Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Moderator: MartaD

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2011-01-18, 11:13

Ha,moje dzieci zawsze piękne ;-) :-D no mnie trochę ubyło,teraz widzę ile więc jak będę chciała sięgnąć po bombę kaloryczną to ...przypomnę sobie foteczki :mrgreen:
Ania super że wstawiłaś tyle fotek,jestem Ci niezmiernie wdzięczna,a co u Ciebie i psiej gwiazdy( jej imię wyleciało mi z głowy :oops: )napisz coś
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2011-01-18, 11:14

cebula napisał(a):Kinga! Masz piękne zdjęcia na tle pustakowego motyla, które są jednymi z moich ulubionych, proszę nie marudzić! Darii ulubionego nie mam, ale za to zdjęcie Twojego dziecięcia, o to http://picasaweb.google.com/anna.h.labn ... 0840176690 jest super! I nie narzekacje na to, jak wyglądacie na tych fotach, bo jak chodzi o mój wizerunek tam, to nie mam wiekszych zastrzeżeń, za to w realu jestm o kilka niezłych kilogramów grubsza, bleee :P

A powspominać super tak :) Teraz bym wiele dala, zeby zamienic dzien na chwilę z wtedy ;)


Zdjęcie na tle motyla jest bardzo ładne, tyle tylko, że w reklamach kremów p.zmarszczkowych 50+ występować nie mogę :mrgreen:
Twoje zdjęcia technicznie są bardzo dobre. Ani mojemu mężowi, ani tym bardziej mnie NIGDY nie uało się zrobić ani pół zdjęcia w takiej jakości.
Co do zamiany dzisiajeszego dnia na wakacyjny czas, to też jestem chętna. Obecnie walczymy z podtopieniem, a walka jest niewyrównana, bo dzisiaj i jutro znów ma padać. Wybiegi psów zalane, eleganckie podłogi w domkach psów do wywalenia. Ryczeć i marudzić nie wypada, bo inni mają domy w wodzie, a my "tylko" teren przeznaczony dla psów i ich "domki". Na szczeście dom wybudowaliśmu "na kurzej stopce" i jest wyniesiony ponad pół metra ponad pow. ziemi.
Przepraszam za OFF'a, ale gdzieś musiałam ponarzekać.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2011-01-18, 11:29

O kurcze,mam nadzieję że woda dalej nie pójdzie,ale fota z motylem tez mi się strasznie podoba :-D
(Kinga myślę że taki krem jeszcze długo nie będzie Ci potrzebny)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Agama » 2011-01-18, 11:43

Trzymamy kciuki żeby już nie padało
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez cebula » 2011-01-26, 14:39

Już sucho? Nie zaglądałam jakiś czas.

Jeśli chodzi o jakość zdjęć itp, to absolutnie nie do mnie z tym, bo wszystkie zdjęcia sa robione aparatem Hani, a część wręcz przez Hanię :)

Mój smok, Rosa, ma się dobrze, nawet za dobrze, tłucze inne psy, obżera się i wysypia pod kołdrą ;) Za to Luna szuka domu nowego, nie wiem, czy onfo do Was dotarło, ale jakbyście miały kogoś, kto mieszka z dala od miasta i chciałby drguiego psa do kochania, to pamiętajcie o niej :)
cebula
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-17, 02:34

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez cebula » 2011-01-26, 14:40

Acha i Kinga - to Ty nie wiedziałaś, że zmarszczki dodają kobiecie uroku? I są o wiele ciekawsze na zdjęciach niż ich brak ;)
cebula
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-17, 02:34

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2011-01-26, 18:11

Może nie całkiem sucho, ale teraz jest lód, bo trochę przymroziło. Jesteśmy już przygotowani na roztopy, bo uzbrojeni w pompę i odpowiedznie węże. Udało nam się zdobyć trochę palet, żeby ułatwić psiakom poruszanie się po ogrodzie.

Nie wiedziałam, że Luna szuka domu :-(
Buziaki dla Rosy w nos, a Ciebie bardzo serdecznie pozdrawiam.
Mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze kiedyś okazję porozmawiać.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez cebula » 2011-02-21, 13:35

Guard napisał(a):Może nie całkiem sucho, ale teraz jest lód, bo trochę przymroziło. Jesteśmy już przygotowani na roztopy, bo uzbrojeni w pompę i odpowiedznie węże. Udało nam się zdobyć trochę palet, żeby ułatwić psiakom poruszanie się po ogrodzie.

To dobrze. Kurcze, a u Was tak pierwszy raz? Czy to w ogóle jakis podmokły teren?

Guard napisał(a):Nie wiedziałam, że Luna szuka domu :-(
Buziaki dla Rosy w nos, a Ciebie bardzo serdecznie pozdrawiam.
Mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze kiedyś okazję porozmawiać.

Jestem o tym przekonana! :)
cebula
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-17, 02:34

Poprzednia strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość