Marian ...albo Maniek- młody tricolor

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Marian ...albo Maniek- młody tricolor

Postprzez Drixon » 2013-01-27, 19:46

Opis psiaka z domu tymczasowego:

Marian jest dużym (ok 50 kg) i bardzo młodym psem. Jest wesoły i kontaktowy. Nie ma problemu z innymi psami, uwielbia się bawić.
Jest bardzo przyjazny i nad wyraz mądry - w lot chwyta intencje i nawiązuje kontakt. Miałam do czynienia z wieloma psami, ale ten w porównaniu z nimi jest naprawdę wyjątkowo inteligentny – wszystkiego uczy się błyskawicznie.
Na spacerze chodzi przy nodze, nie ciągnie, puszczany ze smyczy odbiega, ale zawołany wraca. Jest po prostu UROCZY i będzie cudownym członkiem rodziny.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

więcej info :
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 166&type=3
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Marian ...albo Maniek- młody tricolor

Postprzez iwona_k1 » 2013-01-27, 19:56

Na psygarnij nie kupuj trzeba bardzo uważać,nie wiem co to za ludzie ale miesiąc temu miałam z nimi niemałą przeprawę!Umieścili zdjęcie młodego Leonbergera z połamaną miednicą i pisali głupoty,ze psiak ma tak leżeć i czekać i może jak zrobi kupę to będzie dobrze.Konsultowałam psa w dobrej wierze w Abvecie.Oczywiście już zaczęli zbierać pieniążki i ludzie wpłacali nie wiedząc na co.Kiedy zamieściłam informację ,Ze pies musi być natychmiast operowany moje posty zaczęły znikać,Majszczurowa została tak samo potraktowana a po kilku dniach jak zrobiła się niezła zadyma postawili psa na nogi i pokazali jak biega po śniegu z połamaną miednicą i przemieszczonym stawem biodrowym.Zbierają na zakup Land Rovera żeby wozić psiaki po Polsce bo musi być napęd 4x4 żeby w zaspy wjeżdżać i do lasu.Poźniej odnalazłam jeszcze kilka osób których posty zostały pousuwane.Mają 250 000 Like-ów.Masakra!
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Marian ...albo Maniek- młody tricolor

Postprzez Majszczur » 2013-02-03, 19:09

Niestety to co Iwona napisała to prawda :/
Po enigmatycznym zdarzeniu z tym potrzaskanym i cudownie ozdrowiałym psiakiem w typie leonbergera podchodzę z dużą rezerwą i nieufnością do poczynań i rzeczywistych intencji psygarnij.


Maniek podobno wrócił do domu.
Jeśli wierzyć w informacje zamieszczone na FB zgłosiła się po niego właścicielka :radocha2:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)


Powrót do Pozostałe zwierzęta do adopcji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości