Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Tutaj można umieszczać tylko i wyłącznie informacje o Szwajcarach do adopcji, bądź poszukujących tymczasowego domu. NIE umieszczamy tutaj ogłoszeń o sprzedaży szczeniąt!

Moderator: Milla

Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Postprzez Mintaa » 2016-06-26, 18:39

Witam, poszukuje od paru miesięcy psa Berneńczyka lub tez Labradora ponieważ jednego już posiadam, mieszkam na wsi w woj Łódzkim, posiadam duże podwórko gdzie psy mogą się wybiegać. Niestety wydać na psa kwotę 1500-2000 zł to trochę sporo tym bardziej ze naczytałem się o chorobach itp ;) Wiec szukam psa do adopcji jednak nie może być on zbyt stary z uwagi na inne psy na posesji oraz dzieci.

Zaznaczam ze nie szukam psa który by miał pilnować. Swoja funkcje pełni już labrador + mieszaniec które potrafią poszczekać gdy potrzeba a ze mój dom jest dosyć z dala od innych budynków a na podwórku zawsze przebywa ktos z rodziny ;)
Ostatnio edytowano 2016-06-27, 13:30 przez Mintaa, łącznie edytowano 1 raz
Mintaa
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2016-06-26, 18:33

Re: Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Postprzez Barbel » 2016-06-26, 21:52

Oferowanie "wybiegania" na podwórku raczej nie przysporzy Panu zwolenników owego pomysłu. Wrecz odwrotnie.
Jeśli 1500 za psa stanowi problem (przy jak Panu wiadomo chorowitej rasie, w dodatku duuuuzej - leki weterynaryjne płaci sie "od kilograma"), to co bedzie, jesl bedzie potrzeba wydać okragłą sumke na leczenie??? Moze lepiej agencje ochrony??? Taniej, bez sprzątania, ze stała opłatą...
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Postprzez Mintaa » 2016-06-27, 13:28

Czemu możliwość wybiegania sie psa to cos złego? Chyba lepiej ze chce mu dostarczyć aktywności niz trzymać go w bloku?. A co do leków to jeżeli zajdzie potrzeba to leki można kupić. Wiem o tym bo labrador był u weterynarza i udało sie, jakoś zbytnio nie płakałem ze muszę wydać na leki. Niestety ceny niektórych to 1500 zł i zdanych informacji na temat chorób rodziców czy szczepień. Więc wolę sobie tego oszczędzić. Nie miałem jeszcze takiego problemu by było mi szkoda pieniędzy gdy w potrzebie jest ukochany psiak całej rodziny.
Mintaa
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2016-06-26, 18:33

Re: Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Postprzez Anna Rozalska » 2016-06-27, 14:58

Skontaktuj sie z Fundacją Pasterze, dam trafił po ich opiekę samiec berneńczyka. Duże podwórko czy ogródek nie zapewni psu wybiegania się. Mój pies mieszka w mieście, w kamienicy a ma zapewniony ruch do 4 godz. dziennie na spacerach, wycieczkach.Szczęśliwy pies to wcale nie taki, który pozostawiony jest na podwórzu sam sobie.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Postprzez Issa » 2016-06-27, 23:14

Tyle piesków jest w schronisku do adopcji czemu akurat BPP lub labrador?

'' jednak nie może być on zbyt stary z uwagi na inne psy na posesj''
Ile piesków jest na posesji?
Issa
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-02-02, 14:44

Re: Adoptuje Psa BPP lub Labrador

Postprzez Mintaa » 2016-06-28, 21:13

Aktualnie 2 ;)
Mintaa
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2016-06-26, 18:33


Powrót do Adopcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości