Bero I z Jaszówki( vel Ares) -ma Ludzi którzy go pokochali

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Asia K.L. » 2011-04-28, 21:58

Aresik dziś około godziny 18 pojechał ze swoim nowym Pańciostwem do swojego domku. Chłopak jest wystraszony kolejną zmianą w życiu, ale ja wierzę, ze będzie dobrze.Pańciostwo jest bardzo cierpliwe, więc na pewno szybko lęk minie. Ależ się smutno u nas zrobiło. Wchodzę przed chwilką z zakupów, a tu mnie tak mało psów wita, a mój mąż na to, ze smutno jest teraz jakoś. Fajny ten nasz Agreścik, potrafi serducho ukraść. Myślę, ze Paweł jutro coś napisze, bo dziś dojadą do domu bardzo późno. może Vitka jakąś fotkę wstawi.
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez dorciaj » 2011-04-28, 22:05

Asiu - wiem, że rozstanie z Agrestem nie jest dla Was łatwe. Dziękuję Wam za to serducho, które mu okazaliście :love2: . Dziękuję za Wasz czas jaki mu poświęciliście. Aresik trafił do wspaniałych ludzi. Będzie mieszkał w domu, w którym psiak jest członkiem rodziny. Domek jest spokojny - a Ludzie serdeczni, otwarci i cierpliwi :-D
Jestem pewna, że jak minie ten pierwszy "szok" - Aresik uśmiechnie się do nas pełną paszczą :mrgreen:

Pawle - trzymam mocno kciuki za Waszą wspólną przyszłość :-D
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez daria » 2011-04-28, 22:05

Asiu,kochana uściskaj Michała,wiadomo że smutno,faktycznie Agreścik przeżyje zmianę jednak myślę że będzie dobrze.
Daliście mu fundament ludzkiej miłości do psa że nowi państwo teraz mają na czym dalej budować,wierzę że się uda.

Agreścik zwolnił miejsce dla następnego który jest gdzieś...i w końcu niestety się pojawi ,a wtedy zacznie lepsze życie w Świecie Czterech Łap <tak> <tak> <tak>
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Agnieszka_Norisa » 2011-04-28, 22:14

Trzymam bardzo mocno kciuki , żeby Ares jak najszybciej się zaaklimatyzował w swoim nowym domu <stres> . Czuję do niego jakiś szczególny sentyment :love: .
Wierzę głęboko , że teraz szybciej przekona się do swoich nowych dwunogich przyjaciół , bo przecież Ty Asiu nauczyłaś go że , my ludzie też potrafimy kochać i warto nam zaufać <tak> <tak> <tak> .
Dużo radości Agreściku :love2: :love: :love2:
Avatar użytkownika
Agnieszka_Norisa
 
Posty: 340
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-29, 16:16
psy: Jim Morrison vel. Jimmy

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Wydra » 2011-04-28, 22:27

Tym razem nie dałam się wyprzedzić <cwaniak> i to mnie przypadł zaszczyt przeniesienia wątku :radocha2: <hura>
Zrobiło mi się smutno i radośnie jednocześnie.
"Asiu KL" przed Tobą życie postawiło bardzo trudne zadanie do wykonania, ratowanie psich bid a potem oddawanie ich nowym opiekunom.Nie każdy to potrafi i za to należy się Tobie i Michałowi wielkie uznanie.Dziękować Ci nie będę bo nie mam za co <figielek> <dokuczacz> Zrobią to Twoi podopieczni,kiedy będziesz mogła oglądać ich szczęśliwe mordki po jakimś czasie, bo uważam, że to jest największym podziękowaniem.Nie smuć się Moja Droga na długo osamotniona pewnie nie zostaniesz.
Pawle a Tobie i Twoim bliskim życzę aby nasz kochany Ares dał Wam wiele radości i zarazem proszę nie tylko w swoim imieniu abyś nas na bieżąco zawalał fotkami i informacjami o dalszych losach Aresa <prosi> <złezką>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoch

Postprzez allam » 2011-04-28, 22:34

Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokochają

Roma a może: pokochali byłoby lepsze :?:
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoch

Postprzez Asia K.L. » 2011-04-28, 22:55

W ogóle to Ares nam dziś same numery robił. Paweł miał być na 15, ja pracę kończyłam o 14, zanim na wioskę zajadę troszkę minęło, a jeszcze trochę przygotowań było, w końcu Paweł w drodze od rana, obiadek trzeba było przygotować ;-) Vitka była ze mną więc poszła Aresa jeszcze wyczesać i wyprowadzić, zanim zdążyła się dobrze odwrócić szczęśliwy Ares wrócił znad stawu, oczywiście cały mokry i umorusany w bagienku jakimś brzegowym <wow> no ale co było robić, wróciła do domu, psy jeszcze na chwilkę zostały z Michałem na dworze, za chwilę wyglądam przez okno, a Ares idzie i kuleje, poleciał Vitka sprawdzić,czy coś się w łapę nie wbiło i nie ja już lekka panika <stres> bo wszystko zaczyna się walić.Idędo komputera umowę wydrukować, a tu drukarka siadła <zmeczony> no masakra jakaś. Na szczęście Paweł i jego żona to wspaniali ludzie i wszystkie moje niepowodzenia przyjęli zupełnie spokojnie :okok:

Ja mam tylko 3 fotki, niby takie nic a co chwila kroczek bliżej <cwaniak>
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam już informację, ze rodzina w komplecie dojechała do domu, Ares oswaja się z nowym otoczeniem, a nowa mamunia już gotuje kolacyjkę <juhu>
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoch

Postprzez Wydra » 2011-04-29, 00:44

allam napisał(a):Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokochają

Roma a może: pokochali byłoby lepsze :?:

mówisz i masz <luzik>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez daria » 2011-04-29, 09:22

Cieszę się i czekam na wieści od p.Pawła <tak>
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez saba&mlis » 2011-04-29, 10:16

Zawsze podziwiam ludzi ktorzy biora psy na DT, mnie wystarczy jeden dzien zeby psiak stal mi sie bliski i juz zostaje w moim sercu. A jeszcze praca nad charakterem i wygladem. Wielkie Brawa dla Asia K.L. <brawo>
Teraz czekamy na relacje z nowego domku, zycze Aresowi zeby jak najszybciej pokochal nowa rodzina, a ona jego :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez jaro » 2011-04-29, 10:49

<juhu> Kolejny szczęśliwiec. Jak się cieszę, <hura> że Ares znalazł kochających opiekunów.:-D Powodzenia <papa> <papa>
jaro
 
Posty: 84
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-06, 21:45

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-29, 16:03

Kochani, wybaczcie proszę że tak długo milczałem ale zobaczycie że maiłem ważne powody.
Jak przyjechaliśmy do Asi z 1/2 godzinnym opóźnieniem bo S7 prawie nieprzejezdna z uwagi na budowę autostrady, Asia podjęła nas po królewsku, nakarmiła, napoiła, wszystko przygotowała i wydała psa. Asiu za wszystko stokrotne dzięki.
W czasie gdy Asia przepisywała umowę my "oswajaliśmy się" z psem. Biedny okropnie był zestresowany.
Obrazek

Vitka napisał(a):Czarodziejka! :mrgreen:
Ja Wam mówię... ona nawet taką wypasioną miotłę pod domem ma. Tak czułam, że to nie tylko do sprzątania! :bugi:

Wszystko się zgadza. Sam widziałem i potwierdzam. Miotła stoi.

Obrazek


Następnie pies został zapakowany do samochodu, ale te fotki to już w gestii Vitki.
My tez do samochodu i "rura" w stronę W-wy. Początkowo planowaliśmy postoje ale ponieważ pies zachowywał się wzorowo raczej z racji stresu niż natury więc by nie powiększać jego przerażenia przelecieliśmy bez zatrzymania.
Do domu zajechaliśmy 21:45.
Samochód został wstawiony do garażu, garaż zamknięty bo nie wiedzieliśmy jak się zachowa, drzwi otworzone a pies wtulony w bagażnik nawet nie myśli o wyjściu.


Obrazek

Jak zwykle w takich sytuacjach wzięliśmy na przeczekanie. Próby z zamkniętym i otwartym garażem, na smakołyki, pieszczoty, namawianie zawiodły. Po dwóch godzinach przyznaję trochę pomogłem mu w podjęciu decyzji. Pies wszedł do domu pokręcił się z podtulonym ogonem, zaszył w moim gabinecie przy biurku uznając ze to najbardziej oddalone i najspokojniejsze miejsce i tu został. Trudno, całe szczęście że była tam też leżanka więc zostawiłem żonę w sypialni a sam przeniosłem się do psa. Nie powiem byśmy się wyspali ale byliśmy razem.

Obrazek

Rano pies został wyprowadzony na lince, siknął i czmych do gabinetu. O żadnym jedzeniu nie było mowy.
Nie to nie czas i głód zrobią swoje. Najgorsze jednak że nie mam jak mu podać lekarstw. Postanowiłem nie powiększać jego stresu i nie podawać leku na siłę.
Po śniadaniu gdy wyszliśmy do ogrodu pies został wyprowadzony i puszczony luzem.
Na marginesie Asiu z łapą wszystko w porządku.
Ares zaszył się w najdalszy kąt ogrodu i tam pozostał.

Obrazek

Obrazek

Gdy został doprowadzony do domu kładł się koło drzwi i tam leżał.

Obrazek

Gdy do niego podchodzę początkowo jest przerażony ale potem idzie spokojnie. Raz nawet drgnął mu koniuszek ogona gdy go głaskałem.
Jeszcze z niego będzie pies. <okok>
Ostatnio edytowano 2011-04-29, 19:54 przez ppp.j, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez saba&mlis » 2011-04-29, 17:34

Sliczne biedactwo, najgorsze ze psiakom trudno wytlumaczyc ze to juz na zawsze. Moja Sabcia jak do nas przyjechala to choc nie jest z tych plochliwych, tez sie troche dekowala w pustym pokoju, za to po kilku dniach mimo ze sie juz zupelnie nie bala, wyraznie przekazywala wiadomosc: no dobra fajnie jest u was ale moze byscie mnie juz odwiezli spowrotem do DT, bo tam sie juz czulam jak w domu.
Wydaje mi sie ze potrzeba co najmniej kilku miesiecy zeby pies sie naprawde zadomowil. Moj poprzedni przygarniety bernus, do konca zycia na kazdym wyjezdzie bardzo pilnowal samochodu i bal sie ze go gdzies zostawimy.
Czekamy na dalsze relacje i zdjecia, na pewno bedzie dobrze, odespicie te pierwsze noce :mrgreen: tylko na wszystko potrzebny jest czas :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Asia K.L. » 2011-04-29, 17:42

uff
zaglądam tu i zaglądam od rana i biję się sama ze sobą i telefonem -dzwonić nie dzwonić,
na szczęście doczekałam się informacji i jak widzę wszystko jest ok, on potrzebuje trochę czasu, ale na pewno pokocha was i szybko się oswoi. Jeśli chodzi o leki, to jest końcówka antybiotyku, więc nie ma paniki i tak wszystko jest już ok, a brał go dość długo, więc myślę, ze nawet jak już nic nie dostanie, to nic się nie stanie złego.
Mam nadzieję, ze tej nocy wyśpicie się znacznie lepiej ;-)
Życzę powodzenia, trzymam kciuki i czekam na dalsze wieści
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Wydra » 2011-04-29, 17:43

Pawle! miłość i cierpliwość czynią cuda <tak> Wierzę mocno, że Wam się uda i Ares jeszcze nam wszystkim pokarze na co go stać ;) Powodzenia :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-29, 19:43

Asiu jak Go nauczyłaś łazić po kanapach, to teraz oduczaj. ;-) :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pierwsze lody przełamane. Ares zjadł trochę smakołyków w których przemycony został antybiotyk i myślę że zaakceptował swoje główne legowisko.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez dorciaj » 2011-04-29, 19:53

Pawle - jak patrzę na te zdjęcia z kanapy - to tak sobie myślę, że on szybciej się do Was przekona niż nam się wszystkim wydaje :-D . Będzie dobrze - tego jestem pewna ;-) . Aresik się oswoi, przekona, że Wasz dom to jego dom :-D
Bardzo mocno Wam kibicuję :-D
Gdybyście czegokolwiek potrzebowali - dawajcie znać ;-)
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Ola_Dora » 2011-04-29, 20:03

No normalnie mordka się cieszy jak widzi takie żeczy. <hura>
I że są jeszcze tacy dobrzy ludkowie. <haha> Pokłony. <rotfl>
A Ares jest przepiękny ! Normalnie ciacho ! :love:
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Agnieszka_Norisa » 2011-04-29, 20:28

Będziecie mieli oddanego przyjaciela z Aresa . Psy zawsze oddają dobro , które im się daje <okok> . Jestem pewna , że będzie mu u Was dobrze <tak> <tak> <tak> .
Pozdrawiam serdecznie :love:
Avatar użytkownika
Agnieszka_Norisa
 
Posty: 340
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-29, 16:16
psy: Jim Morrison vel. Jimmy

Re: Ares -2letni bernuś znalazł DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez daria » 2011-04-29, 20:38

Na takie wieści czekałam,aż się łza ze szczęcia kręci w oku :radocha2: :radocha2: :radocha2:
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości