ortopeda w Trójmieście?

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

ortopeda w Trójmieście?

Postprzez Justynka » 2011-04-26, 19:57

Szukam ortopedy lub dobrego weterynarza w Trójmieście, który pomoże nam zdiagnozować kulenie.

Dziś na spacerze Pako zaczął kuleć. Biegał sobie bez smyczy po łące. Nie dało się nie zauważyć, że zaczął kuśtykać na prawą tylnią nogę. Oglądałam jego łapki w poszukiwaniu ran i nic niepokojącego nie zauważyłam. Dodam, że dalej był skory do zabaw i biegania jak gdyby nigdy nic. Generalnie jest bardzo żywym, energicznym i zwinnym psem.

Pytanie do osób z Trójmiasta, jakiego wetrynarza polecacie, by udać się z tym problemem? Niewiem czy w ogóle jest jakiś specjalista od ortopedii w Trójmieście.. Do którego wetrynarza macie zaufanie i nie zbagatelizuje problemu?

Bardzo proszę o rady
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez daria » 2011-04-26, 20:22

Jedyny znakomity ortopeda prof.Kopczewski niestety zmarł,dziś nie wiedziałabym do kogo się udać jeśli chodzi o ortopedię,jest świetna klinika rechabilitacji w Osowej ale czy mają tam ortopedów nie wiem.
Może ktoś coś podpowie.

Od kiedy Pako kuleje,może źle stanął,może to całkiem nic groźnego.
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez Justynka » 2011-04-26, 20:47

No właśnie niestety ...

Pako zaczął kuleć dziś na spacerze. Biegał jak szalony. Mimo tego kulenia dalej chciał biegać. Oczywiście ograniczę mu ruch, żeby nie nadwyreżał łapy.

Dodam jeszcze, że już raz robiłam mu rtg stawów biodrowych. Miał około 8,5 miesięca. Tak zalecił nam nasz wet - dr Czernielewski. Pako wskoczył przednimi łapami na oparcie kanapy i zapiszczał. Też troszeczkę kulał. Ale dosyć szybko przeszło. Lekarz, który robił prześwietlenie powiedział, że wszystko jest ok. Zalecił nam jedynie, abyśmy uważali na niego czyli nie forsowali, nie aportowali, nie zmuszali do biegu, nie przekarmiali itd. Oczywiście od samego początku jak u nas jest stosujemy wszystkie te zalecenia. Jedynie jego energia jest przeszkodą. Oczywiście strasznie boję się o dysplazję (tfu, tfu). Kupiłam dywany do domu, żeby się nie ślizgał na deskach, dostaje odżywki na stawy.
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez daria » 2011-04-26, 20:53

dr.Czernielewski-super facet tzn wet <tak>

Moja Birma czasami jak sobie poszaleje to zdarzało się jej pokuleć,poczekałam spokojnie i było ok.
Może gdzieś źle stanął,potknął się,poobserwuj chłopaka
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez Natalia i Galwin » 2011-04-26, 22:00

My obecnie w sprawach związanych z ortopedią korzystamy z usług dr. Brzeskiego z kliniki na ulicy Kieleckiej w Gdyni. Bardzo dobrze wyposażona klinika, a dr. Brzeski zna się na rzeczy (zarówno jeśli chodzi o dysplazję jak i inne problemy).
Na Borysie już wszyscy inni weterynarze postawili kreskę - nie przestanie kuleć i koniec, a Brzeski wyprowadził nas z kulawizny (bez zastosowania sterydów :!: ) także z czystym sumieniem mogę go polecić <okok>
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez Justynka » 2011-04-26, 22:02

dzięki Natalia ;-) poszukam namiarów na klinikę
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez Tess » 2011-04-27, 09:36

Ja też polecałabym dr Brzeskiego ( w kwestii ortopedii, bo tak normalnie to dr Czernielewski ( my do niego spod Elblaga w poważniejszych sprawach jeździmy...)
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: ortopeda w Trójmieście?

Postprzez Justynka » 2011-04-27, 19:23

Jesteśmy już umówieni na wizytę do dr Brzeskiego.
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron