Obóz szkoleniowy - 2009

Moderator: MartaD

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Szilkowa » 2009-08-27, 10:53

Guard napisał(a):
AT napisał(a):Po drugie wielki ukłon w stronę Kai i jej ogromnej pracy jaką włożyła w socjalizację Saby - Saba jest zupełnie innym psem niż rok temu. Kaju wielu dorosłych nie umiało by sobie tak poradzić jak Ty to zrobiłaś - u mnie masz za to dozgonny szacunek i dla mnie to Wy jesteście zwycięzcami na tym obozie ;-)


Gratulacje dla Kai i Saby.
Są tacy na forum (my też), co maja problemy z pupilem i starają sie pracować. Skoro Kai to sie udało i są wymierne efekty, to myślę, że warto podzielić się z innymi swoim doświadczeniem.
Ja osobiście byłabym bardzo wdzięczna za szczegółową relację.


Przyłączam się do tych postów ! :-)
Co nie co wiem na ten temat ale również poprosiła bym o relacje :-) :-)
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez annasm » 2009-08-27, 13:18

U mnie w domu net nie działa. Zakradłam się więc do sąsiadów i kilka słów zanim mnie wygonią.

Agatko, Kasiu i Marcinie - bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę - bardzo dużo się nauczyliśmy.

Szymon chodzi dumny jak paw :mrgreen: w końcu przedostatnie miejsce. Jednocześnie chciałam przeprosić za podrostkowate wyskoki mojego syna, który na placu szkoleniowym potrafił nudzić się pokazowo. Ale dziś rano (koło 11.00) wziął Winnie na tropienie. :mrgreen:

Czak za to teraz nudzi się pokazowo demonstrując swoje niezadowolenie z braku zajęć.
Zdjęć niestety nie wstawię bo net-u nie ma.

Łukasz dziękuje Bartkowi za pozdrowienia, też go serdecznie pozdrawia.

Idę kąpać psa bo śmierdzi tak że nie idzie z nim wytrzymać pod jednym dachem.

Wszystkim uczestnikom obozu bardzo dziękuję za wspaniałe towarzystwo. Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy. Aniu od Maksa - możesz na mnie liczyć.

Asia, Co do zdjęć to jeśli dobrze wyszłam i nie wyglądam staro i grubo to wstawiaj :-P :mrgreen:

A na koniec - Pan Pies - brązowy medal w zawodach i wyróżnienie za gryzienie :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Anna Rozalska » 2009-08-27, 15:08

Wiemy jak jest na obozach organizowanych przez Agatę i Kasię. Jak do tej pory opuściliśmy tylko jeden. Mam nadzieję, ze w przyszłym roku obóz bedzie trochę bliżej Warszawy żebyśmy mogli przyjechać z rodziną. Tym razem południe miało bliżej. Czekamy na więcej fotek. Ania jak w tym roku sprawował się Maksio bo jak do tej pory nikt o jego postępach nie napisał.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez nugatika » 2009-08-28, 08:04

jeszcze ja sie dorzucę parę zdań do tego tematu, dosłownie w telegraficznym skrócie.
BARDZO, A BARDZO WIELKIE PODZIEKOWANIA NALEZĄ SIE DLA WSPANIALEJ KADRY. wspanialej pod kazdym wzgledem :mrgreen:

jadąc na oboz nie wiedzialam ze bedzie tak ekstra :mrgreen: POLECAM z całego serca :-D

chcialam podziekowac oczywiscie Mufkowej, za podwiezienie, przygarniecie i opieke nad szczeniuchami - mną i Nugatem - przez pierwsze dni :-) :-D
nasza kochana pani Mufka :mrgreen:
Obrazek

kolejne podziekowania dla rodziny Benków ;-) dzieki ktorym szybciej bylam w domu :-D i w ogole za wszystko. Dzięki wielkie Agata, Basia i Kamil :-)
a tutaj prosze bardzo dwóch najlepszych kolegów na obozie
Niusław i Ben
Obrazek

Aniu, tez dzieki wielkie za podrzucenie karmy!

Tak szczerze, szczerze powiedziawszy całe towarzystwo obozowe okazało sie znakomicie dobrane. Ciesze sie ogromnie, ze moglam poznac Anie od Maksa - cioteczke kotlecikową :-D 'jesteś szalonaaaa...'
W ogóle to mialo byc w skróce, a pisze, i pisze :-P bo to sie nie da tak w skrócie, tam po prostu trzeba być, i poprzebywać pare dni z tymi wszystkimi ludzmi :-) najlepiej w "samolocie" albo przy ognisku :-D

Aha no i bym zapomniala - mialam najdłuższą i najlepszą osiemnastkę na swiecie, o jakiej nawet nie marzyłam :-)
Bylo WSPANIALE!
Jeszcze raz dzieki Wam wszystkim, bo gdyby nie wy wszyscy, nie bylo by tak super!
na koniec 2 zdjecia mojego niepozornego agresora :-D
Obrazek
wielkiego agresora :shock:
Obrazek

ps. jesli uda mi sie zorganizowac czas i jakiegos fajenego, normalnego pozoranta [bo obozowy byl nienormalny, ale to zdjecia w pozniejszym terminie pokażą :-D], to bardzo mozliwe, ze pokusimy sie o IPO dla pana N, który byłby zachwyconyy, a aktualnie odsypia oboz :-D

Pozdrawiam wszystkie cioteczki! :-D :mrgreen:
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Magda » 2009-08-28, 09:06

Dziewczyny, z opisów widać, że było SUUUPER!!!

Więcej zdjęć, więcej zdjęć, więcej zdjęć!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Aga-2 » 2009-08-28, 11:09

O, jeszcze sobie przypomniałam! Bardzo ważny komunikat!
Pragnę niniejszym zdementować wszelkie złe opinie zamieszczane na tym forum przez niejaką Asię pod adresem Mufki! Mufka jest najnormalniejszym w świecie bernolem i nie rozumiem absolutnie czemu Asia się jej czepia. Proponuję utworzenie Towarzystwa Opieki nad Mufką, które by sprawowało nadzór nad poczynaniami właścicieli biednego, udręczonego stworzenia, któremu pani nie pozwala:
a) wchodzić do błota,
b) gonic kota,
c) taplać się w błotku,
d) pływać w jeziorze,
e) okazywać znudzenia,
f) okazywać emocji,
g) itp itd
Niniejszym protestuję przeciw takiemu traktowaniu naszej Siostry Mniejszej i proszę o wsparcie w tym proteście wszystkich Wielbicieli Ras Szwajcarskich :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asia, miło Cię było poznać! :-D
Kasia Nugatowa, bardzo nam było przyjemnie i nie ma za co dziękować. Cieszę się, że się polubiliście z moją młodzieżą ;-)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Szilkowa » 2009-08-28, 12:22

To ja ni mniejszym przyłączam się do Towarzystwa Opieki nad Mufką :mrgreen: :mrgreen:

Jak za rok też będzie obóz z rodzicami już mam umowę i na 100 % nie odpuszczę obozu choćby nie wiem co się działo ! :-P :mrgreen:
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Kaja z Sabą » 2009-08-28, 17:29

posiara napisał(a):
Guard napisał(a):
AT napisał(a):Po drugie wielki ukłon w stronę Kai i jej ogromnej pracy jaką włożyła w socjalizację Saby - Saba jest zupełnie innym psem niż rok temu. Kaju wielu dorosłych nie umiało by sobie tak poradzić jak Ty to zrobiłaś - u mnie masz za to dozgonny szacunek i dla mnie to Wy jesteście zwycięzcami na tym obozie ;-)


Gratulacje dla Kai i Saby.
Są tacy na forum (my też), co maja problemy z pupilem i starają sie pracować. Skoro Kai to sie udało i są wymierne efekty, to myślę, że warto podzielić się z innymi swoim doświadczeniem.
Ja osobiście byłabym bardzo wdzięczna za szczegółową relację.


Przyłączam się do tych postów ! :-)
Co nie co wiem na ten temat ale również poprosiła bym o relacje :-) :-)


Ymhymm... :-P Dzięki.
Ale wcale nie tak łatwo jest to teraz opisać :roll: :-P
Zaczęło się jakoś na początku roku, prawda ? Zostałyśmy głównymi bohaterkami wątku "strach, a nieufność do obcych" (czy jakoś tak). Bardzo zależało mi na tym, żeby na następnym obozie pies nie zachowywał się jak dzikus, więc zaczęłyśmy częściej wychodzić na spacery w zatłoczone miejsca, (wcześniej odwiedzałyśmy właściwie tylko las,
rzekę itp. miejsca) zabierałam ją ze sobą możliwie wszędzie. No i oczywiście baaardzo chwiliłam gdy dała się komuś chociażby dotknąć. Zaczynałyśmy od dzieci, potem kobiety, a teraz jesteśmy na etapie facetów :-P Dalej ma czasem fazy strachu i ludzi którym nie chce dać się dotknąć, ale o wiele mniej uciążliwe i częste od tych z przed paru miesięcy.

Przepraszam z off'a ;-)
Avatar użytkownika
Kaja z Sabą
 
Posty: 626
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-22, 13:33
Lokalizacja: Śląsk..
psy: Saba (Aninbernus ETIUDA) (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez AT » 2009-08-28, 18:12

Aga-2 napisał(a): Mufka jest najnormalniejszym w świecie bernolem i nie rozumiem absolutnie czemu Asia się jej czepia.

Agatko dziękuję za troskę nad Mufazą jednak po prostu troszkę za późno ją poznałaś ;-) kto Mufozę zna dłużej ten wie ;-) . Jeszcze wtrącę parę słów na temat grzeczności mojego psa. Kadra Instruktorska (która pamięta Mufkę sprzed roku i mnie latającą na końcu smyczy jak latawiec) podejrzewała u niej jakąś chorobę albo co najmniej ciążę urojoną ale nikt nie pochwalił mnie, że udało mi się ciężką pracą trochę utemperować moją ,,anielską" sunię - no cóż przyzwyczaiłam się, że mnie nikt nie docenia ;-) :-P (piszę ,,trochę utemperować" bo oczywiście były pewne incydenty :-P )
A tak na marginesie to masz Aga bardzo grzeczne Dzieci - ja w ich wieku taka grzeczna nie byłam ;-) :oops: cieszę się że Was poznałam i mam nadzieję, że w przyszłym roku też się zobaczymy ;-)

Nugatowa zabiję Cię za to zdjęcie przy najbliższej okazji :evil:

to ja wrzucę jeszcze łamaczkę psich serc Mufkę która jak to typowa nowoczesna kobieta kontakty z mężczyznami traktuje instrumentalnie i zezwala na nie tylko do momentu gdy jej to sprawia przyjemność - potem używa ząbków za co przepraszam prawie wszystkich psich facetów na obozie
Mufka z Nugatem czyli trudna miłość ;-)
Obrazek
Obrazek

Aniu Czakowa wykąpałaś Czaka? Mufka mimo kąpieli nadal śmierdzi- co prawda trochę mniej ale jednak. Ja nie wiem co oni tam robili :roll:

Z tego wszystkiego widzę, że nikt nie podał wyników zawodów a przecież zwycięzcą należą się brawa
a więc:
1. Winer (nie wiem jak powinno się napisać) -owczarek belgijski
2. Hardi (też nie wiem czy dobrze napisałam) -border
3. Czak -bern

Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez annasm » 2009-08-28, 19:56

Wykąpałam, śmierdzi ale o niebo mniej. Już się nie da zlokalizować po zapachu. Tylko od czasu do czasu zalatuje...
Mi zdjęcia z płyty "zniknęły" po jednorazowym otworzeniu na komputerze :?:
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez Marszal » 2009-08-29, 14:10

Ania jak w tym roku sprawował się Maksio bo jak do tej pory nikt o jego postępach nie napisał.


Dużo lepiej niż 2 lata temu. W ty roku już nie grymasił na plac szkoleniowy, ani na to, że trzeba rano wstać i iść tropić. Tym razem to ja okazałam się bardziej leniwa od Maksa ;-) Ogólnie jestem z niego zadowolona bo poczynił postępy.Za jakiś czas wstawię trochę zdjęć z Obozu w jego Galerii. Przepraszam, że się zbytnio nie rozpisuję, ale nie mam teraz głowy do wypisywania śmiesznych historyjek. Mama Maksia teraz walczy o życie i nie potrafię za bardzo o czym innym myśleć, ani się wyluzować.
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Re: Obóz szkoleniowy - 2009

Postprzez annasm » 2009-08-30, 01:13

Parę zdjęć z obozu w galerii Czaka
viewtopic.php?f=28&t=1337&p=158289#p158289
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Poprzednia strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość