Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Moderator: Halina

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Cefreud » 2015-01-19, 20:57

"przecież jest napisane jak wół: ojciec to Adonis Stella Nero - i ten jest zarejestrowany w Związku Kynologicznym w Polsce, Oddział w Lesznie - co można sprawdzić na stronie oddziału ;>
http://www.zkwp.leszno.pl/reproduktory.html" to jest w przytoczonym przez Sabę linku

i jeszcze jeden z Majany włascicielki Hektora psa z tego samego skojarzenia:

"Bo jeśli np (pomijając inne szczegóły) suka która w marcu wyglądała na zabiedzoną po ciąży i karmieniu w czerwcu jest kolejny raz mamą to chyba nie jest to korzystne ani dla niej ani dla miotu."

i jeszcze jeden:

"A rocznikowo przecież wszystko się zgadza miot z grudnia 2013, kolejny z czerwca 2014.
Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach"
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez saganka2 » 2015-01-19, 21:11

NO dobra, ale ja zrozumiałam, że on ma teraz jeszcze jedne szczonki po tej parze - 3miesieczne, czyli jak mi się wydaje urodzone w październiku? Chyba, że cos pokickałam
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez P.P. » 2015-01-19, 21:11

Cefreud napisał(a):z tego co czytam na FB ten Pan miał kiedyś hodowlę z Witobelskiej Przystani...

Jeżeli nie jesteś pewna swoich wiadomości to ich nie publikuj !!!
Właścicielem hodowli Witobelska Przystań jest pan Mirosław Kubiak a hodowli Szwajcarskie Zauroczenie pani Anita Zapłata .
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Cefreud » 2015-01-20, 07:16

Przemekprzecież napisałam" z tego co czytałam na FB"
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez P.P. » 2015-01-20, 22:01

Aga-2 napisał(a):Ciekawa jestem co to za ludzie pracują w oddziale ZK tej hodowli. Czy oni nie mają o tym pojęcia :?: Jak takie mioty są zarejestrowane :?:

Alicja i Spartki napisał(a):I jeszcze jaki to oddział hoduje takie kwiatkina swoim poletku.

Aga-2 w ZKwP oddział Leszno pracują tacy sami ludzie jak w Twoim ,niewątpliwie najlepszym w Polsce oddziale krakowskim <okok>
Alu szkoda mi czasu na komentarz :-?
Ponieważ sprawa dotyczy oddziału do ,którego należę postanowiłem zasięgnąć informacji u źródła .
Hodowla Szwajcarskie Zauroczenie w roku 2014 ze skojarzenia psów ADONIS Stella Nero i KAMA Bler ma zarejestrowany tylko jeden miot ,szczeniąt urodzonych pod koniec lipca i tylko ten miot został odebrany przez komisję oddziałową .
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Cefreud » 2015-01-20, 22:43

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż szczenięta rasy Berneński Pies Pasterski wiek 10 tygodni dostępne-4 pieski . Maluchy są owocem skojarzenia : matka Kama Bler, ojciec Adonis Stella Nero. Oboje rodziców całkowicie wolni od dysplazji (A) , psychotesty (5/5). Szczenięta w swych rodowodach posiadają wysoko utytułowanych przodków, zarówno polskich jak i zagranicznych. Maluchy po swych rodzicach odziedziczyły nie tylko piękny wygląd, ale również zrównoważony charakter i duży temperament. Szczenięta mocnej budowy, grubej kości, wzorcowo i symetrycznie umaszczone, prawidłowo rozwijające się i socjalizowane. Posiadają stały kontakt z dziećmi, dorosłymi oraz innymi zwierzętami. Berneńczyki to pieski o wspaniałym charakterze, łagodnym usposobieniu, mające dużą cierpliwość, chętnie i szybko się uczą. Nasze pieski posiadają wszystkie świadczenia weterynaryjne stosowne do wieku i są pod stałą opieką lekarza weterynarii. W momencie odbioru maluchy będą posiadały Książeczki Zdrowia , metryki na podstawie których wystawia się rodowód Związku Kynologicznego w Polsce, otrzymają Państwo kopię rodowodów i kopię karty przeglądu miotu. Wszystkim zainteresowanym, więcej informacji o pieskach i naszej hodowli udzielimy telefonicznie - ogłoszenie z 17 stycznia z linku podanego przez Przemka a poniżej ogłoszenie z 13 stycznia ( również z tego samego linku)


Oferuję Państwu na sprzedaż 5 miesięczne pieski rasy Berneński Pies Pasterski .Szczenięta z kompletem szczepień i odrobaczeń,wychowane w bardzo dobrych warunkach w stałym kontakcie z człowiekiem i innymi zwierzętami . Pieski po wspaniałych rodzicach , matka Kama Bler, dysplazja A, psychotesty 5/5,w swym rodowodzie posiada utytułowanych przodków zarówno krajowych jak i zagranicznych. Ojciec Adonis Stella Nero (potężny pies w swojej rasie) również posiada znamienitych przodków z wielkimi osiągnięciami.Kupując szczeniaka ze Związku Kynologicznego mają Państwo gwarancję czystej, niespokrewnionej rasy oraz pewność że szczeniak będzie wolny od chorób np. serca , oczu , oraz bardzo groznej choroby jaką jest dysplazja stawów . Wszystkim zainteresowanym więcej informacji udzielę telefonicznie.

Przemek, jako ze to Twój oddział, mógłbys zrobić print screena i zgłosić do oddziału?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez P.P. » 2015-01-20, 22:57

Karolino już zrobiłem .
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Cefreud » 2015-01-21, 07:09

Przemysławie bardzo dziękuję
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez saba&mlis » 2015-01-21, 08:54

Jak już wcześniej pisałam jest jeszcze z tego samego skojarzenia miot z grudnia 13r
Majana napisał(a):"Moja" hodowla-"hodowla"?? jest z Krzycka Wielkiego pod Lesznem
Mamy metrykę z numerem sygnowaną przez Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Lesznie..
Tata ADONIS Stella nero, matka KAMA Bler, numery tatuaży, Dysplazja A..
viewtopic.php?f=1&t=11867&p=415595#p418420
Czyli mioty zarejestrowane w odstępie pół roku?
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez P.P. » 2015-01-21, 18:35

saba&mlis napisał(a):Jak już wcześniej pisałam jest jeszcze z tego samego skojarzenia miot z grudnia 13r
Majana napisał(a):"Moja" hodowla-"hodowla"?? jest z Krzycka Wielkiego pod Lesznem
Mamy metrykę z numerem sygnowaną przez Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Lesznie..
Tata ADONIS Stella nero, matka KAMA Bler, numery tatuaży, Dysplazja A..
viewtopic.php?f=1&t=11867&p=415595#p418420
Czyli mioty zarejestrowane w odstępie pół roku?

65 529 59 92 to jest nr tel. do oddziału leszczyńskiego , masz wątpliwości lub pytania dzwoń <okok>
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Aga-2 » 2015-01-22, 00:53

P.P. napisał(a):
Aga-2 napisał(a):Ciekawa jestem co to za ludzie pracują w oddziale ZK tej hodowli. Czy oni nie mają o tym pojęcia :?: Jak takie mioty są zarejestrowane :?:

Aga-2 w ZKwP oddział Leszno pracują tacy sami ludzie jak w Twoim ,niewątpliwie najlepszym w Polsce oddziale krakowskim <okok>

Przemku, po co ta złośliwość? Nie mam porównania, żeby twierdzić, ze moj krakowski oddział jest najlepszy w Polsce i nigdzie tak nie napisałam.
Sorry za offa.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Cefreud » 2015-02-04, 19:07

Cytat z FB z dzisiaj:
Właśnie wróciliśmy z Drago od weterynarza.... Ostatnio popiskiwał i mimo odrobaczenia robił luźne kupy... Diagnoza- zapalenie jelit spowodowane najprawdopodobniej zarobaczeniem... Ręce mi opadły... Odrobaczałam go tydzień temu, wyszła cała masa robali w kupie, białych, ciągnących... Powiedzcie mi proszę, jak można tak zaniedbać szczeniaka, będąc hodowcą FCI??? Trzykrotnie pies został odpchlony, jego skóra pokryta była ranami pod sierścią, a teraz tak poważne zarobaczenie i cierpienie psa? Wet powiedział, iż są to bardzo silne i bolesne skurcze jelit... Ratunku.......
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Anna Rozalska » 2015-02-05, 09:48

Ręce z piersiami opadają, jak można być hodowca zrzeszonym w ZK i robić takie rzeczy.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Barbapapa » 2015-02-05, 09:57

Oczywiście, że tak się zdarza. Chivas ( Znak Zodiaku Duch Wrzosowisk) był odrobaczany wielokrotnie, ponieważ psiak oprócz skóry, kości, etc. składał się z robali. Lekarze byli przerażeni ilością jaka z niego wychodziła. Z resztą to nie był jedyny problem tego psa. Pies w momencie terminowego odbioru z hodowli ważył 5 kg
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Roxanka » 2015-02-05, 13:53

Anna Rozalska napisał(a):Ręce z piersiami opadają, jak można być hodowca zrzeszonym w ZK i robić takie rzeczy.


Jeśli chodzi o hodowców z ZK to obejrzyjcie dzisiejszą Uwagę na TVN. Jeśli tak działa ZK, to już nie wiem jak to komentować.... :(
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Kajka » 2015-02-05, 14:09

Z chęcią obejrzę.Ciekawa jestem czy podadzą nazwy.
Avatar użytkownika
Kajka
 
Posty: 60
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-01-15, 21:16
Lokalizacja: KUJAWSKO- POMORSKIE
psy: ARI

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Barbel » 2015-02-05, 15:03

Urszula - nie nakrecajmy sami na siebie. Tam nigdzie nie jest powiedziane, ze to jest hodowla ZKwP!!!!!!! A zwiazków KYNOLOGICZNYCH od groma ostatnio. Takie najeżdżanie na jedyna organizację FCI robi reklame wyłacznie pseuduchom! Owszem. Wazne by ZKwP zaczął się normalnie zachowywać i dbać o swoje interesy i dobrze, zeby władze wypowiedziały sie OFICJALNIE w tej sprawie. W takiej formie to tylko jest sensacja - nic innego. Jedna pani drugiej pani..
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Bardzo agresywny 6 mc szczon z hodowli ZK

Postprzez Barbapapa » 2015-02-05, 16:16

Ale faktem jest że prezes p. Jan Gajewski ma kolejne sprawy za kopiowanie w okresie obowiązywania zakazu....
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Poprzednia strona

Powrót do Hodowle Berneńczyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości