Szkoła Abc w Tulcach

Moderator: MartaD

Szkoła Abc w Tulcach

Postprzez patio04 » 2007-11-20, 12:08

Witam!
Mam pytnie czy któryś z waszych psiaków był na szkoleniu w szkole Abc w tulcach koło Poznania..?
Roxy idzie tam w styczniu i chciałabym wiedziec co sadzicie o tej szkole i czy ją polecacie..:)
patio04
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ania od Corteza » 2007-11-20, 14:24

Nie mam porownania, gdyz Cortez jest moim jedynym psem, ktorego szkolilismy tam blisko 3 lata temu
Szkola rzekomo cieszy sie dobra opinia, ale metody miewaja rozne... wcale niekoniecznie pozytywne
Mysmy szkolili sie na smakolykach, wiec to tez nie jest super hiper a pracy bez smakolykow praktycznie nie bylo
Poza tym podczas naszego szkolenia prowadzacy opieral sie na teorii dominacji, od ktorej takze sie odchodzi
Skutki takiego szkolenia widze dzis, ale praktycznie nie umiem polecic Ci nikogo, kto by pracowal sensownie z psem w okolicach, wiec chyba lepsze to niz nic

Pozdrowienia
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Bernerin » 2007-11-20, 18:19

Mars mojej mamy tez byl tam szkolony i calkowicie potwierdzam slowa Ani. Mielismy jedynie szczescie, ze Marsik nalezy do raczej potulnych bernenczykow, zupelnie nie dominujacych ;-)
Mysle jednak, ze teraz bedziesz miala latwiej, bo p.Piotr po doswiadczeniach z Corteziem i Marsem wie, ze bernenczyki ucza sie troche inaczej niz owczarki. Powinno byc o wiele lepiej, bo rowniez pan trener duzo sie przez ostatnie 3 lata nauczyl :->
Avatar użytkownika
Bernerin
 
Posty: 1409
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-24, 14:26
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
psy: Kiss i Ronja (CKCS)

Postprzez Ania od Berena » 2007-11-20, 18:34

A ja Ci polecę "Akademia Psa Pracującego"- Piotr Smurawa- gdzieś w necie powinien być na niego namiar. Byłam na obozie podczas którego szkolił nasze psiaki- warto. I lubią berny :lol:
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez Ania od Corteza » 2007-11-20, 22:32

Ania i nic nie mowisz?

Asia, dzieki za potwierdzenie, zreszta problemy po ABC Ty mi przeciez pomagalas rozwiazac :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Guard » 2007-11-21, 09:00

My z naszymi szwajcarkami chodziliśmy się uczyć do Pana Marka Skórskiego " Na Woli" - koło Poznania. Byliśmy zadowoleni.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Postprzez patio04 » 2007-11-27, 12:14

dzieki bardzo o tych innych szkołach usze pogadac z mamą bo to ne ja decyduje..ale co do tewj metody domniacji to racja ten pan co z nim rozmalwialsmy cos tam nam o tym mowil ze jak pies bedzie chcial dominowac to mamy przyjsc szybciej.....
dowiedzialam sie ze moja kolezana ze swoim psem tam chodziła i mowi ze jest super jest pies tez rzeczywiscie jest super przeszkolony...a ta akademia psa pracującego to gdzies kolo poznania..?
patio04
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do - Szkoły, szkolenie stacjonarne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość