Obóz szkoleniowy-Zabajka 2007

Moderator: MartaD

Postprzez Ania od Berena » 2007-08-29, 07:36

Natalia i Galwin napisał(a):Widać Luśka jest bardzo "doświadczona"


E nie to Lusi "pierwszy raz " ;)



Natalia i Galwin napisał(a):Tylko czemu Bosman tak olewał pozoranta, czyżby nie miał ochoty Pana swojego bronić :?: :mrgreen:


Bo Marta (chyba bo nie widzę wszystkich fot) nie wstawiła latajacego Bosmanka!
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-08-29, 09:11

Marta noooo :!: :!: :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez inbloom » 2007-08-29, 09:35

ludzie, znowu mi się oberwało :!: i pytam: za co :?: za to, że Tomek zdjęcie Bosmanowi zrobił :evil: no szczyt wszystkiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez Aga » 2007-09-03, 21:24

Kochani zapaleńcy Berneńskich sportów dopiero teraz mam możliwość dostania się na forum.
Jeszcze raz dziękuję Wam za stworzenie wspaniałej atmosfery i duże zaangażowanie w pracę. Dawno nie spotkałam tak pozytywnie zakręconych osób :) i super bernów.
Mam nadzieję, że po krótkiej przerwie - znów wytrwale ćwiczycie. :mrgreen: Wkrótce w takim samym składzie spotkamy się na zawodach Obedience w klasie "0" Myślę, że Maks może spokojnie przygotowywać się już do klasy "1". No a Luśka do IPO.
Pomysł z wyjazdem tylko dla bernusi super mi się podoba.
Pomyślałam, że można zrobić krótki weekendowy np. z przygotowaniem do testów - nawet dla tych co już zaliczyli - nie zaszkodzi poćwiczyć strzałów , chodzenia przez grupę i innych straszydeł; i dłuższy -specjalnie dla Marty :) Kochana przepraszam za to obcięcie punktów przy przeszkodzie. ;-) p.s. Fibra za Tobą tęskni.

Jak tylko zaklimatyzuję się w Warszawie to postaramy się z Kasią opracować program takich wyjazdów. Jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie.

Pozdrawiam bardzo gorąco
Agata + Dżetka + Fibra
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aga » 2007-09-03, 21:27

http://pl.youtube.com/profile_videos?us ... p=r&page=2

Można spędzić przed Internetem dłuuuuuuugie godziny :)
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aga » 2007-09-03, 21:30

Przepraszam Was bardzo - zły link wstawiłam
http://zabajka.no-ip.org/obedience/
Tu są zdjęcia z Zabajkowego obozu :)
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez inbloom » 2007-09-03, 21:35

Aga napisał(a):Kochana przepraszam za to obcięcie punktów przy przeszkodzie. ;-) p.s. Fibra za Tobą tęskni.

Najukochańsza nasza Instruktorko, ja się wcale nie gniewam :mrgreen: Bosman myślę tym bardziej :-P ja wiem, że to była taka motywacja dla mnie, żeby Wam jeszcze pokazać na co nas stać :lol: i żebyś wiedziała, że zdamy ten egzamin z doskonałą! :evil:
Fiberko moja najcudowniejsza... ja tęsknię tak mocno, że zębami przez sen zgrzytam i nie mogę się już doczekać, kiedy następny raz będę mogła powiedzieć "Dżetka, Fibra, Bosman" :-P
a już tak bardziej serio: 1. odbierz czasem wiadomość z gg; 2. kiedy będziecie w naszych okolicach (może jakiś spacerek i kawka?)
ściskamy gorąco i pozdrawiamy (Kasię równie serdecznie :-) )
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Poprzednia strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron