Przychodnia SpecVet: Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Przychodnia SpecVet: Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Postprzez saba&mlis » 2016-03-03, 08:36

Polecam przychodnie SpecVet:
To nie tylko Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska (choć dla mnie jest najważniejsza bo leczę u niej Figora),
są tam też inni bardzo dobrzy specjaliści.
A wszyscy bardzo dokładnie i bez pośpiechu badają i zdiagnozują psa.

http://specvet.pl/
ul. Janowskiego 11 lokal U-6
02-785 Warszawa
Godziny przyjęć:
pon.-pt. 9-20
sob. 9-15
Nr telefonu:
+ 48 533 333 111
Prosimy o telefoniczne umawianie wizyt!
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Przychodnia SpecVet: Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Postprzez saganka2 » 2016-03-03, 09:46

Prawda, do tego świetnie wyposazona.
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: Przychodnia SpecVet: Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Postprzez saba&mlis » 2016-03-03, 10:49

saganka2 napisał(a):Prawda, do tego świetnie wyposazona.

Teraz sporo jest dobrze wyposażonych klinik, co z tego skoro pracujący tam weci nie umieją interpretować wyników i tak naprawdę naciągają ludzi na drogie badania, a nic z tego nie wynika.
Właśnie dlatego polecam SpecVet, nie dość że jest dobry sprzęt, to i dobrzy lekarze, którzy umiejętnie ze sprzętu korzystają.
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Przychodnia SpecVet: Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Postprzez saganka2 » 2016-03-03, 13:12

NO ale sprzętem do dializy niewielu może się pochwalić, a oni tak. Do tego potrafią sie nim posłuzyć. Organizuja całą mase szkoleń dla polskich wetów, na które sprowadzają najlepszych specjalistów z całego swiata. Znamy ich doskonale, mój Bruno był chyba najdłużej żyjącym pacjentem dr Neski z pnn. Uratowała nam życie wielokrotnie. Nigdy jej tego nie zapomnę, bo jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale i cudownym człowiekiem. Pomagała nam do końca.
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: Przychodnia SpecVet: Lek. Wet. Agnieszka Neska-Suszyńska

Postprzez Barbapapa » 2016-03-04, 11:38

Faktycznie wkładają dużo serca, zaangażowania, ale... Przy Anubku musiałam dopytywać o konsultacje ortopedyczne, a czas nieubłaganie biegł..., był problem z ustaleniem co dalej sensownego zrobić żeby psu faktycznie pomóc. Brak było jednoznacznej drogi postępowania. Ja przyszłam do przychodni po fachową pomoc, a wyszło na to że ostatecznie to ja musiałam zbierać informacje, konsultować z innymi lekarzami i rehabilitantami i nie mając wiedzy weterynaryjnej przewidzieć co się może stać z psem i podjąć decyzję co dalej. Zdecydowanie za mało uzyskałam jednoznacznych informacji. Do tej pory nie jestem w 100% przekonana o słuszności mojej decyzji; zbyt uboga jest moja wiedza merytoryczna.
Cena za eutanazję dosłownie powaliła mnie( niemal dwukrotnie więcej niż w innych przychodniach); ale dobiła mnie konieczność dopłaty kilkudziesięciu jeszcze złotych ( w sytuacji wcześniejszej zapłaty uzgodnionej kwoty), gdy pojawiłam się w przychodni by oddać koc. Przez łzy, zapłaciłam, ale byłam zszokowana. Sama usługa została przeprowadzona idealnie, z ogromną empatią.
Generalnie jest zaangażowanie, bardzo dobry stosunek do zwierzaków, wiedza ogromna, ale czy w każdej dziedzinie, nie wiem; w sytuacji, jak moja niejednoznacznej, brak było rzetelnej pomocy w podjęciu bardzo trudnych decyzji. Nie wiedziałam czy iść raczej w kierunku ortopedycznym, czy onkologicznym. Ponadto ceny nie należą do przeciętnie stosowanych, nawet jak na rynek warszawski ....
Na pewno dr Agnieszkę polecałam i będę polecać osobom, które mają problemy psiowe, kociowe z nerkami, wątrobą.
Oczywiście są to wyłącznie moje odczucia.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość