NAJLEPSZA HODOWLA

Moderator: Halina

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez PaniBisiowa » 2009-09-17, 07:39

Teoria spiskowa... Ale zalatuje mi tu jeszcze manią prześladowczą :mrgreen:

T&D - Twoja wiedza jest mizerna. Przekonanie o własnej nieomylności i słuszności - ogromne. Obrażasz ludzi, którzy mogliby powiedzieć Ci - spadaj na pole kukurydzy zrywać kolby. Nie zrobili tego jednak. Sam się zdyskredytowałeś i wystawiłeś sobie świadectwo. Świadectwo jak najgorsze. Teraz oskarżasz i snujesz mylne oraz durne domysły. Zastanów się nad sobą.
Skąd wiesz, że szczeniak, którego sprzedałeś będzie repro? Nie wciskaj nikomu ciemnoty! Są tu ludzie, którzy MAJĄ wiedzę. Ty się nią pochwalić nie możesz. Sam sobie wykopałeś dołek.
Nie umiesz znawet odpowiadać na zadane Ci pytanie. Tak było np. w przypadku, gdy jeden ze szczonów odszedł. Nikt się nie dowiedział co mu było.
Daruj sobie te przemyślenia z... czterech liter. Nikt o zdrowych zmysłach nie poleci szczona od Ciebie. Ja na pewno nie. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz hodował psów (chociaż HODOWAŁ w Twoim przypadku jest na wyrost). Tobie nawet much hodować nie wypada.
Piszesz o tym, że nie masz kontaków bla bla bla. Źle zacząłeś :-> Podejrzewam, że teraz tym bardziej nie masz szans.
Tobie chyba chodzi o kasę. To Ci chyba żyć nie daje. I nie martw się o ludzi, że za 3000 nikt szczona nie kupi. Kupi :-) Tylko Ty masz problem. Załóż plantację kapusty i handluj nią na bazarku. Może jakiegoś szczeniaka w niej kiedyś znajdziesz.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Drixon » 2009-09-17, 07:42

Tomku, Forumowicze - my 'mafia' mamy satysfakcję że mamy takie miejsce jak Ten Portal - gdzie tworzymy 'rodzinną' wieź, gdzie jesteśmy w stanie sobie pomóc i podzielić się własnymi doświadczeniami, wiedzą - a Tomek ma swoją wizję i być może zazdrości tego, że nie jest w stanie skorzystać z tej skarbnicy ..
'Mafia' (czyli społeczność portalu WRS) - to też TY Tomku - logując się, pisząc,zamieszczając ogłoszenia, prosząc o radę - należysz do TEJ mafii ...
ale każdy sądzi według siebie - jeśli dla Ciebie liczy się tylko $ - to daleko nie zajedziesz a zazdrość Cię zniszczy :-? :-|
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Wiola&Nero » 2009-09-17, 07:43

Guard napisał(a):
Brożkin napisał(a):
Zagłosujecie na mnie? Proszę!


Jasne, na mnie możesz liczyć! :mrgreen:


Brożkin - czy pozwolisz ucałować swoją dłoń, no wiesz jak już zostaniesz Ojcem Chrzestnym :roll: Bo rozumiesz ja mam "drogiego" szczona co go szykuje na repro. Co prawda ma dopiero 5 miechów, ale układy już muszę wyrabiać 8-) A widzę w nim niemały potencjał :mrgreen:
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-17, 07:55

Rayla napisał(a):Teoria spiskowa... Ale zalatuje mi tu jeszcze manią prześladowczą :mrgreen:

T&D - Twoja wiedza jest mizerna. Przekonanie o własnej nieomylności i słuszności - ogromne. Obrażasz ludzi, którzy mogliby powiedzieć Ci - spadaj na pole kukurydzy zrywać kolby. Nie zrobili tego jednak. Sam się zdyskredytowałeś i wystawiłeś sobie świadectwo. Świadectwo jak najgorsze. Teraz oskarżasz i snujesz mylne oraz durne domysły. Zastanów się nad sobą.
Skąd wiesz, że szczeniak, którego sprzedałeś będzie repro? Nie wciskaj nikomu ciemnoty! Są tu ludzie, którzy MAJĄ wiedzę. Ty się nią pochwalić nie możesz. Sam sobie wykopałeś dołek.
Nie umiesz znawet odpowiadać na zadane Ci pytanie. Tak było np. w przypadku, gdy jeden ze szczonów odszedł. Nikt się nie dowiedział co mu było.
Daruj sobie te przemyślenia z... czterech liter. Nikt o zdrowych zmysłach nie poleci szczona od Ciebie. Ja na pewno nie. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz hodował psów (chociaż HODOWAŁ w Twoim przypadku jest na wyrost). Tobie nawet much hodować nie wypada.
Piszesz o tym, że nie masz kontaków bla bla bla. Źle zacząłeś :-> Podejrzewam, że teraz tym bardziej nie masz szans.
Tobie chyba chodzi o kasę. To Ci chyba żyć nie daje. I nie martw się o ludzi, że za 3000 nikt szczona nie kupi. Kupi :-) Tylko Ty masz problem. Załóż plantację kapusty i handluj nią na bazarku. Może jakiegoś szczeniaka w niej kiedyś znajdziesz.


Usunięte przez administratora z powodu obraźliwych treści
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez dorciaj » 2009-09-17, 07:57

Tomek i Dżoja napisał(a):[size=200]JESTEŚ GŁUPIA

Ależ Tomek pracuje na bana :-P
Ostatnio edytowano 2009-09-17, 07:58 przez dorciaj, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez PaniBisiowa » 2009-09-17, 07:57

WOW :D Super :D Nie dość że w mafii to jeszcze głupia :mrgreen: :mrgreen:

Ku przypomnieniu: viewtopic.php?f=36&t=3242&st=0&sk=t&sd=a :mrgreen:

Nie jesteś w stanie mnie obrazić ;-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tess » 2009-09-17, 07:59

Tomku - bijesz rekord. Otrzymujesz drugie ostrzeżenie w przeciągu jednej godziny...
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez kruszon » 2009-09-17, 08:00

Ja to się zaczynam zastanawiać czy ta Postać jest prawdziwa czy ktoś sobie robi żarty :roll: :?:
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Hekate » 2009-09-17, 08:01

Niestety Kruszon prawdziwa :roll:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tess » 2009-09-17, 08:01

Kruszon - prawdziwa jest. Widzieliśmy na spacerach, ale wówczas nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez PaniBisiowa » 2009-09-17, 08:01

Kruszon, najprawdziwsza ;-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez kruszon » 2009-09-17, 08:02

Hekate napisał(a):Niestety Kruszon prawdziwa :roll:


... no to bardzo mi go szkoda... :roll:
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez dorciaj » 2009-09-17, 08:04

Wiecie co - ja wiem, że to postać prawdziwa - ale wolałabym, żeby jednak była fikcyjna - bo jak czytam to wszystko i mam w pamieci to co się działo na poprzednim wątku - to włosy mi sie jeżą :-( :-?
Aż strach pomyśleć co ten człowiek jeszcze w życiu wymyśli :-/

EDIT: A tak mi jeszcze przyszło do głowy czy aby Tomek spacerku berneńskiego nie potraktował jako pierwszy krok do wchodzenia w "układy" 8-)
Ostatnio edytowano 2009-09-17, 08:06 przez dorciaj, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2009-09-17, 08:05

Stara prawda mówi, że ton i poziom, który reprezentujemy w rozmowach z innymi świadczy o nas...
Nic dodać, nic ująć.
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Alicja i Spartki » 2009-09-17, 08:55

Jezu ale sie usmiałam od rana bo na płacz to szkoda łez :mrgreen: .prosze nie zamykajcie tego wątku może coś sie nauczymy od Tomka.Ja już wiem na pewno że kupie skrzynke wódki :mrgreen: tylko kurde jakiej chyba najpierw rozesle zapytania kto co lubi zeby jak u mnie zostanie nadmiar nie chodzić sztywna bo mnie psy nie poznają. :mrgreen:
Irek zdrowo się usmiałam to prawda lepsze to od plebani i W-11.
Adam masz na 100% moje poparcie tylko troche krucho z ta kopretą bo moje 8 sztuk przejada sporo -no chyba ze mi ta koperte rozłożysz na dogodne raty-BEZ ODSETEK OCZYWISCIE. :mrgreen: :mrgreen: albo jeszcze zaczniemy z chłopem nocki dorabiac. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2009-09-17, 10:09 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez daria » 2009-09-17, 09:55

Tak się uśmiałam że aż się popłakałam :mrgreen: watek faktycznie trzymający w napięciu,Tomek czasem ma teksty kaznodzieja a czasem nastolatka co to wszystkie rozumy pozjadał i tylko wszędzie układy widzi 8-)
Ja osobiście mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa że należę do forumowej "mafi".
A ty Tomku wykaż trochę pokory i nie obrażaj ludzi którzy udzielali Ci rad odnośnie ciąży,porodu i wychowu szczonków.
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-17, 10:56

Wiadomo ze jak ktos jest z ukladu to moze gownem karmic psy a i tak bedzie mial wziecie bo ma dobre papiery. Nowi zawsze sa na szarym koncu dlatego nie oplaca im sie dawac im to co najlepsze bo nikt tego nie doceni.

A jezeli mialbym sprzedawac do polskich hodowli za ponad 2500 to wole do normalnych ludzi taniej.

Zreszta nie podobaja mi sie te ktore sie podobaja sedziom z ta dluga sierscia. Ale z trzech wystaw mam jedna bardzo pozytywna opinie (na miedzynarodowej)

Za rok wystartuje (juz nie zeby zaliczyc do hodowli) i wtedy bedzie wiadomo czy jestem na szarym koncu.

A jeszcze zobaczymy jak sie na wystawach spisza te ktore beda wystawiane. Wtedy zobaczymy czy moja wystawa jest taka zla. Jeszcze beda prosby abym jeszcze mial.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez daria » 2009-09-17, 11:17

Na dobrą opinię jako hodowca pracuje się latami i nie mierz wszystkich jedną miarą a te teksty o układach to chyba jakaś obsesja,wystawy interesują mnie tylko w kontekście spotkań mafijnych ale teraz będę śledzić stawki i wypatrywać psów wystawianych przez Ciebie.I pamiętaj jednemu podobają się blondynki a innemu rude więc Twój pies którym tutaj "straszysz"dla niektórych sędziów będzie przeciętny a jeszcze inni będą nim zachwyceni,i tylko ciekawe jakich układów i gdzie się dopatrzysz.
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Kasieńka » 2009-09-17, 11:19

Z tym układem to już bez przesady.... :shock:
Avatar użytkownika
Kasieńka
 
Posty: 129
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 11:45
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: BONO - Berneński Pies Pasterski

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez pati124 » 2009-09-17, 11:42

Chyba należałoby zamknąć ten wątek, bo Pan Tomasz chyba nie jest w stanie zrozumieć tego co się do niego mówi.... a poza tym te wymysły o układach stają się już nudne... :-/
Avatar użytkownika
pati124
 
Posty: 30
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-08-27, 16:17
Lokalizacja: Piła
psy: Cymes Spartańska Osada, Nuka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hodowle Berneńczyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość