Szukam niewystawowej suczki?

Re: Szukam niewystawowej suczki?

Postprzez 4mala » 2010-11-21, 21:36

Barbel napisał(a):Własnie jestem po konferencji na ktorej był omawiany dobrostan zwierzakow w dogo... Wyniki badan nie przedstawiaja sie za ciekawie - były badane skoki poziomu kortyzolu podczas obciazania psa róznoraka proaca. Przy dogo - najdłużej sie utrzymuje stan wysoki, trudno go zbic. Wpływa to na pogorszenie pracy nadnerczy, w rezultacie "siada " sledziona i nerki... Pies w rodzinie z problemem w pracy jest non stop, musi byc bardzo siny psychicznie i dobrze sie regenerowac aby móc odpowiednio odpoczywac. Poza tym, trzeba sie liczyc, ze przez najblizszy rok rodzice(własciciele psa) maja dodatkowe "dziecko specjalnej troski" do odchowania.


Aneczko, czyżbyśmy były na tej samej konferencji i się niezidentyfikowałyśmy :shock: , normalnie :?:

A co do tematu psa u dziecka niepłosprawnego to twierdze, że rodzice często robią podwójną krzywdę: psu- bo jest ciągle "pracy" i nie zawsze stabilnych warunkach i dziecku, bo własny pies nigdy nie będzie "dogo", to będzie nasz kochany ale nie tak "atrakcyjny" jak ten co przychodzi co jakiś czas na pewien czas :-/
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Szukam niewystawowej suczki?

Postprzez Cefreud » 2010-11-21, 21:47

Majszczur napisał(a):
Cefreud napisał(a):Czy można jakoś psa przyzwyczaić do takiego zachowania?
Skoro są psy szkolone do sygnalizowania nadchodzącego ataku epilepsji to znaczy że można :->


Magda-pytam o warunki domowe.Nie szkolenie prowadzone przez specjalistów
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Szukam niewystawowej suczki?

Postprzez Barbel » 2010-11-21, 21:56

4mala napisał(a):Aneczko, czyżbyśmy były na tej samej konferencji i się niezidentyfikowałyśmy :shock: , normalnie :?:

/

Qrde, nie wytrzymam!!!!!!!
Pod Krakowem w zeszły piątek!!!!!
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Szukam niewystawowej suczki?

Postprzez 4mala » 2010-11-21, 22:21

Tak pod Krakowem w zeszły piątek! Normalnie szlak mnie trafi, byłyśmy tak blisko i straciłyśmy taka okazję!!!
Aniu może przed następna konferencją się wymienimy info, bo to normalnie wstyd i porażka, że taką okazję miałyśmy :shock:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Poprzednia strona

Powrót do Tańsze szczenięta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość