Namiary na tresera...podkarpacie

Moderator: MartaD

Namiary na tresera...podkarpacie

Postprzez Klaudia1 » 2008-01-07, 17:37

Do końca nie jetsem przekonana z tym pomysłem ale myśle że bedzie lepeij jeśli poddamy Berneigo szkoleniu... Od początku było z neigo "niezłe ziółko" a teraz z dnai na dzien gorzej :roll: Troche mi głupio że nei potrafiłam sobei psa wychować :oops: Ale jestem jedybna osoba w domu, ktora w miare slucha... Był strasznie rozpieszczany normalnie jak dziecko a głownie przez moja mama :roll: Głowny problem to to że nie wraca na zawołanie chociaż doskonale wie czego się od neigo wymaga :roll: z chodzeniem na smyczy nie ma specjalnych problemów choaciaż ma takei dni co smycz jest ciągle napieta... Najwiekszy problem to to ze jak zobaczy innego psa to już nie ma Berneigo i zaczyna się gonitwa... I pozatym wiem że berny to straszne pieszczochy ale bez przesady wskakuje w srodku nocy do mnei do łożka i mnei liże i niema mowy żeby sie odczepił...A jak sie go odgania to tak podgryza tz szzcypie! On ma niespożyte siły energi pomimo sporej dawki ruchu jak przychodiz wieczor to wszystko wydziera naciaga gryzie. A jeszcze co mi się nei podoba to to ze jak ktoś przyjdzie to sie juz nei odczepi! Skacze lize wspina się wacha tam gdzie nie trzeba:D Wiec pisze z prosba o jakies namairy na tresera na jakis kurs PT w podkarpaciu lub okolicach :!:
Avatar użytkownika
Klaudia1
 
Posty: 237
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-09, 00:21
Lokalizacja: Sanok

Postprzez Szam » 2008-01-07, 17:52

Hej my chodzimy na szkolenie w www.zkwp.rzeszow.pl
Kolejny kurs zaczyna sie wiosna !
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Postprzez Klaudia1 » 2008-01-07, 19:32

Dziekuje pani Kasiu ;] Jak zwykle służy pani pomocą i radą. ;-) na stronie nie widze żadnych inforamcji ale napisałam emaila.
Avatar użytkownika
Klaudia1
 
Posty: 237
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-09, 00:21
Lokalizacja: Sanok


Powrót do - Szkoły, szkolenie stacjonarne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron