Sunia w gdańskim schronisku Promyk - Szekla ma DS

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez daria » 2009-04-19, 18:39

Super że Szekla ma już swoją panią ,bardzo jej kibicowałam i kiedy zobaczyłam jej zdjęcie w dziale"w nowym domu" leżąca na kanapie i taka szczęśliwa to aż się wzruszyłam :-) Czasem zawioze jakieś jedzonko i po takich wizytach jestem chora :-( ten ich wzrok ..........jej się udało!Oby więcej takich osób jak Pani :!: Pozdrawiam
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez daria » 2009-04-19, 18:45

Proszę wejść w galerię psów tam jest zamieszczona instrukcja wstawiania zdjęć.Powodzenia i czekamy z niecierpliwością na fotki :-)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez l-lola » 2009-04-20, 10:12

teraz kazdy moze zobaczyc zdjecie Szekli w Moim podpisie :) mam bardzo duzo zdjec ale musze je zgrac na komputer z komorki. pozdrawiem :)
Avatar użytkownika
l-lola
 
Posty: 22
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-18, 14:42
psy: Szekla

Sunia w gdańskim schronisku Promyk - Szekla ma DS

Postprzez asia78 » 2009-04-20, 10:17

Appenzellerka jak się patrzy!
Super że nie jest już w schronisku.
Napisz jak na nią trafiłaś. I jak wyglądały pierwsze wasze chwile.
Avatar użytkownika
asia78
 
Posty: 1746
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-25, 00:37
Lokalizacja: Warszawa
psy: Appenzellerka Amanda

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez daria » 2009-04-20, 10:33

Super,pięknie wygląda :mrgreen:
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez Tańka » 2009-04-20, 22:29

Widać, że sunia szczęśliwa :-D
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez marzena » 2009-04-20, 23:47

Tak się cieszę, że sunia trafiła na swojego "ludzia" :-D Jest śliczna i taka szczęśliwa :mrgreen:
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez l-lola » 2009-04-22, 22:05

Ogolnie to moja rodzina chciala zebym miala malego pieska ale dla mnie pies to musi byc pies. Chcialam miec psa z hodowli i dlugo szukalam idealnej rasy . Kiedys trafilam na strone schroniska gdzie zobaczylam zdjecie szekli stwierdzilam ze zaraz ktos ja wezmie a moja mama chciala zebym kupila psa w wakacje. Po paru dobrych miesiacach znow trafilam na to zdjecie i sie poprostu w niej zakochalam po pewnym czasie stwierdzilam ze bedzie moja. Napisalam do schroniska i pojechalam tam. Gdy zobaczylam Szekle wyglondala zupelnie inaczej niz na fotografi w internecie , byla tez nieufna ale z czasem gdy tam jezdzilam otwierala sie. Nie zapomne nigdy jej oczu gdy odchodzilam od jej boksu , miala takie smutne , zawiedzone oczy gdy pokazalam mamie Szekle na filmiku i opowiedzialam o jej wadach i zaletach moja mama zgodzila sie na adopcje Szekli , stwierdzila ze nie ma sensu czekac do wakacji bo juz wybralam sobie idealnego psa. Gdy pojechalysmy do schroniska adoptowac Szekle moja mama zobaczyla ja pierwszy raz na zywo. Gdy Szekla zobaczyla nas oszalala z radosci to bylo cos wspanialego bo wczesniej nie okazywala az takiej radosci tylko lekkie krotkie machniecie ogonem i koniec. Jak przyjezdzalam do schroniska wyprowadzac Szekle zawsze mialam czerwona smycz i gdy Szekla byla w boksie i zobaczyla ze Pani ze schroniska idzie z ta smycza ucieszyla sie i pozwolila sie szybko wyprowadzic z boksu pewnie wiedziala ze juz czekamy na nia w budynku. Najsmieszniejsze jest to ze chcialam miec psa dlugowlosego , nie chcialam miec czarnego a juz napewno nie z zakreconym ogonem . Ale co poradzic , poprostu zakochalam sie w Szekli i nie zwracalam uwagi na ten jej krecony ogon i czarna siersc. Mimo ze nie znala podstaw posluszenstwa i nie reagowala na swoje imie byla dla mnie najlepszym psem ze schroniska mimo ze na poczatku mnie totalnie olewala hehe. Wydaje Mi sie ze jest tu szczesliwa , nauczyla sie okazywac uczucia i zna fajne sztuczki jest bardzo wesola choc na dworze w stotunku do obcych jej ludzi jest agresywna ale duzo przeszla juz i duzo sie nauczyla. Jestesmy nierozlaczne nawet jak ide do lazienki to czeka na mnie pod dzwiami jest bardzo wdzieczna i lojalna bardzo sie ciesze ze to wlasnie ja moglam wziasc Szekle do domu i pokazac jak powinien byc traktowany najlepszy przyjaciel czlowieka :)
Avatar użytkownika
l-lola
 
Posty: 22
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-18, 14:42
psy: Szekla

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez Tańka » 2009-04-22, 22:14

Masz fajną mamę!Pozdrowienia!
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez Agnieszka » 2009-04-22, 22:16

Bardzo sie cieszę .Zobaczysz , ze najwspanialsze chwile jeszcze przed Wami . Mój najstarszy appenzeller ma 8 lat jest tak kochany , oddany i przywiązany ze doskonale Cię rozumiem . Dziękuje ,że dałyście szanse Szekli :-) Oby więcej takich ludzi .
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez iwona_k1 » 2009-04-22, 22:19

Bardzo się cieszymy :-) Życzymy dużo szczęścia i radości ze wspólnie spędzonych chwil :mrgreen:
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez Wydra » 2009-04-22, 22:20

Możesz być dumna ze swojej mamy.Tak właśnie postępują osoby które mają serce na swoim miejscu.Szekla jest prześliczna :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez EwaM » 2009-04-22, 22:23

Fajnie,że Szekla ma taki domek :-) ...i po prostu ją kochaj :-D
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez annasm » 2009-04-23, 19:08

Super!
Mizianka dla Szekli.
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez AT » 2009-04-23, 23:27

:-D jaka piękna historia, jesteście po prostu sobie przeznaczone :-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez Ania Swęderska » 2009-04-24, 06:36

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania Swęderska
 
Posty: 416
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-21, 20:41
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
psy: Fiona z Aresibo

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez l-lola » 2009-04-24, 22:09

Dziekuje za mile slowa.
Chcialabym zeby wiecej ludzi decydowalo sie na psa ze schroniska , te psy naprawde doceniaja ludzi jesli czlowiek im na to pozwoli. Slyszalam wiele nie milych uwag dotyczacych wlasnie psow ze schroniska niech ludzie nie kieruja sie stereotypami ani pojedynczymi przypadkami , wiadomo ze te psy nie sa takie zwyczajne np. Szekla bala sie podniesionej reki , dlugo zajelo Mi nauczenie jej komendy siad bo podniesiona reka kojarzyla jej sie z bolem , rzuca sie tez na mezczyzn i broni Mnie przed kazda nie znana jej osoba , jest to meczonce ale jakos sobie z tym poradzimy. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
l-lola
 
Posty: 22
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-18, 14:42
psy: Szekla

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez dorciaj » 2009-04-25, 00:24

Psy przygarnięte, takie po tzw przejściach wymagają wiele pracy i uwagi. Ale ten włożony trud wynagradzają po stokroć oddaniem i psią miłością. Kiedyś miałam psa, którego ktoś koło nas wyrzucił z samochodu. Szczekał na wszystkie pojazdy, gryzł koła. Ale bronił mnie, pilnował i kochał bardzo. Był jak mój cień - gdzie ja tam i on. Oddany od czubka nosa po koniec ogonka - i do ostatniego dnia.

Szekla to piękna sunia. Cieszę się, że znalazła dom i jest już bezpieczna.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Sunia w gdańskim schronisku Promyk

Postprzez justyna79 » 2009-04-28, 22:30

CIESZE SIE trzymam kciuki ;-)
Avatar użytkownika
justyna79
 
Posty: 115
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-13, 19:30

Poprzednia strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości