Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Moderator: Anirysova

Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2013-12-03, 20:07

Rejestrowałam przydomek pytając po jakimś czasie mailowo mój oddział jelenia góra dostałam odpowiedź, że zarejestrowano Falcor's Nook ucieszyłam się i myślałam, że jest wszystko ok. ale ostatnio z ciekawości próbowałam znaleźć mój przydomek w spisie FCI na ich stronce i za nic nie mogłam go znaleźć. napisałam dziś do oddziału czy na pewno zarejestrowali mi Falcor's Nook i dostałam taką odpowiedź :
"Tak, ten przydomek został zatwierdzony. Być może jeszcze nie zdążyli go
wpisać." jednak na dogomani, jedna osoba napisała mi ze znalazła go z błędem i faktycznie na FCI jest FACORSNOOK zamiast FALCORSNOOK czyli zjedli L.

Przyznam, że jestem zawiedziona, bo w przydomku miało być właśnie coś z fantazją marzeniami, a Falcor właśnie jest to imie Psa - smoka z Niekończączej się opowieści a czegoś takiego jak FACOR w ogóle chyba nie ma,

Czy jest możliwe, że to FCI tylko na stronie pomyliło, czy zarejestrowali mi faktycznie tego FACORA czymkolwiek jest a mój związek odpowiadając mi to przeoczył, i czy jeśli jest zarejestrowany z błędem czy istnieje jakaś szansa napisania do FCI prośby o poprawienie.

bo szczerze nie leży mi w ogóle ten Facor's Nook, miał być zakątek Falcora a nie jakiegoś facora a w ogóle ma ktoś pojecie czy coś takiego w ogóle jest? bo ja jedynie jakas fabryke znalazłam na necie :/ załamka
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Beata i Fiona » 2013-12-04, 15:50

Polecam napisać do FCI i wyjaśnić sprawę
http://www.fci.be/staff.aspx - wystarczy znaleźć kontakt z odpowiedniego działu, jeśli nie to do głównego. Z doświadczenia mogę powiedzieć że pracują tam bardzo sympatyczni ludzie, i napewno pomogą! :-)
Avatar użytkownika
Beata i Fiona
 
Posty: 2367
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-30, 12:22
Lokalizacja: Radlin
psy: TREY, VARIA i KAGURA von Romanshof & YARA
Hodowla: von Romanshof

Re: Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2013-12-10, 19:14

jak na razie, mój oddział wysłał sam do nich zapytanie o to jak oni zarejestrowali, więc teraz czekamy i zobaczymy czy może tylko na stronie w wyszukiwarce błąd a zarejestrowany poprawnie czy zarejestrowali źle
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Powhatan » 2013-12-18, 13:35

Mam identyczny problem. Czekałem na niego równo trzy miesiące. :oops: Oczywiście błąd popełniono już w moim oddziale w Wa-wie, a w FCI ktoś klepnął na tak, bo durne nic nie znaczące słowo (jakby kot po klawiaturze przeszedł, a raptem zamienili dwie litery) było niepowtarzalne.
Teraz czekam na sprostowanie i wysłuchuje przeprosin pań z mojego oddziału.
Ciekawostką jest to że zdobyłem od nich ksero tego co one same wysłały i karygodne błędy są aż w dwu na pięć propozycji w tym jedno jest totalną bzdurą tak jak wspomniałem po kocie na klawiaturze.
Avatar użytkownika
Powhatan
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-20, 10:10
Lokalizacja: Mazowsze - Okolice Warszawy
psy: Werona CONSENSUS + jamnik staruszek

Re: Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Powhatan » 2014-02-17, 23:13

Listu z pisemnym potwierdzeniem jeszcze nie mam, ale wiem że do mnie już idzie. Na stronach FCI właśnie dziś pojawiła się poprawiona wersja :radocha2: . Może i trwało to razem 5 miesięcy, ale w końcu się doczekałem. Paniom z mojego oddziału dziękuję za dopilnowanie sprawy. <okok>
Avatar użytkownika
Powhatan
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-20, 10:10
Lokalizacja: Mazowsze - Okolice Warszawy
psy: Werona CONSENSUS + jamnik staruszek

Re: Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Anuta » 2014-02-18, 12:42

Do cierpliwych i nieustępliwych świat należy.
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: Mój przydomek jest źle zarejestrowany na Stronie FCI :/

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2014-02-19, 17:23

u nas również, okazało się, że błąd był na stronie fci, mój oddział jelenia góra wysłał mi list który otrzymał od zarzadu głównego. i juz tez jest poprawiony na stronie :) także my mamy na całe szczęśći Falcor's Nook <hura>
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31


Powrót do - Początki hodowli, czyli co każdy hodowca wiedzieć powinien. Nie tylko sprawy papierkowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość