Jaki kojec dla szczeniąt

Moderator: Anirysova

Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez mary » 2012-03-22, 21:17

Podpowiedzcie proszę jaki kupić kojec dla szczeniąt (7 szczeniaków), ile elementów i jaki wysoki. Szczeniaczki będą miały już 3 tygodnie i lada dzień będzie potrzebny żeby świat widziały.
Chciałam taki jak ten ale nie wiem jaka wielkość
http://allegro.pl/kojec-klatka-dla-psa- ... 75379.html
Avatar użytkownika
mary
 
Posty: 360
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-05, 21:26
Lokalizacja: śląsk
psy: Kaja(*), Luka, Alfa i kot Bazyl
Hodowla: Canavilla

Re: Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez 3-berny » 2012-03-22, 21:53

Trochę mały jak dla berneńczyków.Miałam taki ale niespecjalnie się sprawdził.Psiaki jeździły z nim po całym pokoju.Na terenie pomimo wbicia łączników w ziemię potrafiły go przewrócić zwłaszcza jak wszystkie pchały się do jednego boku.Lepsze były dwa złączone zwykłe drewniane kojce dla dzieci.Do kupienia bez problemów na allegro lub może gdzieś w rodzinie lub u znajomych po wyrośniętych dzieciach się znajdą
3-berny
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-18, 13:52
psy: Kler,Daisy i Emir

Re: Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez mary » 2012-03-23, 14:33

A czy tych drewnianych szczebelków szczeniaki nie gryzą? I nie przecisną się przez nie?
Avatar użytkownika
mary
 
Posty: 360
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-05, 21:26
Lokalizacja: śląsk
psy: Kaja(*), Luka, Alfa i kot Bazyl
Hodowla: Canavilla

Re: Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez Agama » 2012-03-23, 17:15

Ja proponuję podobny, my mamy dwa- takie po metr każde przęsło w sumie 8 przęseł -jak będziesz kupować to proponuję na wystawie bo są różne ;> musi być sztywne żeby się nie wyginało ;) my kupiliśmy na wystawie łatwy do przeniesienia
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez 3-berny » 2012-03-23, 18:05

Moje dwa mioty tylko nieco nadgryzły jeden szczebelek.Odległość między szczebelkami 6 cm więc głowa nie wejdzie.Można taki drewniany skręcić na sztywno wtedy nie zmienia kształtu.Metalowe mają ruchome złącza.Jedyny ich plus to możliwość zakotwiczenia łącznikami w ziemię.Po wydaniu szczeniąt wszystko ładnie się składa i czeka na nowe maluchy.
3-berny
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-18, 13:52
psy: Kler,Daisy i Emir

Re: Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez mary » 2012-03-24, 11:56

Agama napisał(a):Ja proponuję podobny, my mamy dwa- takie po metr każde przęsło w sumie 8 przęseł -jak będziesz kupować to proponuję na wystawie bo są różne ;> musi być sztywne żeby się nie wyginało ;) my kupiliśmy na wystawie łatwy do przeniesienia


No własnie na wystawie będę dopiero pod koniec kwietnia, a może jakaś firma? Jaką Agnieszko masz wysokość tych elementów? W tym linku wys. jest 50 cm a to chyba za mało. Widziałam jeszcze 80 cm - może będzie lepszy?
Avatar użytkownika
mary
 
Posty: 360
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-05, 21:26
Lokalizacja: śląsk
psy: Kaja(*), Luka, Alfa i kot Bazyl
Hodowla: Canavilla

Re: Jaki kojec dla szczeniąt

Postprzez Agama » 2012-03-24, 15:56

Ja mam 2 1m na 1m ale dokupiłam jeszcze jeden niższy 5 części chyba na 70 bo bardzo niewygodnie było się nachylać . ;)
Używam od początku w salonie służy za parawan -rozpięty dopóki maluszki za bardzo się nie przemieszczają potem spinam .Przenoszę na taras , do ogrodu i sprawdza się :okok:


Kojec drewniany taki z rurkami też mam, ale stoi w psim pokoju ;) a my urzędujemy w salonie bo czas spania w psim pokoju minął ;> 8-)
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI


Powrót do - Doświadczeni hodowcy podpowiedzcie, proszę (czyli dziś pytanie, dzis odpowiedź)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości