Szkolenie w ZKwP - oddział Poznań.

Moderator: MartaD

Szkolenie w ZKwP - oddział Poznań.

Postprzez Wiola&Nero » 2009-07-28, 14:57

Chciałabym z Nerciem wziąć udział w szkoleniu PT. Oprócz wielu inych szkół oferujących takie szkolenie w Poznaniu znalazłam informację na stronie ZKwP, że organizują kurs PT. Nie ukrywam, że cena jest atrakcyjna i jak dla mnie miejsce również (blisko mieszkam). Czy jest może na forum ktoś kto może się wypowiedzieć na temat szkoleń prowadzonych przez związek ?
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: Szkolenie w ZKwP - oddział Poznań.

Postprzez AT » 2009-07-28, 16:49

Z tego co wiem ZKwP zazwyczaj szkoli tak zwanymi metodami tradycyjnymi - czyli również przy użyciu awersji... Ale pewnie też są wyjątki - najlepiej pójść na ,,próbne" zajęcia i zobaczyć jak to wygląda.
Ja nie miałam wyboru i chodziłam na szkolenie ZKwP (w Bydgoszczy) i choć ogólnie nasz instruktor używa awersji w szkoleniu to bardzo szybko zrozumiał, że do berneńczyka (przynajmniej mojego :-P ) się nie dotrze tą drogą i pracowałyśmy bez awersji czyli na samych nagródkach - ale nie każdy szkoleniowiec ma wyczucie ;-)
W Poznaniu dosyć chwaloną szkołą jest Akademia Psa Pracującego http://www.psiaakademia.com/ - tam szkolą przy użyciu metod pozytywnych.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Szkolenie w ZKwP - oddział Poznań.

Postprzez Busola » 2009-07-28, 18:17

AT napisał(a): ogólnie nasz instruktor używa awersji w szkoleniu to bardzo szybko zrozumiał, że do berneńczyka (przynajmniej mojego :-P ) się nie dotrze tą drogą i pracowałyśmy bez awersji czyli na samych nagródkach

;-) zrozumiał , zrozumiał, sam nawet podczas naszego szkolenia powtarzał jak mantre że z bernami to trzeba delikatnie ;-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Szkolenie w ZKwP - oddział Poznań.

Postprzez Wiola&Nero » 2009-09-16, 07:56

Przepraszam, że dopiero teraz odzywam się w moim własnym wątku :oops: Przemyślałam to i owo, poczytałam, zważyłam Wasze sugestie 8-) I.... od wczoraj Nero jest żakiem Piotra Smurawy ( Psia Akademia). Po pierwszych zajęciach wrażenia pozytywne :lol: I pies i ja padliśmy po zajeciach wykończeni, ale szczęśliwi (mam nadzieję, że chłopak też to tak odbiera :roll: ). Podzielę się informacjami jak to będzie dalej :-D

Dzięki za rady :mrgreen:
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: Szkolenie w ZKwP - oddział Poznań.

Postprzez AT » 2009-09-16, 19:20

dziel się dziel informacjami - w przyszłości może skorzysta z nich ktoś inny ;-) Satysfakcji i fajnej zabawy na szkoleniu dla Ciebie i psiaka :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)


Powrót do - Szkoły, szkolenie stacjonarne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość