Głodówka

Moderator: Anirysova

Postprzez Maggie » 2006-09-30, 12:50

Poker, ja z zasady nie dosalam, wszak sól to biała śmierć :mrgreen:
Maggie
 
Posty: 87
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 21:48
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Klaudia » 2006-09-30, 19:13

Ja powiem, że raczej nie należy psu robić głodówki jak nie bedzie chciał jeść to sam sobie ją zrobi. :mrgreen: Tak jak Ambra nie chce to nie je...zazwyczaj w lecie. Ale za to naje się trawy..tak jak powidziała Kasia oczyszcza sobie organizm.
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Olga » 2006-09-30, 22:48

No i wlasnie -wszystko rozbija sie o ludzka glodowke, a jak wiemy pies nie czlowiek i twierdzenie ze 'skoro nam to i psom tez dobrze zrobi" srednio do mnie trafia. Bo przeciez jedzenie Royala nam by tak dobrze nie zrobilo... Moze po prostu z mojej perspektywy (czyli perspektywy osoby, ktorej pies mial cale zycie problemy z ukladem trawiennym i kazda zmiana w rutynie jedzenia byla niesamowitym stresem dla mnie i ogromny rozstrojem zoladka dla psa) glodowka jest bez sensu, jesli nie ma ku niej wskazan. Mojego weta nawet o to nie pytalam, bo nie bylo sensu z moim Jarvisem...
Avatar użytkownika
Olga
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez AmoR » 2006-10-03, 21:27

[shadow=yellow][/shadow] Ja robię Amorowi glodowke bo nie chce jesc suchej karmy (od kiedy dostał mieso). Kiedys to pomoglo...
AmoR
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do - Hodowlane dylematy na różne tematy, czyli o wszystkim po trochu; inne problemy i kwestie.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość