podpowiedzcie

Moderator: Anirysova

E.Ś.

Postprzez E.Ś. » 2007-10-29, 17:02

Beata, dobrze wiesz , że każdy przypadek rozpatruje się inaczej. Dobrze wiesz , że masz problem z Twoją suką, i wszystkie zalecenia jakie są w tym przypadku są niezbędne w celach diagnostycznych, aby znaleść przyczynę takiego a nie innego stanu rzeczy...

Natomiast jeżeli nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych , bardziej miarodajny posiew jest w okresie "hormonalnego spoczynku".
E.Ś.
 
Posty: 258
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 14:29
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez bea » 2007-10-29, 17:17

No i wszystko sie wyjasniło.Bardzo dziekuje Ewelino.No cóz bywaja nieporozumienia.Ja rzeczywiscie ze wzgledu na przebadanie mojej suni po jej ostatnich klopotach z niedonoszeniem ciąży mogłam żle zrozumiec informację.Cóz nie pretenduje do miana encyklopedii,mam nadzieje,ze osoby wprowadzone przeze mnie w bład wybacza mi to,w tym oczywiscie Jola,ale jest w tym taki pozytek,ze masz Jolu info z samego żródła. ;-)
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez kabi » 2007-10-29, 17:49

O kurcze,nic nie rozumiem :| Mam nadzieje, że w praktyce nie jest to tak skomplikowane. Na czym polega badanie progresteronu ?
Może inaczej. Afera cieczke powinna miec na przelomie grudnia/stycznia. Następną powinna więc mieć koło czerwca/lipca. I właśnie wtedy, jesli wszystko pójdzie dobrze, planuje ją dopuścić. Ewentualnie podczas cieczki kolejnej - za rok. Tak czy siak,już powinnam nastawiać się psychicznie zarówno na najgorsze,jak i na najlepsze :)
W takim razie ,nie musze jeszcze wykonywać żadnych badań, tylko dopiero na ok.3 miesiące przed planowanym kryciem ?
Czy zatwierdzenie przydomku hodowlanego przez ZK naprawdę trwa tak długo (do 6mies)?
Kompletnie nie wiem od czego trzeba zaczac i co zajmuje najwiecej czasu. Chyba stresuję się tym bardziej, niż sama miałabym zajść w ciążę :P
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Poprzednia strona

Powrót do - Doświadczeni hodowcy podpowiedzcie, proszę (czyli dziś pytanie, dzis odpowiedź)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość