Warszawa - sterylizacja

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Warszawa - sterylizacja

Postprzez Szam » 2011-02-24, 19:50

Moglby mi ktos polecic dobrego weta na sterylizacje suczki w Warszawie?
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Warszawa - sterylizacja

Postprzez inbloom » 2011-02-24, 19:59

ja, co prawda kocicę, sterylizowałam w Konstancinie (tam gdzie przyjmuje dr Neska) i jestem bardzo zadowolona. to rzut beretem od warszawskiego Wilanowa.
poza tym, jak muszę, korzystam z usług dwóch warszawskich lecznic ale takich dużych molochów ;-) nie wiem jak u nich z takimi usługami ale ja jeszcze się na nich nie zawiodłam.
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Re: Warszawa - sterylizacja

Postprzez saba&mlis » 2011-02-24, 23:54

http://www.wila-vet.pl/
Coprawda w tej przychodni nie robilam streylizacji ale bardzo dobrze opiekowali sie tam Saba po operacji skretu zoladka, sama operacje wykonywal swietny chirurg Olkowski w przychodni Auxilium w Milanowku, http://www.przychodnia-auxilium.pl/
ale to ok 25 km od centrum W-wy, wiem ze Olkowski pracuje tez w W-wie, ale nie wiem gdzie, moge sprobowac sie dowiedzic. Czy wiesz jaka dzielnica cie interesuje moge wtedy popytac psich znajomych? Na zabieg sterylizacji nie polecam duzych znanych osrodkow w W-wie, to troche takie fabryki, tam lekarze interesuja sie raczej ciekawszymi przypadkami, a personel pomocniczy przypomina mi troche szpitale w PRL-u
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Warszawa - sterylizacja

Postprzez Anna Rozalska » 2011-02-25, 20:06

Polecam sterylkę u Dr. Wojciecha Czerwieckiego, przyjmuje na Hallera na Pradze Północ i w Wilanowie. Koszt na dzień dzisiejszy około 440 zł.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości