NAJLEPSZA HODOWLA

Moderator: Halina

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Hekate » 2009-09-16, 17:28

Pati dokładnie tak samo do tego podchodzimy, no cóż są jednak wyjątki, którym wydaje się ze można tę drogę przejść na skróty i załatwić sprawę koniaczkiem, naszczęście na tym forum naprawde nieliczne :-P
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 18:18

Bez układów człowiek może liczyć tylko na siebie ale wtedy trzeba obniżyć koszty.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez kruszon » 2009-09-16, 18:40

Tomek i Dżoja napisał(a):Bez układów człowiek może liczyć tylko na siebie ale wtedy trzeba obniżyć koszty.


Ja wymiękam... Skąd u Ciebie taka niska samoocena? Uwierz w siebie - naprawdę nie cały świat opiera się na układach :-P i dużo można zrobić jak się po prostu chce i włoży w to odpowiednio dużo pracy i zaangażowania, a przede wszystkim jak się ma jasną wizję, którą się konsekwentnie realizuje...

Z takim podejściem to nigdy nie zostaniesz "milionerem" - a chyba na tym Ci najbardziej zależy?
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 19:15

Tomek i Dżoja napisał(a):Niby czemu. Brakuje mi tylko dobrych układów. Ale w przyszłości jak pisałem zobaczę kto ma najlepsze wzięcie i będę się starał wejść w te układy. Zawsze komuś jak już pójdą psy to ma telefony jeszcze i wtedy jak już nikt inny by też nie miał to do mnie by odsyłali.


Otóż Tomku jesteś w wielkim błędzie. Brakuje Ci wielu rzeczy a zwłaszcza wiedzy na temat hodowli i psów - o czym można się przekonać czytając wątki z Twoim udziałem na tym forum. Rozmnożyłeś swoją przeciętną sukę z dosyć popularnym repro w Polsce i spodziewałeś się czego? kolejki chętnych na szczeniaki za nie wiadomo jakie sumy? Zrozum też, że nawet gdybyś miał nie wiem jakie znajomości to Dżoja championatu by nie zrobiła bo po prostu nie jest wystarczająco ładna (przynajmniej nie w Polsce - nie wiem może w Azerbejdżanie by Wam się poszczęściło :-P ).
Tak jak sam napisałeś, żeby móc dyktować ceny za swoje szczeniaki trzeba najpierw zainwestować w swoją wiedzę przede wszystkim i w psy które się posiada i którymi się kryje.
I wiedz, że nie tylko hodowcy polecają inne hodowle - mi kilka razy też się zdarzyło komuś polecić hodowlę, jednak Ciebie nigdy nie poleciłabym nikomu - jak zrobisz namysł krytyczny nad swoimi wypowiedziami to może sam zrozumiesz dlaczego. Sama nie kupiłabym od Ciebie nawet dżdżownicy.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez pati124 » 2009-09-16, 19:23

Hmmm dlaczego mówisz, że nie jest wystarczająco ładna ?? Coś jej brakuje ??
Avatar użytkownika
pati124
 
Posty: 30
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-08-27, 16:17
Lokalizacja: Piła
psy: Cymes Spartańska Osada, Nuka

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 19:29

Pati ja widziałam Dżoję nie raz - nie każdy pies jest materiałem na Championa, moja suka też Championem nie będzie ale ja wiem, że to nie dlatego iż nie mam układów tylko dlatego, że po prostu ma zbyt dużo niedoskonałości w eksterierze (co nie zmienia faktu, że dla mnie Mufoza jest najpiękniejsza na świecie ;-) ).
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez pati124 » 2009-09-16, 19:41

Jasne rozumiem, pytałam tylko i wyłącznie z ciekawości.

A powiedzcie mi czy jest tak że suka jest zazwyczaj droższa od psa ??
Avatar użytkownika
pati124
 
Posty: 30
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-08-27, 16:17
Lokalizacja: Piła
psy: Cymes Spartańska Osada, Nuka

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez anula » 2009-09-16, 20:47

Raczej nie. Zwykle cena waha się w zależności od rokowań wystawowych. Zdarza się, ze hodowca wiąże duże nadzieje wystawowe z konkretnym maluchem i sprzedaje tylko osobie, która deklaruje chęć wystawiania psa.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 21:25

Ci co by mnie nie polecali są z mafii.

A mnie właśnie trzeba polecać ale durni o tym nie wiedzą.

Teraz to już i tak nie ważne bo to co miało być to było.

Widzę że układy tu rządzą a nie dobroć.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 21:43

Tak Tomek, tak ja jestem właśnie z mafii - możecie o mnie mówić Ojciec Chrzestny :-P :lol: Gdyby ktoś był zainteresowany moją wszechmogącą protekcją to ja zamiast koniaków wolę czystą wódkę :-P ;-) :lol: :lol: :lol:
Myślę Tomku, że Ciebie nie poleci nikt kto przeczytał ten wątek ani wątek o tym jak to przygotowywałeś się na przyjście na świat Twoich szczeniaków- po prostu pełen ,,profesjonalizm" :-P
I obawiam się, że ,,durnych" jest większość na Twoje nieszczęście. Dobrze, że chociaż Ty jesteś mądry...
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Busola » 2009-09-16, 21:43

Tomek, kurna (sorki) a kto udzielał ci pomocy gdy zadawałeś pytania na które każdy początkujący hodowca zna odpowiedź? A ty nawet porządnie pytań nie potyrafiłes zadać.
Kto tu jest dobrym wujaszkiem? Człowieku, tu sie mnóstwo ludzi martwiło o twoje szczonki, doradzało mimo że swym działaniem sympatii nie wzbudzasz. Zamiast podziękowac ty oskarżasz o kolesiostwo i układy?

Niech ci będzie, jestem DURNA i na dodatek mozesz do mnie mówić "ojciec chrzestny" ale każdego kogo uda mi sie ustrzec przed twoją pożalsieboże hodowlą - ostrzege

przestań sie juz ośmieszać :roll:

:evil: :evil:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez anula » 2009-09-16, 21:47

Polecam tylko tych, których osobiście znam i szanuję, nie ma to nic wspólnego z kolesiostwem.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 21:54

To są kolejne przykłady układów.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez MartaD » 2009-09-16, 22:01

Widzę Tomek, że chyba początek Twojej przygody z hodowlą dał Ci nieźle w kość :roll:
Tyle w Tobie złości na innych hodowców :shock:

A tak już trochę humorystycznie......bardzo jestem ciekawa reakcji hodowców, u których zjawisz się w drzwiach z koniaczkiem :mrgreen:
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Hekate » 2009-09-16, 22:04

jakich układów, Tomek zastanów się co ty piszesz, jeżeli ktoś uważa coś za dobre to poleca i nic w zamian nie oczekuje. A jeżeli się czyta takie teksty jak twoje to nic dziwnego że włos się jeży na głowie, hodować trzeba z głową, a nie załatwie sobie układy i już można szczona sprzedać po 3500. Polecenie przez kogoś to nie wszystko.
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 22:04

Ja tam myślę, że się ucieszą :mrgreen: każdy chyba lubi gości w dodatku z alkoholem ;-) :lol:

Marta Tomek zły jest chyba na wszystkich - na nabywców też ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 22:11

Kto by mi kupił za 3500 zł ? W głowę by się popukali. Nie mówię teraz ale nawet jakbym miał w przyszłośc utytułowanych rodziców. Nie zmienię zdania że ludzi nie stać aby wydawać takie pieniadze na psa nie do hodowli. A ja bym nie chciał sprzedawać do hodowli zwłaszcza suczki.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Bernois. » 2009-09-16, 22:25

Tomek i Dżoja napisał(a):Ci co by mnie nie polecali są z mafii.

A mnie właśnie trzeba polecać ale durni o tym nie wiedzą.


:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

( miałam tu nie pisać, ale nie umiałam się powstrzymać.:-P nie wiem czy się śmiać, cyz płakać, ale moge pana zapewnić- ja na pewno nigdy nie polecę pana hodowli. też zostanę zaliczona do 'mafii' :-P ? )
Bernois.
 
Posty: 48
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-29, 14:00
psy: ALEX Bogini Świtu

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2009-09-16, 22:25

Rozumiem, że wszyscy właściciele szczonków od Ciebie podpisali przygotowane przez prawnika i obwarowane różnymi karami deklaracje, gdzie zrzekli się opcji: rozmnażanie psów i hodowla?

Naiwność ludzka co dzień mnie zaskakuje...
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 22:29

Tak jest. Ci co by mnie nie polecali są z układu. Dla takich ludzi jak wy liczy się zysk i nie chcecie konkurencji. Za nic macie dobro. Oby was w piekle rozliczyli.

Ja wiem komu sprzedawałem i tylko jeden piesek będzie reproduktorem.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hodowle Berneńczyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość