Przychodnia weterynaryjna godna polecenia?

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Przychodnia weterynaryjna godna polecenia?

Postprzez Joasia Lenartowicz » 2015-04-21, 10:00

Witam, od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką berneńskiego psa pasterskiego, suni Luna. Chcialabym prosic o pomoc w znalezieniu dobrej poradni weterynaryjnej dla mojego pieska, takiej, która zajmie się nią w jak najlepszy sposób uwzględniając charakterystykę rasy. Mieszkam w województwie opolskim, wiec chcialabym prosić o opinie o weterynarzach z Opola, badź Wrocławia, lub innych miast :-)
Nowego użytkownika prosi się o przedstawienie siebie i pieska w stosownym dziale , w oddzielnym wątku.
mod.
Joasia Lenartowicz
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-04-15, 19:37
psy: berneński pies pasterski

Re: Przychodnia weterynaryjna godna polecenia?

Postprzez Arczi » 2015-04-21, 12:31

Hej, ja mogę z czystym sumieniem polecić weta w Kamieńcu Wrocławskim. To jest jakieś 2km od Wrocławia. Ja jestem zadowolony z opieki nad Nutką (BPP). Jest tani, ale wg mnie zna się na zwierzętach.

Opowiem historię o sąsiedzie, który ze swoim psem z jakiś powodów nie mógł być w tej przychodni. Korzystał jakiś czas z jakiejś wrocławskiej przychodni. Wydał na leczenie 10 letniej labradorki majątek. A i tak było coraz gorzej. Potem wrócił do weta w Kamieńcu Wrocławskim. Weterynarz powiedział, że to leczenie nic nie mogło dać i przepisał jakieś leki, które pomogły, oczywiście na tyle ile nowotwór pozwalał.
Avatar użytkownika
Arczi
 
Posty: 36
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-10, 10:32
psy: Nutka (Umka) Berneński Pies Pasterski
Hodowla: Umka z Czar Wiosny


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości