OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Moderator: MartaD

OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 » 2012-02-24, 00:01

OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
Zaprasza właścicieli psów do wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku z psem organizowanym u stóp Śnieżki
w Karkonoszach.

PROGRAM ZAJĘĆ:
45 godzin lekcyjnych szkolenia psa z zakresu PT- Pies Towarzyszący, Obedience,Wycieczka Dogtrekkingowa, Warsztaty Pies Wystawowy
Na tym szkoleniu psy uczone są chodzenia na smyczy, chodzenia bez smyczy, przywołania do nogi, do mnie, wykonywania komend przy nodze właściciela, siad, waruj, stój, aportowania, stawania do przeglądu, zmiany pozycji siad i waruj, nieprzyjmowania pokarmu od osób obcych i z ziemi, psie sztuczki. Jest to szkolenie w miarę łatwe i przyjemne.

Wykłady teoretyczne:
To szereg spotkań podczas, których poruszymy bardzo ważne tematy dotyczące wychowania, higieny i żywienia naszego pupila. Porozmawiamy o mowie ciała psa, Dowiemy się jak radzić sobie z problemami behawioralnymi ( lęki, fobie, agresje), jak budować pozytywną więź człowiek – pies, jak eliminować w sposób właściwy niepożądane zachowania ( skakanie, podgryzanie, niszczenie sprzętów, nauka czystości), jak radzić sobie z psem agresywnym, oraz wiele innych ważnych rzeczy dotyczących naszego czworonoga.
Uczestnicy obozu otrzymują materiały szkoleniowe, na zakończenie dyplom ukończenia Kursu PT.

Przykładowy program codziennych zajęć w pięknej scenerii Karpacza i jego okolic:
1) 2-godzinny trening poranny (Posłuszeństwo: PT, podstawy Obiedience,)
2) 1-godzina zajęć teoretycznych
3) 2 godzinny trening po południowo -wieczorny PT i wspólne psie pogadanki przy ognisku lub grillu
W planie całodzienna wycieczka dogtrekkingowa, mini zawody sportowe z psem, zajęcia nocne z psami.
Zajęcia prowadzi instruktor z 24 letnim doświadczeniem, członek Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Legnicy.

TERMINY I MIEJSCE:

TURNUS I : 16.07. - 25.07.2012 roku - KARPACZ - 10 dni
TURNUS II: 13.08. - 22.08.2012 roku - KARPACZ - 10 dni

CENA za kurs 550 złotych - Cena kursu nie obejmuje noclegów i wyżywienia.


Więcej informacji oraz przyjmowanie zgłoszeń:

CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
tel: 76 862 04 84, 694 381 614
e-mail; champion_legnica@op.pl
www: champion_legnica.republika.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
champion2
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-23, 21:44
Lokalizacja: Legnica

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Barbel » 2012-02-24, 00:26

A metoda wiodąca?
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez goslava » 2012-02-24, 10:03

Barbel co to za metoda wiodąca?

Czy jesli ktos zdecydowalby sie na takie szkolenie obozowe to nocleg trzeba latwic sobie samemu we wlasnym zakresie?
Avatar użytkownika
goslava
 
Posty: 407
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-16, 12:33
Lokalizacja: okolice Płocka
psy: Diana
Hodowla: Słońca Łan FCI

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Barbel » 2012-02-24, 12:08

goslava napisał(a):Barbel co to za metoda wiodąca?

Czy jesli ktos zdecydowalby sie na takie szkolenie obozowe to nocleg trzeba latwic sobie samemu we wlasnym zakresie?

No pytam jaką metodą sie szkoli psy u tego pana....
Na stronie jest, ze bez kolczatek a na na fotkach zakolczatkowany onek....
Poza tym - forum to nie bezpłatny portal ogłoszeniowy.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2012-02-24, 12:43

Slyszalam tez historie owczarka ktory po szkoleniu indywidualnym (Pan zabieral psa wlascicieli przy szkoleniu nie bylo) i po lednej z lekcji wlasciciele odebrali psa a mial on zlamanego kla. podobno wypadek... nie rozumiem jak to sie moglo stac :->

Zwroccie uwage na podrobiony znaczek szkola bez kolcow na stronie tego Pana!

po za tym tez uwazam ze to nie miejsce na reklame,
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 » 2012-03-08, 14:47

Daria + Chila i Luna napisał(a):Slyszalam tez historie owczarka ktory po szkoleniu indywidualnym (Pan zabieral psa wlascicieli przy szkoleniu nie bylo) i po lednej z lekcji wlasciciele odebrali psa a mial on zlamanego kla. podobno wypadek... nie rozumiem jak to sie moglo stac :->

Zwroccie uwage na podrobiony znaczek szkola bez kolcow na stronie tego Pana!

po za tym tez uwazam ze to nie miejsce na reklame,



Bardzo intrygująca nieprawdziwa historia, ciekaw jestem od kogo ją Pani usłyszała, nigdy w toku indywidualnym szkolenia, nie zabierałem psa samego bez właściciela - w takich zajęciach zawsze uczestniczy właściciel z psem, opisując nieprawdę na forum publicznym naraża Pani mnie, moją firmę na straty a Siebie samą na konsekwencje natury prawnej, ponadto zarzuca mi Pani , że mam podrobiony znaczek-logo "szkoła bez kolców"-Champion Legnica, który jest znaczkiem-logiem mojego autorstwa i jako właściciel swojej strony internetowej mogę na niej umieszczać co mi się tylko podoba.
Jako długoletniemu członkowi Związku Kynologicznego w Polsce jednocześnie członkowi Sądu Koleżeńskiego oddziału legnickiego jest mi wstyd (też jest Pani Członkiem ZKwP), że wypisuje Pani zaznaczam zasłyszane i nieprawdziwe informacje.

Proponuję dokładnie zapoznać się z poniższą treścią opinii prawnej dotyczącej pomówienia w internecie

Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.
W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Orzeka się ją w wysokości do 100 tysięcy złotych.
Pokrzywdzony może również wnioskować o podanie wyroku do publicznej wiadomości. Sąd określa wówczas sposób i miejsce publikacji, na koszt sprawcy przestępstwa.
Zobacz serwis:Prawo karne
champion2
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-23, 21:44
Lokalizacja: Legnica

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2012-03-08, 23:18

jak pisze slyszalam, pisze co slyszalam, to nie ja pomawiam, tylko to juz od kogos uslyszalam,
takich histori slyszy sie duzo, na kazdego na wetow itp, zawsze jest ktos niezadowolony z uslug i zawsze ktos gada rozne historie, ja mowie co uslyszalam i tyle, i ciesze sie ze sie pan do tego odniosl, w koncu forum do dyskusji sluzy,

co do znaczka, no coz, nie da sie ukryc ze jest ludzaco podobny do znaczka wszystkim znanego.
Ja nie mam zadnego interesu by Panu szkodzic.
Przepraszam, jesli Pana urazilam.

Po za tym nie sadze, ze narazilam pana na straty, bo to przeciez tylko forum, a jak jeszcze raz powtorze o histori owczarka slyszalam, ja nie stwierdzilam faktu, i ciesze sie ze osobiscie Pan to wyjasnil.
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Barbel » 2012-03-08, 23:22

No - ja tam nie wiem - pan chciał darmową reklamę - nie udało sie....
Cos Panu powiem - my tu na forum strasznie podejrzliwi jesteśmy. Może ustosunkuje sie pan do moich poprzednich pytań? Może wiecej Pan napisze o metodach szkoleniowych, niz o KK?
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 » 2012-06-01, 22:55

Uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej zostało nam po jednym wolnym miejscu na organizowane przez nasz Ośrodek Obozy w Karpaczu w miesiącu lipcu i sierpniu.

W związku z dużym zainteresowaniem rozważamy zorganizowanie III Turnusu w miesiącu wrześniu.

Zainteresowanych terminem wrześniowym prosimy o kontakt telefoniczny.


KONTAKT:
MARIUSZ SIEJBA
CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
tel: 76 862 04 84, 694 381 614
e-mail; champion_legnica@op.pl
www: champion_legnica.republika.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ![/b]
champion2
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-23, 21:44
Lokalizacja: Legnica

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 » 2012-08-02, 11:29

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zakończonego I Turnusu Wakacji z Psem Karpacz 2012.

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 757&type=1

Zwolniło nam się miejsce na turnus sierpniowy. Serdecznie zapraszamy.
champion2
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-23, 21:44
Lokalizacja: Legnica

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Barbapapa » 2012-08-02, 11:38

Niestety nie można zobaczyć.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 » 2012-08-02, 11:58

Aby obejrzeć fotorelację trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Facebooka.
champion2
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-23, 21:44
Lokalizacja: Legnica

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Ruda » 2012-08-02, 12:00

A mnie interesuje to samo co Barbel: Jak jest metoda wiodąca? W dalszym ciągu nie czytam odpowiedzi. Wieloletnie doświadczenie z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej: metody przez lata się zmieniają...
Poza tym chciała też bym wiedzieć jaka ilośc psów jest przyjmowana na kurs? Jakich ras? Jakie obowiązują zasady? ( zarówno włascicieli, jak i psy) przez cały czas kursu? Nie tylko czasu zajęć.
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez Barbapapa » 2012-08-03, 09:25

[quote="champion2"]Aby obejrzeć fotorelację trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Facebooka.[/quotejestem i nie mogę wejść :(
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy


Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości