Szukam domków dla kociej rodzinki

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Szukam domków dla kociej rodzinki

Postprzez Hekate » 2010-07-02, 23:23

Koleżanka pracuje w firmie na terenach przemysłowych, gdzie krąży pełno kotów. Dokarmia je, stara się je wyłapywać do sterylizacji ale nie wszystkie się upilnuje.
Tym razem ma na wydaniu dwa 3miesięczne kocurki ich wysterylizowaną już matkę, oraz ich ok 5-6 letnią babkę też już wysterylizowaną. Kocurki są odrobaczone i zaszczepione,mają książeczki.Kotka została wysterylizowana w zeszłym tygodniu .Była odrobaczana,ale jeszcze jej nie szczepiła
Jeden z kotków,dokładnie tygrysek,jest najmniejszy.Nie chciał mi jeść i musiałam mu kupić specjalną karmę z royala oraz taki proszek odżywczy co po rozpuszczeniu z wodą,wygląda jak mleko.Bardzo mu to zasmakował,więc mam nadzieję że niedługo będzie taki wielki jak braciszek.Jeśli chodzi o drugiego kotka,to jest on cały pręgowany,ma tylko białe skarpetki na łapkach,biały kołnierzyk pod bródką oraz złamany ogonek(wygląda jakby był kręcony),ale pani weterynarz powiedział że z tym się nic nie robi.


kocurki
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

tu z siostrzyczką która ma już domek
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

matka z najmniejszym tygryskiem
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Proszę popytajcie może jeśli nie ktoś z was, ale może z waszych znajomych chciałby kotka. Rodzinka obecnie przebywa w Tychach.
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Powrót do Pozostałe zwierzęta do adopcji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość