Obóz szkoleniowy - 2009

Moderator: MartaD

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Hekate » 2009-08-26, 00:03

co ty Roma, Mufka pewnie nawet się tam nie zdyszała, toć ona turbodoładowana :mrgreen:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Kaja z Sabą » 2009-08-26, 11:04

Proszę nam teraz pogratulować ostatniego miejsca :lol: 8-) Popisałyśmy się, nie ma co :lol:
Ale jestem z niej dumna, bo zrobiła duże postępy, ma o wiele lepszą psychikę niż rok temu ;-)
Wielkie gratulacje dla wszystkich ;-) Bardzo dziękujemy za świetną zabawę :mrgreen: :mrgreen:


Mam pęłno zdjęć, filmików też, ale dziś na pewno jeszcze nie wstawię. Może jutro :-P

PS P. Aniu Czakowa, Bartek prosił żeby pozdrowić Łukaszka. :mrgreen: I ogromne gratulacje dla Szymka ;-)
Avatar użytkownika
Kaja z Sabą
 
Posty: 626
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-22, 13:33
Lokalizacja: Śląsk..
psy: Saba (Aninbernus ETIUDA) (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Szilkowa » 2009-08-26, 11:07

Kaja- Gratulacje :mrgreen: :lol: Ale pamiętaj , ostatni będą pierwszymi 8-) - ja zawsze sobie to powtarzam :lol: :-P

Czekamy na zdjęcia :-D :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Busola » 2009-08-26, 12:24

ZDJEEEEEEĘĘciaaaaaaaa :!: :-P ;-)
dalej leniuszki, mieliście cała noc na odpoczynek, teraz do roboty i fotki nam tu szybko wstawiać 8-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Aga-2 » 2009-08-26, 13:10

Obóz miał miejsce w bardzo malowniczej okolicy:
Obrazek
Wszyscy uczestnicy bardzo pilnie pracowali ;-)
Oto Ben ćwiczący posłuszeństwo, a na drugim planie Winnie Ani Chuckowej
Obrazek
Tak oto dzielnie bronił się Nugat
Obrazek
A tutaj Chuck
Obrazek
Na koniec zwycięzca konkursu, czyli sławny Lis Berneński
Obrazek
Inni uczestnicy czekali na swoją kolejkę
Basia i Ben
Obrazek
Kamil i Ben
Obrazek
A to Saba, która się nie bardzo chciała uczyć i wróciła do domu
Obrazek
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Wydra » 2009-08-26, 14:47

Hekate napisał(a):co ty Roma, Mufka pewnie nawet się tam nie zdyszała, toć ona turbodoładowana :mrgreen:

powiedzmy,że o Mufkę mi chodziło ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Busola » 2009-08-26, 15:24

jeszcze, jeszcze :!: :!: :!: wiecej fotek :!: ;-) :-P
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Cefreud » 2009-08-26, 16:46

dajcie jeszcze foteczki
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez AT » 2009-08-26, 17:59

No to my odpoczęliśmy (wszyscy - to info dla Marty i Romy :-P )
Z mojej strony dużo słów a mało zdjęć bo sama mam niewiele a płytka którą dostałam okazała się nieczytelna więc niestety na zdjęcia musicie poczekać aż reszta wypocznie ;-)

Po pierwsze po raz kolejny wielkie dzięki dla Kadry Szkoleniowej :!:

Po drugie wielki ukłon w stronę Kai i jej ogromnej pracy jaką włożyła w socjalizację Saby - Saba jest zupełnie innym psem niż rok temu. Kaju wielu dorosłych nie umiało by sobie tak poradzić jak Ty to zrobiłaś - u mnie masz za to dozgonny szacunek i dla mnie to Wy jesteście zwycięzcami na tym obozie ;-)

Po trzecie tym którzy twierdzą, że berneńczyk nie jest psem pracującym polecam kontakt z niejakim Beniem. Ten niby ,,biedny" schorowany psiak ma tyle chęci do pracy i zabawy, że aż trudno w to uwierzyć. Po każdym spotkaniu z tym psem uwielbiam Go jeszcze bardziej - ciałko może nie domaga ale mózg to ten pies ma do roboty i już.
BENIO RULEZ!

Poza rudym lisem co było do przewidzenia - wyróżnienia w ,,gryzieniu" od Marcina dostali Czak i Nugat - obaj po prostu rewelka na rękawie. Dziewczyny róbcie z nimi IPO! Niech inni wiedzą, że bern też potrafi.

teraz trochę Mufki zwanej również Mufazą - to od załapywanych przez nią różnych fazek :-P
Tak pracuje Mufka jak ma fazkę na robotę (szkoda, że jej nie miała na zawodach :lol: )

chodzenie przy nodze
Obrazek
pomiędzy grupką osób
Obrazek
tak się skupia na pańci ;-)
Obrazek
a tak się robi siad z marszu (oczywiście na treningu bo na zawodach to się staje :-P )
Obrazek

troszkę ściemy z Pozorantem
Obrazek
karuzela
Obrazek
karuzela...
Obrazek

w fazach kiedy Mufka nie miała ochoty na gryzienie nadstawiała się Pozorantowi dupskiem do głaskania a ten ochoczo spełniał jej zachcianki co pozostawię bez komentarza :-P ;-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Hekate » 2009-08-26, 18:20

no Mufka jak każda kobieta humory ma :mrgreen: a od gryzienia, wkońcu od czego są faceci, niech oni ćwiczą :lol: :-P ;-)
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Busola » 2009-08-26, 18:46

to ze Mufka umie latać to wszyscy już wiemy ;-)
fotki super
a gdzie te spoza treningów ? ;-) :-P nie mówcie że tylko żeście na placu cieżko pracowali 8-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez AT » 2009-08-26, 18:47

Dodam jeszcze, że poza dyplomami i medalami (dla wielkiej trójcy) każdy psiak dostał to na co zasłużył czyli: Król Maksio mięciutkie legowisko, inne psiaki zabawki a Mufka obrożę zaciskową - to chyba troszkę taka aluzja od kadry instruktorskiej ;-) pewnie następnym razem dostanie kloce albo obrożę elektryczną :-P :lol: niestety obawiam się, że to nie zmieni jej nieco krnąbrnego usposobienia ;-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Wydra » 2009-08-26, 18:55

Że Mufląg jest wszechstronny,to wiadomo od dawna :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Kaja z Sabą » 2009-08-26, 20:35

Tak, tak, a my dostałyśmy smaczki :mrgreen: :mrgreen: Których w tym roku trochę nam zabrakło :-P
Avatar użytkownika
Kaja z Sabą
 
Posty: 626
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-22, 13:33
Lokalizacja: Śląsk..
psy: Saba (Aninbernus ETIUDA) (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Marszal » 2009-08-26, 21:33

I ja w pierwszej kolejności chciałabym SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ NASZEJ KOCHANEJ ŚWIĘTEJ TRÓJCY AGATCE, KASI I MARCINKOWIJak zwykle stanęli na wysokości zadania i jak zwykle byli wspaniali. Uwielbiam jeździć na ich Obozy szkoleniowe, tę atmosferę i klimat jaki potrafią stworzyć i choć jesteśmy leniwi(już nie będę zwalać całej winy na swojego psa) to i tak jeśli tylko nasza Trójca da znać, że szykuje się kolejny wyjazd to ja wraz z Królem będziemy stali w blokach startowych :mrgreen: No, może na kolejny wyjazd zabiorę więcej sprzętu i duuużą Apteczkę pierwszej pomocy :-P .....oczywiście dla siebie ;-) a i Chuckową obowiązkowo (bo ja z wiekiem już dziecinnieję i teraz pod opieką Pediatry jestem :-P )
Zdjęcia wrzucę może jutro bo jeszcze nie zgrałam, ale i tak uważam, że na kolejny Obóz trzeba zabrać kamerę bo zdjęcia jednak nie oddają wiarygodnie tego co się tam działo i o czym mówiło ;-)
Powiem Wam tylko, że mieliśmy nawet Wieczorek tanecznyNa parkiecie królowało Chuckowe Małżeństwo ;-) hm, gapie co to ich podziwiali na tym parkiecie musieli być pełnoletni (a przynajmniej powinni) :-P
Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej, ale Ci co byli w tym roku muszą koniecznie pojechać, bo ekipa była SUPER
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez AT » 2009-08-26, 21:41

:mrgreen: jeśli Ania wyrazi zgodę to ja mam fotorelację z tego co się działo na parkiecie ;-) choć z drugiej strony sobie myślę, że ten widok powinien być zarezerwowany dla tych co tam byli - niech reszta żałuje i przyjedzie następnym razem :-P
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Marszal » 2009-08-26, 21:45

Tak Asiu, masz rację, niech teraz pozostałym wyobraźnia pracuje :-P ale, ja poproszę Cię o zdjęcia na maila, bo już nie mogę się doczekać, aby przeżyć ten wieczór raz jeszcze ;-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Wydra » 2009-08-26, 23:35

AT napisał(a)::mrgreen: jeśli Ania wyrazi zgodę to ja mam fotorelację z tego co się działo na parkiecie ;-) choć z drugiej strony sobie myślę, że ten widok powinien być zarezerwowany dla tych co tam byli - niech reszta żałuje i przyjedzie następnym razem :-P

Ale jesteście wredne :-( Bywa tak,że niektórzy choć bardzo by chcieli nie mogą :cry: i nie dość ,że już raz zostali ukarani pozostając w domu,to teraz jeszcze będziecie się nad nami znęcać :?: to jest po prostu świństwo ;-) :-P Ja PROTESTUJĘ :evil:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Hekate » 2009-08-26, 23:39

przyłanczam sie do Romy :evil:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Guard » 2009-08-27, 07:51

AT napisał(a):Po drugie wielki ukłon w stronę Kai i jej ogromnej pracy jaką włożyła w socjalizację Saby - Saba jest zupełnie innym psem niż rok temu. Kaju wielu dorosłych nie umiało by sobie tak poradzić jak Ty to zrobiłaś - u mnie masz za to dozgonny szacunek i dla mnie to Wy jesteście zwycięzcami na tym obozie ;-)


Gratulacje dla Kai i Saby.
Są tacy na forum (my też), co maja problemy z pupilem i starają sie pracować. Skoro Kai to sie udało i są wymierne efekty, to myślę, że warto podzielić się z innymi swoim doświadczeniem.
Ja osobiście byłabym bardzo wdzięczna za szczegółową relację.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość