Bero I z Jaszówki( vel Ares) -ma Ludzi którzy go pokochali

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Dagmara » 2011-04-21, 16:50

Za Areska od samego początku mocno trzymam kciuki,.... już wiem że teraz będzie mu tylko dobrze :]
Pozdrawiam Pana Pawła <papa>
Avatar użytkownika
Dagmara
 
Posty: 260
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-12, 17:28
Lokalizacja: ok. Płocka
psy: Bajka

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez daria » 2011-04-21, 18:35

Witam p.Pawle,mam nadzieję że to na siebie nawzajem czekacie ;)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-21, 22:04

Qrcze zachowałem się jak zwykły kmiot. Nie przywitałem się ani nie przedstawiłem. To pewnie ta fascynacja Bernusiem. Sorry. Spieszę to nadrobić.
Witam szacowne grono sympatyków psów berneńskich. Muszę przyznać że jestem pełen podziwu dla Waszej roboty. Tyle bezinteresownej pracy by uratować jakiegoś psa - chapeau bas.
Teraz się przedstawię: Paweł Jarzembowski, z pochodzenia warszawiak, z wyboru wieśniak a nawet leśnik. U schyłku naszej aktywności zawodowej wybudowaliśmy dom w lesie i tu w ciszy i spokoju oddajemy się naszym zamiłowaniom. Myślę że zdołam stworzyć Aresowi dom pełen miłości i spokoju tak jak to się stało z innymi pieskami które do nas trafiały. Jedno jest tylko przykre że one tak krótko są z nami. Mój ostatni ON trafił do nas jako już starszy jegomość i cieszyliśmy się szaleńczą miłością tylko przez cztery lata. Całe szczęście że Ares to młodzieniaszek.
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Asia K.L. » 2011-04-21, 23:19

Witamy Panie Pawle,czekamy na wizytę i trzymamy kciuki, żeby wszystko wypadło pomyślnie. To wprawdzie nieśmiały, ale bardzo cudowny i wyjątkowy psiak.

A tu troszkę fotek z dzisiaj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
razem weselej (z Sabusią)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po kąpieli trzeba się powycierać :cwaniak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez basso_077 » 2011-04-22, 07:02

Witam wszystkich Forumowiczów, a szczególnie Pana Pawła ;)
Wątek Aresa śledzę od początku jego pojawienia się u Wielbicieli Szwajcarów. Jest to przepiękny pies i jak Dziewczyny piszą - wyjątkowy. Byłam nawet zainteresowana jego adopcją, ale w moim domu, przy dość ruchliwej ulicy i pełnym młodzieży Ares nie byłby szczęśliwy. Ale w sumie nie o tym chciałam pisać. Chciałam podzielić się z Panem pewnym spostrzeżeniem. Myślę, że ci, którzy od lat obcują z berneńczykami doceniają ich zalety, jednak niejako do nich przywykli. Ja jestem od bardzo niedawna właścicielką dwóch trikolorków. 8-miesięczną Sonię adoptowałam na początku lutego i tak się w niej (czyt. w tej rasie) zakochałam, że od ubiegłej soboty dokoptował do mojej rodzinki 1,5-roczny Goran <rotfl>
W sumie trudno mi określić słowami jak postrzegam tę rasę psów po prawie 10 latach życia pod jednym dachem z rottweilerem, też spokojnym, ale jednak ...
Na pewno berneńczyki, to balsam dla duszy i ciała. Nie odstępują mnie na krok, są zawsze radosne, czujne, posłuszne rozrabiaki. Widok ich radości nawet z drobiazgów, kiedy to ogon macha psem jest bezcenny
:love:
Myślę, że w Aresie odnajdziecie Państwo przyjaciela na wszystkie chwile wszystkich dni, czego z całego serca życzę :]
Avatar użytkownika
basso_077
 
Posty: 217
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-20, 23:47
Lokalizacja: Świdnik
psy: w typie BPP - Sonia i Goran

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Wydra » 2011-04-22, 10:04

ppp.j napisał(a):Qrcze zachowałem się jak zwykły kmiot. Nie przywitałem się ani nie przedstawiłem. To pewnie ta fascynacja Bernusiem. Sorry. Spieszę to nadrobić.
Witam szacowne grono sympatyków psów berneńskich. Muszę przyznać że jestem pełen podziwu dla Waszej roboty. Tyle bezinteresownej pracy by uratować jakiegoś psa - chapeau bas.
Teraz się przedstawię: Paweł Jarzembowski, z pochodzenia warszawiak, z wyboru wieśniak a nawet leśnik. U schyłku naszej aktywności zawodowej wybudowaliśmy dom w lesie i tu w ciszy i spokoju oddajemy się naszym zamiłowaniom. Myślę że zdołam stworzyć Aresowi dom pełen miłości i spokoju tak jak to się stało z innymi pieskami które do nas trafiały. Jedno jest tylko przykre że one tak krótko są z nami. Mój ostatni ON trafił do nas jako już starszy jegomość i cieszyliśmy się szaleńczą miłością tylko przez cztery lata. Całe szczęście że Ares to młodzieniaszek.


Witamy w klubie <hura> my też leśniki -emeryci <juhu> co można zobaczyć w naszej galerii,zapraszam
viewtopic.php?f=28&t=4413
Będzie mi bardzo miło jeśli będziemy zwracać się do siebie po imieniu,(nicku)jest to forma ogólnie przyjęta na naszym forum :-D Oprócz tego, że jestem wydrą ;-) na imię mi Roma <tak>
Bardzo się cieszę ,że jest szansa na to aby Ares trafił do Waszej rodziny,trzymam mocno kciuki za powodzenie a potem będziemy Was nękać o fotki z nowego domu <dokuczacz>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-22, 13:18

Wydra napisał(a):Będzie mi bardzo miło jeśli będziemy zwracać się do siebie po imieniu,(nicku)jest to forma ogólnie przyjęta na naszym forum :-D Oprócz tego, że jestem wydrą ;-) na imię mi Roma <tak>
Bardzo się cieszę ,że jest szansa na to aby Ares trafił do Waszej rodziny,trzymam mocno kciuki za powodzenie a potem będziemy Was nękać o fotki z nowego domu <dokuczacz>

Właśnie to chciałem zaproponować ale jako przedstawiciel gorszej połowy rodu ludzkiego brałem na wstrzymanie. Jak już wspomniałem ja to Paweł.
Asiu stokrotne dzięki za nowe fotki już wszystkie sobie skopiowałem na kompa i oglądam w wolnych chwilach. Dziewczyny jak mnie wytniecie z tej adopcji to Was nie chcę znać. ;-)
Aresa skłonność do wody została udokumentowana a że nie pływa to lepiej bo jeszcze moje oczko wodne zaadoptuje na basen kąpielowy. Wystarczy że nie ma wodowstrętu.
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Asia K.L. » 2011-04-22, 23:05

A tu dowód na to, że Ares wie jak się na kanapie siedzi
Obrazek

Dziś Ares dzielnie ze mną pracował w ogródku i przy stajni, ciągle był blisko, kochany :love:
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez daria » 2011-04-22, 23:13

Asia i cóż byśmy bez Ciebie zrobili :love2:
Jak pojedzie chłopak do nowego domku to będą mieli pociechę z niego,wychodzi ze skorupki <okok>
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Dagmara » 2011-04-22, 23:14

Jaki słodziak, a jaki śliczny :radocha2:
Avatar użytkownika
Dagmara
 
Posty: 260
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-12, 17:28
Lokalizacja: ok. Płocka
psy: Bajka

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-22, 23:54

Asiu jestem pełen podziwu nad ogromem pracy jaką włożyliście w czynności fryzjersko-czesarskie. Ares z owcy zmienił się w zupełnie uczesanego psa.
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Agnieszka_Norisa » 2011-04-23, 07:13

Oj żal będzie Wam się rozstać <tak> widać , że między Wami iskrzy ;-) .
No cóż , Ares to mądry pies i zna się na dobrych ludziach :love:
Avatar użytkownika
Agnieszka_Norisa
 
Posty: 340
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-29, 16:16
psy: Jim Morrison vel. Jimmy

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez saba&mlis » 2011-04-23, 09:07

Agnieszka_Norisa napisał(a):.. Ares to mądry pies i zna się na dobrych ludziach :love:

Nic dodac nic ujac :-D :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez dorciaj » 2011-04-23, 09:19

ppp.j napisał(a):Dziewczyny jak mnie wytniecie z tej adopcji to Was nie chcę znać. ;-)

Ktoś tu wpadł na "amen" <cwaniak> ]:-> ]:->

Dziewczyny - a dla Was za tą piękną odmianę i ogrom pracy, który włożyłyście w Aresa wielkie podziękowania :love2:
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Asia K.L. » 2011-04-23, 09:57

Agnieszka_Norisa napisał(a):Oj żal będzie Wam się rozstać <tak> widać , że między Wami iskrzy ;-)


No właśnie, zabierać mi go, bo jeszcze trochę i nie oddam <hahaha>

Pawle z tym wchodzeniem do wody i pływaniem może być różnie. U mnie jest dość stromo,to znaczy jest kawałek, po czym robi się nagle głęboko i możliwe, że dlatego nie pływa (tak jest z moją Sabusią, a on bardzo ją naśladuje). Myślę, że przy łagodnym wejściu do wody może pływać, bo widać, że bardzo chce ;-)
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Wydra » 2011-04-23, 10:10

Obrazek
To pisisko ma taki wzrok, że dobrze iż to nie ja muszę podejmować decyzję o przekazaniu go innemu opiekunowi.Byłoby to dla mnie bardzo trudne <załamka> :boszz: <bezrady2>
ppp.j napisał(a):
Dziewczyny jak mnie wytniecie z tej adopcji to Was nie chcę znać

:okok: ale pamiętaj, że kij ma dwa końce <cwaniak> jak nie będziesz zdawał nam na bieżąco relacji wraz z fotkami to możesz mieć kłopoty :lol: :lol:
ppp.j napisał(a):Qrcze zachowałem się jak zwykły kmiot. Nie przywitałem się ani nie przedstawiłem. To pewnie ta fascynacja Bernusiem. Sorry. Spieszę to nadrobić.
.


Paweł! mam wrażenie, że z Ciebie dobry chłop jest <juhu> i dlatego mam" pomysła" coby zaprosić Cię na nasze szwajcarskie spotkanie <tak> co Ty na to :?: byłoby fajnie Cię poznać <mysli> link poniżej.
viewtopic.php?f=58&t=7687
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-23, 13:21

Wydra napisał(a):Paweł! mam wrażenie, że z Ciebie dobry chłop jest <juhu> i dlatego mam" pomysła" coby zaprosić Cię na nasze szwajcarskie spotkanie <tak> co Ty na to :?: byłoby fajnie Cię poznać <mysli> link poniżej.
viewtopic.php?f=58&t=7687

Romo! dziękuję za zaproszenie ale najpierw dajcie mi psa bo sam nie przyjadę. ;-) A i lepszą połowę będzie łatwiej zaagitować. :-D
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez Wydra » 2011-04-23, 15:20

Będziemy się starać <luzik> Jeśli inkwizytor "dorciaj" do niczego się nie przyczepi to żaden problem abyś do tego czasu został prawowitym opiekunem Aresa <juhu> <tak> <papa>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez ppp.j » 2011-04-23, 20:03

Wydra napisał(a):Będziemy się starać <luzik> Jeśli inkwizytor "dorciaj" do niczego się nie przyczepi to żaden problem abyś do tego czasu został prawowitym opiekunem Aresa <juhu> <tak> <papa>

To zrozumiałe. Tylko Dorota pewnie organizuje wielkie przyjęcie świąteczne i teraz nie ma czasu. No cóż "wizytację" przełożymy na po świętach. A może w poniedziałek się wybierze na wycieczkę do lasu z rodziną? Na wszelki wypadek wiadro wody naszykowane ;-) .
Wybacz Dorotko że plotkujemy o Tobie za plecami :-D .
Avatar użytkownika
ppp.j
 
Posty: 143
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-20, 20:59
Lokalizacja: Ostrówek k/Radzymina
psy: Bero, Czarek

Re: Ares -2letni bernuś Czeka na DOM i Ludzi którzy go pokoc

Postprzez saba&mlis » 2011-04-23, 20:28

Widac ze niektorym brak cierpliwosci :mrgreen: :lol:
Wiem z wlasnego doswiadczenia jak to jest czekac na decyzje i na psiaka (moja Sabcia tez jest adoptowana).
Mam tez taka teoria ze jak pies jest komus pisany to do niego trafi :-D
Zycze Wam, zeby wlasnie Ares okazal sie ten Wasz (albo zebyscie Wy okazli sie Jego) <okok>.
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości