Mioty w Full of Passion

Moderator: Anirysova

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez Ania Swęderska » 2009-05-21, 23:00

Dokładnie na chodniku i nie wciskała mi pani szczeniaka tylko zniechęcała do kupna w innej hodowli krytykując je. Jednocześnie dowiedziałam się, że w czerwcu (jeśli dobrze pamiętam) spodziewa się pani szczeniaczków. Dokładnie tak było, a co chciała Pani osiągnąć? Nie wiem. Czytając Pani wypowiedzi mam bardzo mieszane uczucia. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu prawdy.
Avatar użytkownika
Ania Swęderska
 
Posty: 416
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-21, 20:41
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
psy: Fiona z Aresibo

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez MB » 2009-05-21, 23:49

Ania Gd napisał(a):
- dla wzmocnienia efektu, armię obrońców "uciemiężonej" i "upadlanej" przeze mnie Sabiny zasiliła Marzena (właścicielka Solo i Paiko z Hodowli O Mój Ty Smutku)
tak więc "siła złego na jednego" bo biedna Sabinka nie dawała sobie rady;

:shock:
Jakoś się nie uśmiałam , ale też nie mnie dziwi ton Twojej wypowiedzi.
Mój post dotyczył tylko sposobu w jaki wyraziłaś się o Ewelinie - tak rozumiem lojalność w przyjaźni , nie pozwalam obrażać w mojej obecności moich bliskich.
I też nie mam zamiaru toczyć z Tobą żadnych rozmów , od lat unikam kontaktu z toksycznymi ludźmi.
Avatar użytkownika
MB
 
Posty: 1690
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 23:15
Lokalizacja: Mazańcowice k.B-B
psy: Wania,Konrad,Fia, Solo['] Paiko['] Sasza[']

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez Ania Gd » 2009-05-21, 23:57

sabina napisał(a):Wstawiam część PW od Ani Gd, Co myśli o Forumowiczach
Ania Gd napisał(a):Sabino - myślę, że kontynuowanie tej żonglerki na Forum nie ma sensu, bo jest tylko żerem dla sępów, które chcą przy okazji pozałatwiać własne porachunki.

Dlaczego tylko fragment ? Tak wybiórczo ? Tak ci bardziej pasuje Sabino ?

Ty znowu manipulujesz ludźmi !!!!!!!!!!!

Ja nie mam nic do ukrycia i wstawię cały.
Żeby Forumowicze poznali "całą prawdę".

Zwrócę tylko uwagę, że ta PW została przeze mnie wysłana do Sabiny 19 maja o 20.07 w odpowiedzi na otrzymane od niej "Zaproszenie" i po przeczytaniu zamieszczonych przez nią dokumentów Tannhausera.


Re: Administrowanie uwagi i zastrzeżenia
Wysłano: 2009-05-19, 20:07
Od: Ania Gd
Do: sabina


Dziękuję Sabino

Wątek został tak pocięty a posty poprzenoszone, że już nie wiadomo gdzie się toczy dyskusja na jaki temat.

Może dane nam będzie kiedyś porozmawiać osobiście, przy kawie, spokojnie - ja zapraszam.
Bo tutaj na Forum kiepsko nam to idzie.
Sytuacja raz łagodnieje to znów się zaostrza.
Myślę, że bardzo przeżywasz problemy zdrowotne Oli i stąd Twoja złość Sabinko.
Ja pewnie też byłabym wściekła na cały świat, gdyby moja ukochana psina zachorowała.
Ale ........
no właśnie.

Sabino - myślę, że kontynuowanie tej żonglerki na Forum nie ma sensu, bo jest tylko żerem dla sępów, które chcą przy okazji pozałatwiać własne porachunki.
Cieszę się że napisałaś. Ja też się do tego zbierałam.

Życzę Ci aby wszystko się Tobie dobrze poukładało.

Pozdrawiam
Ania

PS. Problem nie tkwi w psach Sabinko.


Proszę zwrócić uwagę na ostatnie zdanie.
Nie wiem jak jeszcze mówić i pisać po polsku, żeby ona zrozumiała.
Nie widzę powodu dla którego miałabym "weryfikować" rodowód Tana.

Zacytowany przez Sabinę fragment o "załatwianiu własnych porachunków" dotyczył przepychanek w wątku na temat : Administrowanie uwagi i zastrzeżenia, z którego to "wyłuskała" swoją sprawę.
Tytuł tego wątku widać w nagłówku przytoczonej przeze mnie PW.

sabina napisał(a):Czekam Aniu Gd na weryfikacje rodowodu Tana. Jeżeli tego nie zrobisz będziesz pociągnięta do odpowiedzialności cywilnej, nie tylko przeze mnie.
Koniec zabawy z mojej strony.
Teraz mnie wkurzyłaś i to bardzo


Odpowiedzią jest ostatnie zdanie mojej PW (na czerwono).

Ania Gd
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez Anirysova » 2009-05-22, 08:09

Piszę ostatni raz w tym wątku.

ANIRYS-ki jeszcze nic nie wychodowały, konkurencją dla nikogo nie mają zamiaru być, a obrońców też nie potrzebują.

HOWK
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez Poker » 2009-05-22, 09:53

Do Ani Gd Co to zanaczy : cyt. Problem nie tkwi w psach Sabinko
w nawiazaniu do postu:

Ania Gd napisał(a):Sabina
Moje wypowiedzi nie są sprzeczne - co tak sugerujesz.

1. Olimpia jest wartościową suką hodowlaną
2. jak na pierwszy miot to bardzo się starałaś (ale to tylko starania)
3. sama napisałaś że najlepiej jak na wiedzę jaką wtedy posiadałaś (mierną wiedzę)
4. kolejne twoje posunięcia (krycia) potwierdzają brak wiedzy
5. brak wiedzy potwierdzają również twoje aktualne wypowiedzi, a więc przez te kilka lat niczego się nie nauczyłaś
6. drugie krycie nie jest lepsze od piewszego, a więc nie ma "postępu hodowlanego" który jest głównym celem Hodowli
7. skoro nie ma postępu to mamy do czynienia jedynie z rozmnażaniem
8. jak ktoś tu słusznie zauważył, chyba nie uda się znaleźć Berna, który w rodowodzie nie miałby przodków obciązonych nowotworem
9. aby być hodowcą trzeba wiedzieć co z tym zrobić a do tego trzeba mieć wiedzę której ci brakuje
10. wniosek - Ty nie powinnaś rozmnażać Oli (niczego nie powinnaś rozmnażać).

Amen

To mi wyjaśnij Ty chodząca awanturo !
nie jestem "królową" PW, jak coś dotyczy forum załatwiam to na forum ( mało kto ma ode mnie info na PW ) rzadko piszę, ale jak czytam taaakie posty to proszę o uzasadnienie i wyjaśnienie , bez wzgledu na to kogo dotyczą ( Sabiny nie znam !) bo bez wyjaśnienia są to paskudne, wstrętne pomówienia niszczące człowieka!
Tyle masz zawsze do powiedzenia, a jak Ci ktoś w kontekście Twoich w końcu wypowiedzi - zadaje konkretne fachowe ( czyt. dotyczace tematu w którym sie wypowiadałaś ) pytanie, to Ty piszesz wszystko tylko nie odpowiedź i na dodatek zachowujesz się wstrętnie!
Sabina prosiła, o odpowiedź na pytania dotyczace psów.
Ty Aniu Gd oplułaś ja również w temacie dotyczącym psów, bo nie życia prywatnego Sabiny.
a Teraz piszesz, ze problem nie tkwi w psach! To czemu akurat w psim temacie byłaś taka wylewna!
I na dodatek próbujesz i mnie wykąpać w pomyjach Twoich odpowiedzi :evil: :evil: :evil:
Tak, stanowczo żądam ustosunkowania się do mojego pierwszego postu w tym temacie.
Grażyna
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez Poker » 2009-05-22, 10:16

Poker napisał(a):
Do Ani Gd Co to zanaczy : cyt. Problem nie tkwi w psach Sabinko
w nawiazaniu do postu:

Ania Gd napisał(a):
Sabina
Moje wypowiedzi nie są sprzeczne - co tak sugerujesz.

1. Olimpia jest wartościową suką hodowlaną
2. jak na pierwszy miot to bardzo się starałaś (ale to tylko starania)
3. sama napisałaś że najlepiej jak na wiedzę jaką wtedy posiadałaś (mierną wiedzę)
4. kolejne twoje posunięcia (krycia) potwierdzają brak wiedzy
5. brak wiedzy potwierdzają również twoje aktualne wypowiedzi, a więc przez te kilka lat niczego się nie nauczyłaś
6. drugie krycie nie jest lepsze od piewszego, a więc nie ma "postępu hodowlanego" który jest głównym celem Hodowli
7. skoro nie ma postępu to mamy do czynienia jedynie z rozmnażaniem
8. jak ktoś tu słusznie zauważył, chyba nie uda się znaleźć Berna, który w rodowodzie nie miałby przodków obciązonych nowotworem
9. aby być hodowcą trzeba wiedzieć co z tym zrobić a do tego trzeba mieć wiedzę której ci brakuje
10. wniosek - Ty nie powinnaś rozmnażać Oli (niczego nie powinnaś rozmnażać).

Amen
To mi wyjaśnij Ty chodząca awanturo !
nie jestem "królową" PW, jak coś dotyczy forum załatwiam to na forum ( mało kto ma ode mnie info na PW ) rzadko piszę, ale jak czytam taaakie posty to proszę o uzasadnienie i wyjaśnienie , bez wzgledu na to kogo dotyczą ( Sabiny nie znam !) bo bez wyjaśnienia są to paskudne, wstrętne pomówienia niszczące człowieka!
Tyle masz zawsze do powiedzenia, a jak Ci ktoś w kontekście Twoich w końcu wypowiedzi - zadaje konkretne fachowe ( czyt. dotyczace tematu w którym sie wypowiadałaś ) pytanie, to Ty piszesz wszystko tylko nie odpowiedź i na dodatek zachowujesz się wstrętnie!
Sabina prosiła, o odpowiedź na pytania dotyczace psów.
Ty Aniu Gd oplułaś ja również w temacie dotyczącym psów, bo nie życia prywatnego Sabiny.
a Teraz piszesz, ze problem nie tkwi w psach! To czemu akurat w psim temacie byłaś taka wylewna!
I na dodatek próbujesz i mnie wykąpać w pomyjach Twoich odpowiedzi
Tak, stanowczo żądam ustosunkowania się do mojego pierwszego postu w tym temacie.
Grażyna

W związku z powyższym postem uprzejmie proszę o przeredagowanie go w zaznaczonym fragmencie. Poziom dyskusji w tym temacie osiągnął już pułap poniżej kłótni przekupek na targu. Nie wszyscy forumowicze i goście muszą uczestniczyć w tym żenującym spektaklu. W przypadku nieprzeredagowania postu i braku zmiany tonu wypowiedzi zmuszona będę udzielić ostrzeżenia lub w zależności od rodzaju wypowiedzi - bana.
Administrator


Muszę tę PW upublicznić - Tess litości
jak w grzeczniejszy sposób mam napisać o kimś kto zachowuje się jak ............................................................................................................................................................................................................................... ???
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: Mioty w Full of Passion

Postprzez Tess » 2009-05-22, 11:30

Ten i kilka innych wątków na forum przekroczyły już wszelkie granice. Zamieniły się w regularne pyskówki pomiędzy poszczególnymi paniami. W związku z nieprzestrzeganiem przez użytkowników warunków użytkowania, w szczególności w zakresie dotyczącym fragmentu: Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Portal Wielbicieli Szwajcarskich Psów Pasterskich” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. oraz w związku z nieprzestrzeganiem regulaminu w części:
2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem

Zgodnie z uprawnieniami admina wynikającymi z warunków regulaminu:
II. Moderatorzy

1. Moderatorzy przydzieleni są do konkretnych działów, zajmują się ich prowadzeniem, kontrolują ich zawartość.

Mają prawo:
- usuwać posty i topiki
- edytować (moderować) posty
- łączyć topiki
- dzielić topiki
- przesuwać topiki
- blokować (zamykać) topiki
- zwracać uwagę użytkownikowi na niewłaściwe zachowanie
- usuwać z postów treści obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem
- poinformować Administratora forum o rażącym lub nagminnym naruszaniu regulaminu, netykiety lub prawa.

III. Administrator

1. Administrator ma prawo:

- w zasadzie do wszystkiego

2. Administrator ma obowiązek

- w zasadzie żaden

Stając się Uczestnikiem niniejszego forum, akceptujesz w/w Regulamin i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

Niniejszy wątek zostaje zablokowany, użytkownicy i nickach Sabina i Ania Gd otrzymali już ostrzeżenia, użytkownik o nicku Poker otrzymuje ostrzeżenie za treści obraźliwe skierowane do Ani Gd. Kolejne posty utrzymane w konwencji postów, za które udzielono ostrzeżeń skutkować będą banami. Dotyczy to wszytkich użytkowników forum.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Poprzednia strona

Powrót do - Hodowlane dylematy na różne tematy, czyli o wszystkim po trochu; inne problemy i kwestie.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość