Ja chcę na taki obóz!!!

Moderator: MartaD

Ja chcę na taki obóz!!!

Postprzez Barbel » 2012-03-08, 22:34

Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Ja chcę na taki obóz!!!

Postprzez Majszczur » 2012-03-08, 22:59

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Aaaaaaaaaaa Ankaaa jak znajdziesz podobną ofertę to zarezerwuj dla mnie miejsce, plizzzz <prosi>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Ja chcę na taki obóz!!!

Postprzez Barbel » 2012-03-08, 23:13

Magda - oni to rokrocznie organizują!
http://www.kssp.cz/Akce/Akce-clenu-klub ... -akce.aspx
Ostatni punkt to tegoroczny obóz!
Organizują tez spacerek na Pustevny - to takie schroniska jakies 50 km ode mnie. Na sylwestra nie poszłam, bo nie wiedziałam, teraz organizują w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych - wiec raczej też mi nie będzie dane...
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Ja chcę na taki obóz!!!

Postprzez P.P. » 2012-03-09, 00:25

Aniu czy możesz napisać coś więcej o tej imprezie w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych ?
Język czeski jest dla mnie łatwy lylko w rozmowie z dr Novakiem ;-)
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Ja chcę na taki obóz!!!

Postprzez Leszczyna » 2012-03-09, 00:27

Ale czad! Wymiękam! Świetne <hahaha> Ale mogłabym wymyślać i coś jeszcze pewnie wymodzić <hahaha>
Ostatnio edytowano 2012-03-09, 00:30 przez Leszczyna, łącznie edytowano 2 razy
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ja chcę na taki obóz!!!

Postprzez Barbel » 2012-03-09, 00:28

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Już niedługo Wielkanoc i chcemy zaprosić wszystkich właścicieli szwajcarskich psów pasterskich na IX wielkanocne wejście na Pustevny. Spotkamy się 08.04.2012 o 9.00 na centralnym parkingu na Pustevnach. Autem można dojechać po trasie Rożnov p. Radhostem - Dolni Bećva - Postredni Bećva. Obok restauracji Zavadilka trzeba skrecić w lewo w kierunku Knehinii-Pustevny. Dla odważnych jest kolejka krzesełkowa od hotelu Raztoka Trojanovice w Frensztacie pod Radhostem.
Tradycyjnie jest to wejście (spacer) dla wszystkich psów, w każdym wieku. Trasa liczy 4,5 km, jest łatwa i prowadzi grzbietem góry. Pierwszy postój przewiduje się obok figury pogańskiego bożka Radegasta, gdzie opuszczą nas szczeniaki, a reszta, ze starszymi pieskami pójdziemy dalej do górskiej chatki na szczycie Radhost (1129m npm).
Na parking wracamy ok godziny 14.
Corocznie zainteresowanie tym spotkaniem rośnie, z czego się wielce cieszymy.
Nasz rekord to 117 psów! Jest to akcja promocyjna dla BPP, w której każdy turysta może się zapoznać z charakterem naszych psów - ich statecznością, socjalizacją i przyjaznością. Oczywiscie nie jest to akcja dla zamkniętego grona! Chetnie przyjmiemy każdego własciciela z psem, niezależnie od jego rasy ( psa, nie właściciela heheh). Najwazniejsze - wziąsć ze sobą smycz, obrożę i smaczki ( i psa). Dobrze by było tez cos dla siebie " na zab". Obowiązkowo trzeba wziąść dobry humor, wtedy kazda pogoda jest odpowiednia. Z radością czekamy na Was, zapraszamy również właścicieli ze Słowacji i z Polski!

Tu fotki ze spacerku sylwestrowego!
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 237&type=3
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),


Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron