Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez marcinek » 2009-10-11, 21:41

Właśnie . Spotkali się przypadkowo wczoraj i dzisiaj rano. Zosia mi dzisiaj powiedziała , że na czas wyjazdu rodziców zamieszkala razem z Whisky u babci. Tak sie sklada , że to akurat blisko nas . Dzisiaj pogłaskalem Whisky a Zosi tez udało sie poglaskać Buczera. Były bardzo przyjażnie do siebie nastawione.
marcinek
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-08, 12:01

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez Kalisander » 2009-10-12, 15:26

Ok szczegółowa relacja:
1. Pilnuje się podczas spacerów i lata po dworze bez smyczy.
2. Jej właścicielem jest Zosia i to na jej widok (gdy wraca ze szkoły) Whisky zaczyna chodzić po ścianach
3. Prowadza każdego mieszkańca po mieszkaniu.
4. Kładzie się tak aby wszystkich mięć na oku. Uwielbia spać w łóżku córki, natomiast gdy mnie zobaczy, niczym wąż, ześlizguje się z łóżka.
5. Córka nadal wychodzi z pieskiem rano około 6:00 natomiast ja jestem odpowiedzialny za wieczorne spacery ok. 22:00 (wtedy biegamy około 5 km)
6. Kiedy mamy okazję jedziemy na działkę a tam bawimy się w łapanie Whisky - jest szybka a jak widzi, że nie ma jak uciec po prostu nas taranuje.
7. Zawsze gotowa do zabawy, czasami podczas zabawy potrafi zrobić krzywdę, drasnąć niechcący zębem.
8. Boi się sąsiadów i wszystkich w koło obszczekuje –troszkę się boimy, ze kogoś uszczypnie i będą problemy.

Teraz sprawy zdrowotne:
9. Tydzień temu byliśmy u weterynarza.
10. Leczymy uszy – jest już dużo lepiej
11. Została przez nas w niedzielę odrobaczona
12. W piątek idziemy ją zaszczepić przeciwko wściekliźnie.

To tyle na teraz
mam nadzieję że niedługo spotkamy sie z Marcinem to sobie pogadamy !!!
Avatar użytkownika
Kalisander
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-20, 14:18
Lokalizacja: Zielona Góra
psy: Whisky

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez Guard » 2009-10-12, 16:00

Co do sąsiadów, to musisz zadecydować, czy ma się z nimi zaprzyjaźnić, czy ma pozostać dystans. Wszystko ma swoje plusy i minusy......
Jak przyjaźń, to sasiedzi na kawkę i smaczki od sąsiadów dla Whisky (stopniowo).
Decyzja należy do Was.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-10-12, 21:43

No czyli nie myliłam sie kto będzie panią Whisky, z tym obszczekiwaniem to normalne, u mnie też tak reagowała hałaśliwe tyle że nie zdażyło się by kogoś uszczpnęla chyba że w zabawie..... Raczej obszczekała z jeżem na karku =a jak chciał ktos ją pogłaskać to oceniała czy warto czy nie. Ale faktycznie musicie podjąć decyzje czy sąsiad to wróg czy przyjaciel a Whisky dostosuje się tak jak napisał Guard dobra rada
Wyściskajcie ode mnie Whisky i panią (zosię) i pozdrowienia dla reszty rodziny
Choc przyznam sie że brakuje mi tej wariatki małej ;-) mam nadzieję że ze stanem zdrowotnym bedzie ok
Pozdrawiam Anna B.
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez Kalisander » 2009-10-13, 06:46

Stan zdrowia jest doskonały a my jestesmy w ciągłym kontakcie z weterynarzem :o)

Wczoraj Whisky nie chciała iść ze mną na dwór :-( - może znudziło jej się wieczorne bieganie

:lol:
musiałem ją przekupić przysmakami !!!
Avatar użytkownika
Kalisander
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-20, 14:18
Lokalizacja: Zielona Góra
psy: Whisky

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez Guard » 2009-10-13, 07:32

Kalisander napisał(a):Stan zdrowia jest doskonały a my jestesmy w ciągłym kontakcie z weterynarzem :o)

Wczoraj Whisky nie chciała iść ze mną na dwór :-( - może znudziło jej się wieczorne bieganie

:lol:
musiałem ją przekupić przysmakami !!!


Mój mąż przy wczorajszej pogodzie też sam biegał po wsi. Panienki leżały na legowiskach i ani myślały podnieść pupcie. Nie wiem jak entle, ale duże szwajcary - przynajmniej moje nie lubią deszczu i najchętniej chodziłyby pomiędzy kroplami. Jak pada, to wychodzą metr od progu, szybkie siusiu i do domu.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez daria » 2009-10-13, 07:58

o i to są prawdziwe panny,moja Birma lubi wszystko :mrgreen: deszcz,błoto,kałuże im większa tym lepsza ,błotno-deszczowe spa :mrgreen:
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez kerovynn » 2009-10-13, 10:46

Eśka nie lubi tylko upałów, natomiast deszczu nawet nie zauważa :lol: w cieplejsze dni uwielbia wręcz brodzić po kałużach, a teraz tylko przez nie przechodzi. Mąż mnie ostatnio zaopatrzył w porządne kalosze więc możemy się teraz z Esią taplać do woli i żaden deszcz nas w domu nie zatrzyma :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-10-13, 19:27

Hihi otóż Whisky jest wygodna bardzo i faktycznie nie przepadała za pluchą i deszczem.... Ale na smakołyki chyba kazdy poszedłby :-)

Pozdrawiam was wszystkich i całuski w nochaek dla Whiskuni ;-)
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Poprzednia strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości