Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Magdalena » 2011-01-13, 13:49

Ciastka LOLOpets różne smaki XL - to chyba jednak sama w rozpaczy zeżrę.
Idę czytać o skrętach jelit !
Hmm już pojutrze a coś nastrój mi przysiadł - dobrze że Julian te naleweczkę przysłała :oops:
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-30, 11:50
Lokalizacja: Wwa-Wesoła Stara Miłosna
psy: Sherman

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez allam » 2011-01-13, 13:58

Magdo, Ty się nie stresuj, Łysy to farciarz :!: A te numerki, no cóż, jakoś trzeba zwrócić na siebie uwagę :lol: :lol: Toć to facet, ma zakodowane, że jest pępkiem... (zaraz się gromy posypią :lol: )
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez qbav » 2011-01-13, 14:01

Magda, spokojnie, nie czytaj o skrętach kiszek, no chyba ze profilkatycznie, bo do soboty to osiwiejesz ;)
Lysy po prostu wzdecia dostal i tyle, pamietaj tylko aby dawac mu jesc mniej a czesciej, tzn 2-3 razy dziennie a nie raz pelna miche.
Ostatnio edytowano 2011-01-13, 14:07 przez qbav, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Barbara_Bi » 2011-01-13, 14:06

Magdalena napisał(a):Ciastka LOLOpets różne smaki XL - to chyba jednak sama w rozpaczy zeżrę.
Idę czytać o skrętach jelit !
Hmm już pojutrze a coś nastrój mi przysiadł - dobrze że Julian te naleweczkę przysłała :oops:

O! fajowe ciasteczka dla psa.
Może pojutrze razem z Szermanem zdegustujecie: Ty jego ciasteczka a on wyluzuje się naleweczką.
Będzie dobrze. Stres Cię zjada, ale będzie dobrze!!!
Barbara_Bi
 
Posty: 198
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-19, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP (Taga(*) King(*) Kaja(*)), Atena (znalezisko)

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez kerovynn » 2011-01-13, 14:09

Magdalena napisał(a):Ciastka LOLOpets różne smaki XL - to chyba jednak sama w rozpaczy zeżrę.
Idę czytać o skrętach jelit !
Hmm już pojutrze a coś nastrój mi przysiadł - dobrze że Julian te naleweczkę przysłała :oops:

Magdalena, uszy do góry. Skrętem żołądka czy jelit zagrożony jest KAŻDY pies - tak samo moja Eska jak i Twój Łysy i wszystkie inne. Ja pilnuję Eśki cały czas - co je, kiedy je, jak je, obowiązkowe odpoczynki przed i po jedzeniu, a z tym niełatwo, bo niemal ZAWSZE kiedy Esia się naje to Ada właśnie MUSI się z psicą pobawić i to na ogół w bieganie po pokoju :evil: , a sunia na to jak na lato :evil: ;-) . Musze wtedy obydwie panny "spacyfikować" ;-) na kanapie, jedną wyciszyć mizianiem a drugą opowiadaniem bajki. Na spacerze, na pętli JUnikowskiej co krok to resztki parówki, kości po kurczaku, spleśniałe bułki i inne "rarytasy. Rok wyciągałam Esi z gardła śmieci zanim zechciała reagować na "Fe!, nie wolno". Nawet w minione wakacje zdarzyło mi się czubkami palców w ostatniej chwili chwycić w Esiowym przełyku gumową siateczkę z szynki, bo bratowa wystawiła z szafki kubełek ze śmieciami i do głowy jej nie przyszło, ze pies się skusi :roll:
Esia jest grzeczna i w domu nie robi szkody, nie żre pilotów, nie gryzie kabli, nie demoluje. Ale to w żadnym wypadku nie oznacza, ze nie wymaga nadzoru. A to zdrowy pies, socjalizowany, którego mam od szczonka :-D :-D :-D :-D Ja się czuję czasem tak jakbym permanentnie miała pod opieką 2-letnie dziecko ;-) :-D
To co napisałam może brzmieć przerażająco i zniechęcająco, ale zapewniam Cie, że w praktyce nie wygląda to tak źle :-D . Pewne zachowania wchodzą w nawyk, ustala się rytm dnia i człowiek w pewnym momencie automatycznie przewiduje i reaguje. A przyjemność obcowania z "łysymi"..... mmmmm :roll: :-D :-D :-D :-D :-D .... niczym się tego nie da zastąpić :-D :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Barbel » 2011-01-13, 14:26

Qrde - zaraz po pracy ide mu założyć czerwona wstążeczke na szyje - od uroku :mrgreen: :mrgreen:
Moje nosza ;-) ;-) :roll: :roll:
I nie czytaj o tych skretach!!!!!!!
Jedni moga czytać, inni nie a ty mi wygladasz na panikare wiec nie czytaj. :-P 8-)
Tu nie ma reguł - jedni jadają z miski na ziemi, jedni ze stojaka, ja trzymam w rekach bo Lusior podzera Barblowi.
Jadaja i gotowane i suche. wiadomo, ze jesc pełną miche dostają w momencie kiedy nie jest przewidywany zaden wiekszy ruch - typu jazda samochodem/trening/spacer. Co zrobic jak chłopaki głupawki po jedzeniu dostają i bawią sie ze soba? Olać ich. Barbel wpada po żarciu z impetem do salonu żeby efektownym slizgiem wytrzeć morde o dywan, dopada go Luś, porywają jakąś zabawke i dawaj - warkoty. I co - gdybym na nich krzyczala, zeby sie uspokoili to nastapiła by jeszcze eskalacja emocji. A tak - popatrze z politowaniem a oni sami przestają. Dawaj po prostu psie zarcie, a nie ludzkie i bedzie ok.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-01-13, 14:57

Może to i śmieszne ale my nasze psy nauczyliśmy spać po jedzeniu :lol: i teraz mamy święty spokój.Po każdym jedzeniu kładą się pokotem na podłodze i godzina z głowy.
tak to wygląda :mrgreen:

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Magdalena » 2011-01-13, 15:49

"Wydra"Może to i śmieszne ale my nasze psy nauczyliśmy spać po jedzeniu :lol: i teraz mamy święty spokój.Po każdym jedzeniu kładą się pokotem na podłodze i godzina z głowy.
tak to wygląda


No bosko wyglada :lol:

Dobra kochani! już nie czytam, śmietanę zawsze mam w lodówce, tel do weta na wierzchu i Wasze wsparcie - damy radę!
Ostatnio edytowano 2011-01-13, 16:37 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytat
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-30, 11:50
Lokalizacja: Wwa-Wesoła Stara Miłosna
psy: Sherman

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Barbel » 2011-01-14, 15:31

A Łysy dzisiaj był w przedszkolu, po swojego przybranego, najmłodszego pańcia!!!!!! Znaczy sie Konrada od nielegalnego dokarmiania ciastkami :roll: :mrgreen: !
Zrobił stosowne wrazenie a z powrotem wracał prowadzony przez chłopaczka ;-) Pełen lans po wsi :lol:
Czerwona wstazka na szyji jest i MA ZOSTAĆ 8-) 8-) 8-) ;-) Teściowa założyła 8-)
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Magdalena » 2011-01-14, 16:18

No to i mnie się buzia roześmiała!
Cudnie - jeszcze tylko kilkanaście godzin i nowy wątek:
Łysy Sherman już w swoim domu :-D
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-30, 11:50
Lokalizacja: Wwa-Wesoła Stara Miłosna
psy: Sherman

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-01-14, 17:53

Magdalena napisał(a):No to i mnie się buzia roześmiała!
Cudnie - jeszcze tylko kilkanaście godzin i nowy wątek:
Łysy Sherman już w swoim domu :-D

i nie tylko Magdo i nie tylko ;-) jeszcze jeden wątek GALERIA Shermana :lol: :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Aga-2 » 2011-01-14, 18:06

Aż mi się łzy cisną :!: (To ja - teściowa przejściowa / tymczasowa ;-))
Cieszę się, że Łysy ma już swoją Rodzinę. On tego najbardziej potrzebował. U nas był w stadzie, ale bardzo chciał być pierwszy i jedyny. Nasze psy i tak spokojnie to znosiły...
Magdaleno, może będziemy mieli okazję, żeby Łysego zobaczyć w nowym domku? Będziemy mogli? Nie wyrzucisz nas w razie czego? ;-) :-D
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Guard » 2011-01-14, 18:12

qbav napisał(a):Magda, spokojnie, nie czytaj o skrętach kiszek, no chyba ze profilkatycznie, bo do soboty to osiwiejesz ;)
Lysy po prostu wzdecia dostal i tyle, pamietaj tylko aby dawac mu jesc mniej a czesciej, tzn 2-3 razy dziennie a nie raz pelna miche.

Dokładnie! Nasza Rota, też Duża i Łysa ma teraz prawie 7 lat i dostaje papu 3 razy dziennie, a na dodatek po posiłku musi usiąść i czekamy aż "beknie". Prawie jak przy niemowlaku, tylko, że w jej przykadku, to jak jestem zbyt blisko to mi pęd powietrza włosy rozwiewa :-D
Od momentu jak zaczęła jadać 3 mniejsze posiłki skończyły się boleści.
Wcześniej dostawała 2 razy dziennie.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Barbel » 2011-01-14, 21:50

Ponoć Łysol kłusuje 2/2 HA!!!!!!
Łapsko pracuje!
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez saba&mlis » 2011-01-14, 22:11

Super :-D :-D
A moze sa jeszcze jakies zdjecia Lysonka?
Juz sie troche stesknilam :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez annasm » 2011-01-14, 22:13

super !!!!
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez AT » 2011-01-14, 22:37

Aga-2 napisał(a):Magdaleno, może będziemy mieli okazję, żeby Łysego zobaczyć w nowym domku? Będziemy mogli? Nie wyrzucisz nas w razie czego? ;-) :-D

Moja rada - bez nalewki ich nie wpuszczaj ;-) (to z Ichniej piwniczki między innymi ta naleweczka, którą Julian Ci podesłała)
Ogromnie się cieszę, że Łysolek będzie miał nowy domek :mrgreen:
Jeśli mogę to jeszcze polecam kontakt z Natalią Galwinową - to w kwestii jak dysplastycznego psa doprowadzić do formy niemalże psa sportowego. Ja zawsze jak patrzę na Galwina to nadziwić się nie mogę, że niby ten pies nie powinien chodzić. Natalia z pewnością podzieli się ,,sekretem" nieziemskiej Galwionowej kondycji i urody ruchu ;-)
Dla wszystkich Teściowych ogromny szacun za kawał roboty jaką ,,odwaliłyście". Jesteście niesamowite Kobitki, przepraszam, zapomniałabym - Teść też jest niesamowity :-D

dużo szczęśliwych wspólnych dni Wam życzę :-D
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez EwaM » 2011-01-14, 23:42

Wydra napisał(a):teraz mamy święty spokój.Po każdym jedzeniu kładą się pokotem na podłodze i godzina z głowy.
tak to wygląda :mrgreen:

obrazek
Obrazek został zmniejszony.


Normalnie prawdziwy cud :mrgreen: :-D :!: ,albo jakieś czary :mrgreen:
Wydro kochana, zdradż jak to się robi,żeby pieski tak ładnie spały po jedzeniu :-)
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez daria » 2011-01-14, 23:47

Ewa,Wydra tylko na nie spojrzy i bez szemrania idą na poobiednie leżakowanie :mrgreen:

Magda jeszcze tylko kilka godzinek i będziemy wszyscy szampana i naleweczki pić za wszystkich którzy przyczynili się do szczęśliwego zakończenia :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Duży vel Łysy szuka miejsca na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-01-14, 23:50

Daria! nie rób ze mnie takiej Wydry :lol: za offa przepraszam i spadam :-D
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość