Timi szuka domu

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Timi szuka domu

Postprzez Arisai » 2013-06-18, 14:18

Pies jest pod opieką fundacji Centaurus. Kopiuję z FB:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 322&type=1

"Timi to niespełna trzyletni pies w typie berneńskiego psa pasterskiego. Timi jest bardzo pozytywnym psem, który ponad wszystko ceni sobie towarzystwo człowieka. Przez trzy lata Timi był trzymany na krótkim, ciężkim łańcuchu. Nigdy nie chodził na spacery, nie bawił się z psami, nie zaznał czułości od człowieka. O Timim dowiedzieliśmy się od weterynarza, który został poproszony o poddanie psa eutanazji, ponieważ zdarzyło mu się, że urwał się z łańcucha i gonił cielaki. I to był powód, aby psa pozbawić życia. Timi jest bardzo wdzięcznym psem, który kocha zabawę, jakby próbował nadgonić stracony czas. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z psami, koty ignoruje. Na spacerach jest bardzo posłuszny, zawsze skupiony na człowieku. Timi jest odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. Szukamy pozytywnego domu dla Timiego. Kontakt w sprawie adopcji: psycentaurus.org.pl. Pomóż Timiemu znaleźć dom - udostępnij!"

Obrazek
Arisai
 
Posty: 9
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-05-20, 12:42

Re: Timi szuka domu

Postprzez Ella » 2013-06-18, 23:16

Timi,biedaku...Ja tu o Plitwicach i podróżach Jokasty,a ten psiaczek domu nie ma-życzę ci piesku wszystkiego najlepszego,znajdź szybko dobry dom i bliskiego człowieka.
Niestety nie mogę cię wziąć.... <cry>
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Timi szuka domu

Postprzez starter1 » 2013-06-19, 09:36

Bardzo żaluję, że obecna sytuacja finasowa nie pozwala mi bo Timi byłby już mój. :-(
Avatar użytkownika
starter1
 
Posty: 1245
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-31, 13:46
Lokalizacja: Glincz
psy: Neska(*), Tija, Ala


Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości