Podrzucone 3 miesieczne kociaki szukają domków

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Podrzucone 3 miesieczne kociaki szukają domków

Postprzez Sylwia » 2011-10-20, 22:24

Wiem, że znalezienie domu dla kociaka to trudna sprawa, niestety podaż przewyższa popyt :-( Ale mam nadzieję, że kto pyta, ten może znajdzie. Dwa dni temu podrzucono do nas do pracy 4 kociaki w transporterze, stały w korytarzu Bóg wie jak długo, zanim zauważył je nasz szef. Biedne, przerażone, skulone jeden na drugim w kącie. Ale jak poczuły jedzonko i wodę odważyły się wyjść. Okazało się, że są czyste, zdrowe i w miare oswojone. Najfajniejszy jest jeden kocurek, taki luzak, pierwszy zainteresował się nami, wyszedł z klatki, od razu chciał się bawić. Super :-) Niestety każde z nas ma w domu zwierzęta, albo nieprzychylną zwierzętom część rodziny, obdzwoniliśmy wszystkie fundacje, domy tymczasowe, panie kociary....nic. Wszedzie mają kotów pod sufit i żadnej adopcji na horyzoncie. Ponieważ szef bardzo naciskał na pozbycie się tych kotów, ze ściśniętym gardłem musiałyśmy oddac je do schroniska w Gdańsku. Ale pytamy cały czas gdzie się da, bo boję się, że w schornisku mogą już nie być takie czyste, zdrowe i fajne. Są dwie pręgowane koteczki, i dwa kocurki, Luzak jest pręgowanym łaciatkiem, a jego nieśmiały brat biało-czarnym łaciatkiem.
To są z pewnością kotki wychowane w domu, zadbane.
Popytajcie proszę, bo mi się juz skończyły pomysły, a przez te dwa dni jak były u nas, strasznie je polubiłam. Może macie jakieś namiary na DT, żeby miały jakąś bardziej indywidualną opiekę.
W razie czego prosze o priv.
Avatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 229
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-31, 21:09
Lokalizacja: Sopot
psy: entlebucher Mikuś

Re: Podrzucone 3 miesieczne kociaki szukają domków

Postprzez Aga-2 » 2011-10-21, 09:52

Mocno trzymam kciuki, żeby maluchy znalazły dobre domki :!: Muszą być super rozkoszne, jak to koty w tym wieku <buja_w_oblokach>
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Podrzucone 3 miesieczne kociaki szukają domków

Postprzez Natalia i Galwin » 2011-10-21, 12:21

A może jakieś zdjęcia ?? :-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: Podrzucone 3 miesieczne kociaki szukają domków

Postprzez Sylwia » 2011-10-21, 23:07

Zdjęcia robiłyśmy telefonem, jutro postaram się je umieścić, ale chyba jakość będzie słaba.
Avatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 229
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-31, 21:09
Lokalizacja: Sopot
psy: entlebucher Mikuś

Re: Podrzucone 3 miesieczne kociaki szukają domków

Postprzez Sylwia » 2011-10-27, 23:29

Nie mogę wstawić zdjęć :-( Albo nie potrafię
Są w jakimś takim systemie, że nie mam możliwości zapisać ich na kompie. Ale mogę wysłać zainteresowanym maila ze zdjęciami ( mam je na poczcie z której nie mogę ich wydostać)
Avatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 229
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-31, 21:09
Lokalizacja: Sopot
psy: entlebucher Mikuś


Powrót do Pozostałe zwierzęta do adopcji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość