Klinika Wrocław

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Klinika Wrocław

Postprzez Karson » 2006-09-27, 16:34

Potrzebuję numer telefonu do lecznicy wrocławskiej, w której przyjmuje profesor Pasławska (mam ndzieję, że nie pomyliłem nazwiska). Dziękuję z góry za pomoc.
Karson
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ania od Berena » 2006-09-29, 12:38

Urszula Pasławska przyjmuje albo na AR, albo w klinice męża (boczna Komandorskiej). Wysyłam Ci PW z jej numerem kom.
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez Wiola » 2006-11-29, 19:21

mozecie powiedziec mi wiecej o tej Pani - mam od niedawna malca i potrzebuje namiary na odpowiedniego lekarza we Wroclawiu
Wiola
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ania od Berena » 2006-11-29, 19:58

Wiola napisał(a):mozecie powiedziec mi wiecej o tej Pani - mam od niedawna malca i potrzebuje namiary na odpowiedniego lekarza we Wroclawiu


Dr Pasławska jest kardiologiem.

Ja we Wrocławiu polecam:

Hiroaki Kanzawę - http://www.kanzawa.com.pl/ RTG, USG, lab na miejscu. Dość nieszablonowe podejście do pacjentów ;) Patrzy "całościowo"

oraz
Ulę Szypowską i Tatianę Narajewską
ul. Pilczycka 114, 071-3538004

Miło, sympatycznie, fachowo ;)
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez Wiola » 2006-12-01, 13:31

sliczne dzieki :)
Wiola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Klinika Wrocław

Postprzez Guard » 2008-05-17, 16:18

Może ktoś napisać parę słów na temat dr. Piotra Skrzypczaka. Przyjmuje w Klinice we Wrocławiu na ul. Energetyków. Będę wdzięczna za opinie.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re:

Postprzez Kola » 2008-05-18, 15:37

Ania od Berena napisał(a):Ja we Wrocławiu polecam:

Hiroaki Kanzawę - http://www.kanzawa.com.pl/ RTG, USG, lab na miejscu. Dość nieszablonowe podejście do pacjentów ;) Patrzy "całościowo"

Również polecam ;)
Kola
 
Posty: 283
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:57
Lokalizacja: dolnyśląsk
psy: Roxana z Gemerskej Polomy, Oliver

Re: Klinika Wrocław

Postprzez matka » 2008-08-07, 14:22

Guard napisał(a):Może ktoś napisać parę słów na temat dr. Piotra Skrzypczaka. Przyjmuje w Klinice we Wrocławiu na ul. Energetyków. Będę wdzięczna za opinie.

Bardzo dobry lekarz - moj wet dr. Rak /ciągle ten sam od kilkunastu lat/ chetnie sie z nim konsultuje :)
Na tychże samych klinikach moge polecić z całą odpowiedzialnością rewelacyjnego ortopedę - dr. Bieżyńskiego.
Natomiast w schronisku dla bezdomnych zwierząt przymuje para lekarzy , ktorych darzę zasluzonym , ogromnym zaufaniem - chirurg miekki , praktyk , kompetentny , ogromne serce dla zwierząt lek. wet Z.Rak i Dominika Korejwo.
matka
 
Posty: 58
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-05, 15:01
psy: pies

Re: Klinika Wrocław

Postprzez Biegusie » 2009-01-14, 12:38

ze swojej strony polecę jednego weta we Wrocławiu i na mojej wsi (zarzuciłem szukanie w necie i znalazłem same pochwały, a moją Łatę prowadzi od początku, poprzedniego psiaka prowadził kilka lat)
Dr. Radosław TOŚ
http://www.foranimals.wroclaw.pl/index. ... &Itemid=81 - na tej stronce sa namiary i info gdzie i o której przyjmuje

ze swoich kontaktów dodam, że do psa podchodzi jak do przyjaciela - spokojnie, bez nerwów a ile wymiział naszego Łaciszonka to już historia
Avatar użytkownika
Biegusie
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-25, 22:02
Lokalizacja: Kamieniec Wrocławski

Re: Klinika Wrocław

Postprzez Ekri » 2010-02-26, 23:02

Witam,
czy wszystkie informacje podtrzymujecie na temat wrocławskich wetów ??:oops: pyytam bo po dzisiejszych przeżyciach u weterynarza muszę mieć kogoś super. W skrucie Pani doktor podała mojej suni inną szczepionkę niż pierwsze dwie i pies zareagował tragicznie, okazało się że na któryś składnik ma uczulenie :evil: Musiała dostać sterydy, ale co przeżyłyśmy to przeżyłyśmy. pies spuchł jak balon i męczył się okrutnie, dramat.
Avatar użytkownika
Ekri
 
Posty: 166
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-24, 22:13
psy: Ekri

Re: Klinika Wrocław

Postprzez matka » 2010-02-26, 23:56

Ja korzystam od 15 lat z kompetencjii dr. Raka , ale , ostrzegam- kolejki do niego długie.....Przyjmuje w schronisku na Skarbowcow w pon.śr. piatki po południu.
matka
 
Posty: 58
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-05, 15:01
psy: pies

Re: Klinika Wrocław

Postprzez Kasia » 2010-02-27, 13:25

Mój zwierzyniec jest leczony u dr Bernackiego. Znam go od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Kolejki również często się zdarzają,ale warto. W okolicy jest sporo berneńczyków i wszystkie leczą się u niego. Doktor przyjmuje na ul.Stabłowickiej 60 w poniedziałki,środy i piątki od 13-19,a we wtorek i czwartek od 10-17. W lecznicy pracuje również dr Szychta,które jest również świetnym lekarzem. Lecznica czynna od poniedziałku do piątku 10-19 i w soboty 10-14. Pozdrawiam
Kasia
 
Posty: 535
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-01, 17:28
Lokalizacja: Wrocław
psy: Oliver i Rita [*]

Re: Klinika Wrocław

Postprzez misioooo » 2010-05-11, 11:39

Wczoraj Iris była szczepiona w lecznicy Kanzawa na Czajkowskiego we Wrocławiu... Pani wet bez gadania dała zgodnie z prośbą szczepionki na choroby zakaźne i na wściekliznę 3-miesięcznemu szczeniaczkowi. Psina jakiejś alergii albo szoku dostała, prawa strona pyszczka jej spuchła i prawe oczko "ucieka" do tyłu :/ Nie wiem czy iść do Kanzawy ponownie czy nie - to była nasza pierwsza wizyta w tej przychodni i z tego co czytamy - ma bardzo dobrą opinię.
Avatar użytkownika
misioooo
 
Posty: 54
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-25, 10:02
Lokalizacja: Wrocław
psy: BPP IRIS

Re: Klinika Wrocław

Postprzez asiaqu » 2010-05-12, 11:44

Jak tam Iris dzisiaj :?: :?:
Avatar użytkownika
asiaqu
 
Posty: 1442
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-24, 14:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
psy: Bogna,Ashantii,Labelle,Huba Buba ,Ferrari,Junior ,
Hodowla: Pamajo-Canis Familiaris

Re: Klinika Wrocław

Postprzez misioooo » 2010-05-13, 19:42

Można powiedzieć,że lepiej.Wczoraj strasznie spuchło jej oczko.Nie mogła się położyć na prawą stronę:/ przez sen jak niechcący je trąciła był straszny pisk. Po wizycie w klinice weterynarii AR,po kolejnych zastrzykach oraz kropelkach opuchlizna zeszła ale nadal ma oczko niewyraźne.Na szczęście humor wrócił.Dziś nadrabia stracony czas:D jutro kontrola i pewnie znow dostanie sterydy:/ szkoda mi jej od poniedziałku jest codziennie kłuta:/ aż serce się kraja.Ważne żeby wszystko wróciło do normy:) jesteśmy dobrej myśli:)
Avatar użytkownika
misioooo
 
Posty: 54
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-25, 10:02
Lokalizacja: Wrocław
psy: BPP IRIS

Re: Klinika Wrocław

Postprzez Ekri » 2010-05-13, 21:28

My z Ekri też przeżyliśmy reakcje alergiczną na szczepionkę! Straszne przeżycie! Współczuję wam serdecznie.Przypilnujcie aby lekarz dokładnie zaznaczył w książeczce małej na co jest uczulona, żeby sytuacja się nie powtórzyła.
Avatar użytkownika
Ekri
 
Posty: 166
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-24, 22:13
psy: Ekri

Re: Klinika Wrocław

Postprzez misioooo » 2010-05-14, 09:44

Ekri mogłabyś mi powiedzieć u którego weta byłaś kiedy Twoja mała spuchła??Z Iris nie jest lepiej .Ma dziś wizytę kontrolną na AR ale zastanawiam się czy nie pójść do innego weta. Już jest piątek a te oczko ciągle wygląda źle jedynie opuchlizna zeszła.Zero zabawy tylko miska i spanie a wczoraj była sobą.Martwie się strasznie żeby nie doszło do żadnych komplikacji:/ dostaje wapno vitC oraz kropelki Tiacil a poprawy nie widać:( Czy może zna ktoś dobrego weta we Wrocku,który zna się na reakcjach uczuleniowych??
Avatar użytkownika
misioooo
 
Posty: 54
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-25, 10:02
Lokalizacja: Wrocław
psy: BPP IRIS


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości