W poszukiwaniu szczonka ;)

Moderator: Halina

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez mysza » 2010-02-10, 21:02

Ja również napisałam do Baji wiadomość prywatną, ale niestety nie dostałam odpowiedzi, więc też nie za bardzo wiem, o co chodzi. Jednak uważam, że powinnam wstawić się za hodowlą Hanga, ponieważ odwiedziłam stadko Pani Marii i wcale nie zauważyłam jakichkolwiek niedociągnięć. Może i nie jestem najlepiej doświadczona, ale czytuje forum od deski do deski, oglądam zdjęcia i chyba w jakiś sposób mogę sobie porównać hodowle, warunki jakie tam panują i wyrobić sobie zdanie. Myślę, że nieładnie jest obgadać inną hodowlę, nie napisać dlaczego się jej nie poleca i zniknąć...
U Pani Marii byłam, kiedy akurat były małe szczonki. Nie bały się ludzi, nie uciekały, miały stały dostęp do dużego ogrodu jak i domu, styczność z dużymi benkami i cockerami, no i oczywiście domownikami. Duże benki były bardzo zadbane i przekochane :mrgreen: Widać, że im niczego nie brakuje. A Pani Maria i Jej mąż są bardzo chętni do podzielenia się swoją ogromną wiedzą.
Ja osobiście gorąco polecam tę hodowlę i już nie mogę się doczekać, kiedy będę mamą zastępczą szczonka po Beni. ;-)
Avatar użytkownika
mysza
 
Posty: 123
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-08-31, 22:24
Lokalizacja: Poznań
psy: Franco

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez baja » 2010-02-15, 21:02

Moją wypowiedz na temat wyboru szczeniaka nie miała na celu krytykowanie tej hodowli, tylko zdrowo rozsądkowe podejscie do tematu. Oświadczam więc, że nie było moją intencją podważanie autorytetu i dorobku hodowli HANGABLER. Osoby urażone moją wypowiedzią serdecznie przepraszam.
Avatar użytkownika
baja
 
Posty: 84
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-25, 20:08

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez amiga » 2011-03-14, 21:13

Baja, miałaś jakieś ale ,co do mojej hodowli /chociaż my sie nie znamy/właśnie wczoraj na zebraniu Walnym Uchwałą Zarządu Głównego Związku Kynologicznego zostałam uchonorowana Złotą Odznaką za działalność dla Kynologi w Polsce.
amiga
 
Posty: 42
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-08-22, 22:01
psy: Abba,Benia, Doda Bernenski Pies Pasterski i 6 span

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez Barbapapa » 2011-03-15, 10:52

Brawo. :-D
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez kreska » 2011-03-15, 13:32

amiga napisał(a):Baja, miałaś jakieś ale ,co do mojej hodowli /chociaż my sie nie znamy/właśnie wczoraj na zebraniu Walnym Uchwałą Zarządu Głównego Związku Kynologicznego zostałam uchonorowana Złotą Odznaką za działalność dla Kynologi w Polsce.

Gratulacje :-) a mozna wiedziec jakie dzialania doprowadzily Cie do uchonorowania oznaka?

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez amiga » 2011-03-15, 23:00

Praca hodowlana 30 lat ,na sukach z mojej hodowli oparta jest 90 % hodowli w Polsce jestem hodowcą angielskich cocker spanieli jednomaścistych oraz moich 2 importach 100% linii angielskich a od 2002 hoduje bernenczyki. Praca,praca i jeszcze raz praca i lata praktyki i miłość do tego co się robi.
amiga
 
Posty: 42
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-08-22, 22:01
psy: Abba,Benia, Doda Bernenski Pies Pasterski i 6 span

Re: W poszukiwaniu szczonka ;)

Postprzez ness15831 » 2011-04-11, 15:36

Hodowla " Markowy Klan " często w internecie zamieszcza filmiki ze swoimi pociechami małymi ; )
To naprawdę świetne dla tych, którzy za często odwiedzać ich nie mogą a zamierzają nabyć pieska ; )
Avatar użytkownika
ness15831
 
Posty: 148
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-09, 16:16
Lokalizacja: Bory Tucholskie
psy: BPP Amanda

Poprzednia strona

Powrót do Hodowle Berneńczyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość