCY RETT SCARLETT

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez EwaM » 2012-09-08, 19:00

No to wiemy już wszystko :radocha2: Aleś się rozpisała <hahaha> :roll: <szok>
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez Sara* » 2012-09-08, 19:24

Sorry, mogę pomagać, dużo robić, ale oduczono mnie skutecznie dłuższych wypowiedzi osobistych. Jest po prostu OK ;-) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Sara*
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-12, 13:23
psy: DINO PORTOS TOSIU DWUKROPEK DARCY RETT SCARLETT

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez iwona_k1 » 2012-09-08, 20:44

:))
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Bern z Jaktorowa

Postprzez kreska » 2012-09-13, 17:26

Sara* napisał(a):Sorry, mogę pomagać, dużo robić, ale oduczono mnie skutecznie dłuższych wypowiedzi osobistych. Jest po prostu OK ;-) pozdrawiam

no to moze chociaz jakas milczącą fotke wstawisz ;-) <prosi>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Poprzednia strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości