Chirurg Wrocław i okolice

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Chirurg Wrocław i okolice

Postprzez stmichal » 2010-07-23, 11:41

Witam, poszukuję dobrego (najlepszego) chirurga dla mojego berneńczyka. Ma on "trwałą deformację lewej chrząstki nalewkowatej krtani w znacznym stopniu utrudniającą prawidłową wentylację". Musi zostać to z operowane lecz nie chcę żeby uszkodzono jego struny głosowe. Proszę bardzo o opinie o wszystkich lecznicach we Wrocławiu i okolicy. Być może ktoś już miał taki problem i operował go? Jeżeli znacie specjalistę w chirurgi w innej części Polski również piszcie. Z góry dziękuję
Avatar użytkownika
stmichal
 
Posty: 124
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 19:43
psy: Berneński Pies Pasterski Bary

Re: Chirurg Wrocław i okolice

Postprzez MB » 2010-07-24, 12:22

Mogę polecić klinikę w czeskim Bohuminie ( już w innym wątku polecała ją Ania Barbelkowa) www.abvet.cz
i MVDr Martin Novak - świetny specjalista.
Naszą polską medycynę weterynaryjną , od poziomu leczenia w Czechach dzielą lata świetlne (zarówno od strony wiedzy ,fachowości i rzetelności , jak i od strony etycznej)

Trochę dalej w Brnie lub Pradze www.jaggy.cz - poziom europejski.

W obu można porozumieć się po polsku .
Avatar użytkownika
MB
 
Posty: 1690
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 23:15
Lokalizacja: Mazańcowice k.B-B
psy: Wania,Konrad,Fia, Solo['] Paiko['] Sasza[']

Re: Chirurg Wrocław i okolice

Postprzez Barbel » 2010-07-24, 12:55

Do Bohumina mozna tez napisac maila "rozpoznawczego" - po polsku oczywiscie - odpisują szybko. ( W razie czego służe tłumaczeniem). z tego, co wiem, Nowak jeszcze nie poszedł na urlop - jesli chcecie - piszcie do niego. Mieszkam 5 km od kliniki moge pomóc również w tłumaczeniu na miejscu.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości