Pomożcie znalezc dobrego szczeniaka

Moderator: Halina

Postprzez bea » 2007-10-31, 20:02

Ilolilo o nic innego mi nie chodziło niz to bys miala podstwowa wiedze,o zaletach,ale i wadach rasy.Bys wiedziała na co masz zwrócic uwage przy wyborze szczeniaka hodowli i dlaczego to jest takie wazne.Jak pisałm do Ciebie na pw ,ja nie byłam w tej hodowli wiec nie mi ja oceniać,mimo,ze wole hodowle domowe to Twój wymarzony piesio moze czeka w tej.Chciałam tylko bys dzieki wiedzy była przygotowana do własciwych samodzielnych wyborów i do pytań,które musisz postawic sobie,rodzinie i hodowcy ;-) Naprawde zycze Tobie ,Twojej rodzinie i Twojemu psu jak najlepiej.ot i tyle.
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez PannaAleksandra » 2007-11-10, 12:59

Dzisiaj 10 ;-)) Czekamy na zdjęcia bernusia ;)
Avatar użytkownika
PannaAleksandra
 
Posty: 64
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-25, 22:45
Lokalizacja: Czyżowice

Postprzez ilolilo » 2007-11-15, 16:04

Witam!
Tak jak obiecalam, zajrzalam na forum zeby napisac cos wiecej o moim psiaku :)

Piesek jest juz z nami pare dni. Jest rewelacyjny, spi grzecznie w nocy w swoim kojcu, potrafi wytrzymac do samego rana z sikaniem i tymi sprawami, za to w dzien nadrabia. Jest bardzo zadziorny, o czym wiedza juz moje koty, do tej pory gonily siebie wzajemnie a teraz razem uciekaja przed psem :) Maluch dostal imie Bono, jest naprawde uroczy, bardzo mądry- zaczyna kapować juz co wolno a czego nie. Zdarza mu sie jeszcze ze 2-3 razy zesikac w domu ale jak wychodze z nim czesto to nie ma problemu wiekszego, zalatwia sie od razu po wyjsciu przed dom. Nie boi sie sie tez sam wychodzic na podworko, za zrobi co trzeba to przychodzi pod drzwi zadowolony. Temperament ma niezly, sexualny rowniez bo zabiera sie juz za moja noge, a to chyba dosyc wczesnie :).
Podaje Wam link do pierwszych zdjec, bede wklejala na bieząco jak cos uda mi sie zrobic, ciezka sprawa bo on jest tak energiczny ze 80% zdjec wychodzi rozmazanych.

http://www.flickr.com/photos/93004229@N ... otostream/


Rodzice Bono:
Ojciec to Allegro http://www.adekatos.com/bernenczyki/rod ... llegro.htm
Mama Heksa http://www.adekatos.com/bernenczyki/rod ... _heksa.htm

Pozdrawiam!
ilolilo
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez marzena » 2007-11-15, 16:47

Widziałam! Jest śliczny! Gratulacje :-D
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez saganka » 2007-11-15, 17:18

Gratulujemy!! Slicznosci, poprosimy jakas galerie!!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Barbapapa » 2007-11-16, 16:03

Temperament ma niezly, sexualny rowniez bo zabiera sie juz za moja noge, a to chyba dosyc wczesnie :).
Niestety , ale nie , TO JEST objaw stresu i niczego więcej.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Postprzez Paula with Esta » 2007-11-17, 23:35

Jest pięknusi :* :*
Avatar użytkownika
Paula with Esta
 
Posty: 801
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-16, 21:33
Lokalizacja: Przemyśl
psy: Esta Cicha Nadzieja

Postprzez ilolilo » 2007-11-21, 17:09

Barbapapa napisał(a): Niestety , ale nie , TO JEST objaw stresu i niczego więcej.


chyba nie tylko stresu, a dominacji np? Na zestresowanego nei wygladal a robil to przy okazji zabawy i wygłupow wspolnych na podworku.
Niewazne, juz tego nie robi, sprobowal moze ze 2 razy i zrozumial ze nic z tego nie bedzie :)
ilolilo
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do Hodowle Berneńczyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości