WYSTAWY 2018

W tym dziale podajemy jedynie stawki na zbliżające się wystawy

Moderator: Aga-2

WYSTAWY 2018

Postprzez Aga-2 » 2018-01-22, 11:56

http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-it ... e-2018-wst


7.01 Gdynia krajowa
13.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa chartów
13-14.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa
20.01-21.01 LUBIN (O.Legnica) międzynarodowa- CACIB
28.01 Sosnowiec (O.Będzin) krajowa
3-4.02 BYDGOSZCZ międzynarodowa - CACIB
4.02 Bydgoszcz klubowa spanieli i psów dowodnych
3.02 Bydgoszcz klubowa szpiców i psów ras pierwotnych
3.02. Bydgoszcz krajowa 1, 2, 9. Grupy FCI
4.02 Bydgoszcz klubowa retrieverów
4.02. Bydgoszcz (org.Klub-Komisja) krajowa polskiego spaniela myśliwskiego
10-11.02 KATOWICE międzynarodowa- CACIB
10.02 Bukowina Tatrzańska (O.Zakopane) krajowa owczarków podhalańskich (duże CWC)
25.02 Leszno championów
2-4.03 ZIELONA GÓRA międzynarodowa - CACIB
10-11.03 Włocławek krajowa
10-11.03 Jarosław (O.Przemyśl) krajowa
10.03 Jelenia Góra krajowa 2,3,5,8,9. Grupy FCI
11.03 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,9,10. Grupy FCI
17.03 Bytom krajowa użytkowych psów ras myśliwskich
24-25.03 Wałbrzych krajowa
24-25.03 Piaseczno krajowa
7-8.04 WARSZAWA międzynarodowa - CACIB
14.04 Prusy (org. KON) krajowa owczarków niemieckich
21.04 Racibórz krajowa
21.04 Krosno krajowa 1, 2, 6. Grupy FCI
21.04. Grudziądz krajowa - popołudniowa
21.04. Grudziądz krajowa
22.04 Racibórz krajowa
22.04 Krosno krajowa
22.04 Inowrocław krajowa
27.04 Opole krajowa 5.Grupy FCI
27.04 Opole klubowa psów do towarzystwa
28.04 Opole specjalistyczna welsh corgi i lancashire terierów
28.04-29.04 OPOLE międzynarodowa - CACIB
29.04 Opole klubowa toy terierów
29.04 Opole klubowa terierów
1.05 Dobre Miasto (O.Olsztyn) krajowa
1.05 Manowo (O.Koszalin) krajowa psów myśliwskich
01.05 Zielona Góra krajowa 9.Grupy FCI
01.05 Wrocław krajowa owczarków niemieckich
03.05. Jeleśnia (O.Bielsko-Biała krajowa psów myśliwskich
5.05 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo) klubowa sznaucerów, pinczerów i czarnych terierów rosyjskich
5.05. Chorzów krajowa golden retrieverów
6.05 Rybnik krajowa
6.05 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo) krajowa
12-13.05 ŁÓDŹ międzynarodowa - CACIB
12.05 Łódź specjalistyczna dobermanów i pinczerów krótkowłosych
12.05 Łódź specjalistyczna dogów niemieckich
13.05 Rybnik krajowa owczarków niemieckich im. K.Salamona
13.05 Minikowo (O.Chojnice) krajowa 5.Grupy FCI
13.05 Zakroczym ( org.Klub wybieralny) specjalistyczna terierów typu bull
19.05 Kampinos (O.Warszawa) klubowa chartów polskich
19.05 Kampinos (O.Warszawa) klubowa chartów
19.05 Zabrze krajowa 3.Grupy FCI
19-20.05 Twardy Dół k.Zblewa (O.Sopot) krajowa psów myśliwskich
19.05 Twardy Doł k. Zblewa (O.Sopot) klubowa gończych
19.05 Bytom krajowa pudli
19.05 Bytom krajowa 9.Grupy FCI
19.05 Katowice krajowa Cavalier King Charles spanieli ( duże CWC)
19.05. Chorzów krajowa owczarków niemieckich
20.05 Kampinos (O.Warszawa) krajowa chartów
20.05 Zabrze krajowa
20.05 Radom krajowa
26.05 Kamionka (O.Rzeszów) klubowa ogarów polskich
26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa 9. Grupy FCI
26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa owczarków niemieckich
26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa ras myśliwskich
26-27.05 RZESZÓW międzynarodowa - CACIB
26.05 Ustka (O.Słupsk) krajowa 1, 2, 3, 9 i 10. Grupy FCI
27.05 Kamionka (O.Rzeszów) specjalistyczna wyżłów brytyjskich
27.05 Ustka (O.Słupsk) krajowa
2.06-3.06 LESZNO międzynarodowa - CACIB
3.06 Płock krajowa
3.06 Nowy Sącz krajowa 8, 9. Grupy FCI
9.06 Uzarzewo (O.Poznań) klubowa wyżłów
9.06 Uzarzewo (O.Poznań) krajowa psów myśliwskich
9.06 Bytom krajowa
09.06 Kalisz krajowa owczarków niemieckich
9.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa terierów black & white
9.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa Jack Russel & Parson Russel terierów Memoriał im A.Jaworskiego
9.06 Wrocław krajowa 5. Grupy FCI
10.06 Bytom krajowa
10.06 Kalisz krajowa
10.06 Lublin krajowa 1,2,8. Grupy FCI
10.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa 3.Grupy FCI
16.06 Kraków krajowa bassetów " duże" CWC
16.06 Kraków krajowa 1,8,9. Grupy FCI
16-17.06 KRAKÓW międzynarodowa - CACIB
17.06 Kraków krajowa 2,3,5. Grupy FCI
23.06 Stargard (org. KON) krajowa owczarków niemieckich
23.06 Wrocław krajowa 9. Grupy FCI
24.06 Olsztyn krajowa 2,3,9.Grupy FCI
24.06 Szczytno (O.Olsztyn) krajowa
23.06 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,5,8. Grupy FCI
24.06 Jelenia Góra krajowa
30.06 Szczecin krajowa terierów
30.06.-1.07 SZCZECIN międzynarodowa - CACIB
30.06. Wisła (O.Bielsko-Biała) krajowa
1.07 Szczecin krajowa 2. Grupy FCI
1.07. Wisła (O.Bielsko-Biała) krajowa
7.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) krajowa psów myśliwskich
7.07 Będzin krajowa
7.07 Gdynia krajowa 1, 2, 3, 8 i 9. Grupy FCI
7.0 Wrocław specjalistyczna bokserów
8.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) klubowa posokowców
8.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) krajowa 2,4,7,8,9.Grupy FCI
8.07 Gdynia krajowa
8.07 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo) krajowa 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI
14-15.07 GORZÓW WLKP. międzynarodowa - CACIB
14.07 Nowy Targ krajowa
15.07 Nowy Targ krajowa
21.07 Zakroczym ( org.Klub wybieralny) krajowa terierów typu bull "Buliada"
21.07 Konopiska(O.Częstochowa) krajowa psów ras myśliwskich
21.07-22.07 CZĘSTOCHOWA międzynarodowa - CACIB
21.07 Rypin (O.Białystok) krajowa owczarków niemieckich
22.07 Rypin (O.Toruń) krajowa owczarków niemieckich
28.07 Chojnice krajowa 2.Grupy FCI
28-29.07 ZAKOPANE międzynarodowa - CACIB
29.07 Chojnice krajowa
29.07 Ruda Żmigrodzka (org. KON) krajowa owczarków niemieckich
4.08 SOPOT międzynarodowa - CACIB
5.08 SOPOT międzynarodowa - CACIB
11.08 Lutowiska (O.Przemyśl) krajowa psów ras myśliwskich
11.08 Lutowiska (O.Przemyśl) krajowa owczarków niemieckich
12.08 Toruń krajowa
18.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa psów myśliwskich
18 -19.08 BIAŁYSTOK międzynarodowa- CACIB
18.08 Białystok krajowa psów myśliwskich
19.08 Zakopane klubowa owczarków podhalańskich
19.08 Grębiszew (org. KON) krajowa owczarków niemieckich
18.08 Białystok krajowa 2. Grupy FCI
19.08 Białystok krajowa 9. Grupy FCI
19.08 Nowy Sącz krajowa
19.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa 3. Grupy FCI
25.08 Kobiór (O.Bielsko-Biała) krajowa 5 i 9. Grupy FCI
25.08 Płock krajowa
26.08 Nowy Sącz krajowa psów myśliwskich
26.08 Radom krajowa
01.09 Rydzyna (O.Leszno) klubowa bokserów
1.09 Wawrzkowizna (O.Będzin) specjalistyczna nowofundlandów i landserów
25.08 Nadarzyn (O. Klub -Komisja) klubowa welsh corgi
1.09 Słupsk krajowa 1,2,3,9,10. Grupy FCI
1.09 Biskupin/Gąsawa (O.Bydgoszcz) specjalistyczna jamników
1.09. Chorzów krajowa
2.09 Rydzyna (O.Leszno) klubowa gończych polskich
2.09 Rydzyna (O.Leszno) klubowa jamników
2.09 Słupsk krajowa
2.09 Włocławek krajowa
2.09. Chorzów krajowa terierów i czarnego teriera rosyjskiego Memoriał im A.Jaworskiego
8.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa 5,9. Grupy FCI
8.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) klubowa molosów
8.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa wyżłów brytyjskich
8.09 Stara Miłosna (O.Warszawa) klubowa PON-ów
8-9.09 KOSZALIN międzynarodowa - CACIB
9.09. Stara Miłosna (O.Warszawa) krajowa
9.09 Przemyśl krajowa
15.09 Łódź klubowa niepolskich psów pasterskich
15.09. Łódź krajowa psów myśliwskich
15.09. Łódź specjalistyczna psów ozdobnych i do towarzystwa
16.09 Minikowo (O.Chojnice) krajowa 5.Grupy FCI
16.09 Wawrzkowizna (O.Będzin) klubowa rottweilerów
16.09 Gorzów Wielkopolski krajowa 1, 2, 3, 5, 9. Grupy FCI
16.09 Łódź krajowa 1, 2, 3, 8, 9. Grupy FCI
16.09 Rybnik krajowa wyżłów im. E.Dembinioka
22.09 Wawrzkowizna (O.Łódź) klubowa dogów niemieckich
22.09 Zielona Góra krajowa 1, 2, 3 i 9.Grupy FCI
23.09 Zabrze krajowa
29-30.09 WROCŁAW międzynarodowa - CACIB
29.09 Wrocław krajowa pudli
6.10 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,5,9. Grupy FCI
6.10 Olsztyn krajowa posokowców,ogarów i gończych
6.10 Rybnik krajowa psów myśliwskich
7.10 Jelenia Góra krajowa
7.10 Bydgoszcz krajowa psów myśliwskich
7.10 Rybnik krajowa
11-14.10 WARSZAWA EUROPEJSKA
12.10. Bełchatów (O.Łóddź) ISPU
20-21.10 Czchów (org. KON) krajowa owczarków niemieckich
27-28.10 Piaseczno krajowa
11.11 Koszalin krajowa 1,2,3,5,9. Grupy FCI
17.11 POZNAŃ międzynarodowa - CACIB
18.11 POZNAŃ międzynarodowa - CACIB
24.11-25.11 Racibórz krajowa 1, 2, 3, 5, 9 Grupy FCI
1-2.12 Wałbrzych krajowa
1-2.12 Radom krajowa 2, 3, 4 i 9. Grupy FCI
8-9.12 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo) krajowa
9.12. Chojnice krajowa 3,9.Grupy FCI
15-16.12 LUBLIN międzynarodowa - CACIB
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6338
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Powrót do Stawki na najbliższe wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość