SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Moderator: MartaD

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Zuzanka » 2008-10-03, 22:50

Życzymy wszystkim milej zabawy i po cichu zazdroscimy... Czy jest jakas szansa na nastepne takie zloty wkrotce?
Avatar użytkownika
Zuzanka
 
Posty: 8
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-29, 23:08
psy: Beryl

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez meggy » 2008-10-04, 12:02

:-P bardzo zazdroszcze i czekam z niecierpliwoscia na relacje ze zdjeciami :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez AT » 2008-10-05, 20:13

Ludziska! Cudownie było zobaczyć ,,starych" Znajomych i poznać nowych :-D Wielkie podziękowania dla organizatorów Ewy i Przemka czyli Przemkowej Sfory i dla naszego niezmordowanego Teamu Szkoleniowego Agaty, Kasi i Marcina.
My już za Wami tęsknimy :roll:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Hekate » 2008-10-05, 20:15

O wróciloście :mrgreen:
A teraz fotki dla zazdraszczających :mrgreen:
pleaseeeeeeeeeeee :-P
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez inbloom » 2008-10-05, 20:28

kto wrocil to wrocil (my mamy jeszcze 2 h drogi...) :evil:
kochani, bylo super! milo i przede wszystkim EFEKTYWNIE spedzony czas :mrgreen: strachy w jakims przynajmniej stopniu ogarniete (Bernenski Bohater wyloniony ale to niech sie zwyciezcy chwala :-P ). my juz sie nie mozemy doczekac nastepnego razu - ale za tydzien niestety nie mozemy :lol:
wielkie podziekowania dla Przemka i p. Ewy i dla św. Trójcy, ktora nam ten los zgotowala :-D
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Wydra » 2008-10-05, 21:22

To prawda było bardzo fajnie :lol: Szczególne podziękowania dla Ewy za rodzinną atmoswerę i troskę którą nam okazywała :lol: Na moją głowę niestety wylał się kubeł zimnej wody :-( cała prawda wyszła na jaw.Nie potrafię ułożyć psa :!: Zacznę wszystko od początku,może nie jest jeszcze za późno :oops: Przemek dzięki Tobie otworzyły mi się oczy :shock: i zobaczyłam jak powinny zachowywać się zwierzaki.Od teraz zaczynam dbać o dobre wychowanie mojego Dinusia.Oczywiście czekam na następne spotkania :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez MartaD » 2008-10-05, 22:46

My również dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkanka :-D Pogoda dopisywała, humory też....bawiliśmy się super :-) Psy nieprzytomne ze zmęczenia, ale przeszczęśliwe. Piszemy się już na kolejny zlot ;-)
A Berneńskim Bohaterem została.................moja kochana Kessi :-D :-D :-D Dziękujemy bardzo za tak zaszczytny tytuł :-D
Pancia pęka z dumy i trochę ze wstydu...ale o tym może innym razem ;-) :oops: Jeszcze raz przepraszamy :oops:
Zdjęcia wstawimy jutro jak troszkę odpoczniemy :-)
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Ewa » 2008-10-06, 10:27

To i ja przyłączę się do podziękowań dla organizatorów ;-) Przemku , Ewo , Marcinie Kasiu i Agato WIELKIE DZIĘKI!!!! Było super fajnie było wszystkich poznać i oderwać się od codzienności. Już nie mogę się doczekać kolejnego razu czego nie mogę powiedzieć o Kajusi teraz śpi jak zabita ;-)
Ewa
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 10:30
Lokalizacja: Ryczywół

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Ewa » 2008-10-06, 10:31

Niestety zdjęć nie mam dwa psy i aparat nie dałam rady. Mam tylko kilka przed ćwiczeniami :-(
Poznałam Ani wnuki są super zwłaszcza Yato chciał ze mną jechać ale Ania pilnowała :mrgreen: i nie dało się zakosoć ;-) Aniu wyściskaj maluchy od nas :mrgreen:
Ewa
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 10:30
Lokalizacja: Ryczywół

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez maat » 2008-10-06, 11:49

Zlot był wspaniały.
Własnie odespałam dłuuugą podróż podczas której Amba, Joy i Benek Agi2 spali jak susły, pomrukując - widać śniły im się berneńskie igraszki :lol:
Najpierw o szkolnych sprawach -
To niesamowite ile udało się zrobić przez te dwa dni: trochę obrony, nawet dla pacyfistów, elementy tropienia, i tor przeszkód oparty na szwedzkich testach psychicznych dla psów pracujących.
Team: Kasia, Aga i Marcin , przygotowali nam zajęcia i profesjonalnie szkolące i bawiące i ciekawe równocześnie. Jesteście wspaniali. Na dodatek kapitalnie mobilizujecie nasze psy, nie mówiąc o nas, ludziskach :roll:
Bawiłam się świetnie, Mam wrażenie że wszyscy. Chyba nikt nie czuł się przegrany, bo każdy psiak w czymś tam był THE BEST. Jak to nasze bernusie - jeśli nie najszybszy, ani najwaleczniejszy, to zawsze pozostaje wdzięk i urok osobisty :mrgreen: :mrgreen:
Oczywiście wielkie brawa dla Kessi - Berneńskiego Bohatera, której nawet ucho nie drgnęło w krainie straaasznych straaachów :evil:
Aga, Kasiu, Marcinie i Mamo Marcina - bardzo Wam dziękujemy z Ambą i Joykiem.

Ale tym, któży nie byli muszę opowiedzieć, żeby im ślinka pociekła - uczta, jaką nam przygotowali gospodarze- Ewa i Przemek, to istna bajka : domowe wędlinki, grzybki, bosski karczek na gorąco w jakiś tajemny sposób przyrządzony, sery od kózek z ich domowego raju, słodkości...no nie...tego nie da się zapomnieć :-P Na dodatek zakontraktowali nam pogodę - marzenie, prawdziwą złotą polską jesień
Ewo i Przemku, dziękuję też, jak wszyscy, za gościnność i wyrozumiałość.
I jeszcze raz ściskam wszystkich zlotowiczów, wśród których było nam tak dobrze przez te dni.
Od razu chcę jechać na następne takie spotkanie, tylko proszę...troszkę bliżej ;-)
Avatar użytkownika
maat
 
Posty: 1974
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 23:46
Lokalizacja: Kraków
psy: Souri
Hodowla: Hała-Bała

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Marszal » 2008-10-06, 11:59

I ja również przyłączam się do podziękowań :-D Bardzo ale to bardzo gorąco dziękujemy Organizatorom tego wspaniaego Zlotu Bernoli. Przemku, powiem krótko Twoja żona to SKARB :!: i pilnuj Ewy jak oka w głowie, bo ja osobiście dla takiej Gospodyni jestem w stanie wziąć rozwód i zmienić orientację ;-) a serek to mi się śnił dzisiaj w nocy. Agatko, Kasiu, Marcinie wielki ukłon w Waszą stronę, jesteście niesamowici w tym co robicie. Jestem pełna podziwu dla Waszej kreatywności i zaangażowania. Jestem szczęśliwa, że mogłam spotkać się z Tymi, których już znałam oraz, że dane mi było poznać nowe pozytywnie zakręcone osoby.Z utęsknieniem czekam na następne Nasze Spotkanie :mrgreen: Muflon podbił moje serce :mrgreen: "Tymczasowa Pańcia" płacze teraz za Yuki (ostał jej się ino gwizdek, który dostała na pamiatkę od Ani i Tomka), ja nie mam z kim ćwiczyć obrony bo nie mam przy sobie mojej partnerki Lusieńki, eh długo by tak jeszcze wymieniać...........
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez inbloom » 2008-10-06, 12:15

Magda, wszystko w tym jednym poście ujęłaś idealnie :mrgreen: my się pod tym podpisujemy każdą ręką i łapą :-P
a teraz czas na strachy w wykonaniu Chabercika ;-) zdjęcia niestety nie oddadzą tego co się tam działo ale postaram się trochę poopisywać

start pod wiszącymi strachami łopoczącymi na wietrze
Obrazek

pod tą niebieską płachtą były jakieś zgniecione butelki i nie wiadomo co jeszcze
Obrazek

wiszący truposz - gadająca kaczka niestety padła...
Obrazek

Kasia, która robiła za ducha była nielada atrakcją hihihii
Obrazek

Obrazek

strach wzruszony siłą mieśni Mamy Marcina
Obrazek

Obrazek

to lubiliśmy najbardziej! metalowa miska z kluczami w środku wydająca odlotowe odgłosy, które dodatkowo potęgowała Kasia ;-)
Obrazek

dodam, że na końcu miska lądowała na betonie
Obrazek

tutaj gadający kosz na śmietki - jeśli o mnie chodzi pozycja nr 2 na liście tych zajefajnych strachów ;-)
Obrazek

Marcin, który wił się jak piskorz pod jakąś płachtą i robił za "niewiadomoco" ;-)
Obrazek

i na koniec spadające butelki za naszymi pupami :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Anirysova » 2008-10-06, 13:57

O jej, ale mieliście świetnie, jak ja wam zazdroszczę :-D
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez Szilkowa » 2008-10-06, 14:14

To wspaniale że wszyscy świetnie się bawili :!: :-D
Czekamy na następne fotki :!: :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez MartaD » 2008-10-06, 17:04

To teraz troszkę zdjęć z obrony :-)

Tamisia
Obrazek

Obrazek

Chabercik
Obrazek

Obrazek

Bosmek
Obrazek

Obrazek

Akrobatka Kessi :roll:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez AT » 2008-10-06, 18:42

to ja może kilka zdjęć ,,pozazajęciowych" wstawię
Jak wiadomo na każdym obozie tworzą się obozowe pary :lol:
Myślę, że najbardziej niesamowitą parą był Maksio z Mufką :mrgreen: Totalne przeciwieństwa, zarówno pod względem wyglądu jaki temperamentu - ale jak wiadomo przeciwieństwa się przyciągają :lol:
Obrazek
Na zdjęciach niestety nie widać aż takiej różnicy w wyglądzie Mufki i Maksia więc dla unaocznienia jej napiszę Mufka - 38 kg, Maksio 63 :mrgreen:
Obrazek
Żałuję, że nie nagrałam filmu z ich flirtami - bo żadne zdjęcia ani słowa nie oddadzą tego niesamowitego zjawiska :lol: Oczywiście Mufka koniecznie chciała po swojemu skonsumować ten związek :oops:
Obrazek
Aniu! Maksio jest niesamowity!
Z pozdrowieniami od Mufci dla Teściowej :mrgreen:
Obrazek

Oczywiście poza zajęciami i romansami były też kąpiele :mrgreen: a woda w jeziorze taka czysta że szok :shock:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez inbloom » 2008-10-06, 19:01

Asiu, zapewniam Cię, że różnicę widać :mrgreen: i to znaczną :-P
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez AT » 2008-10-06, 19:35

No widać, widać ale jednak nie aż tak jak w realu ;-) :mrgreen: Ja się na nich napatrzeć nie mogłam :-D
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez meggy » 2008-10-06, 20:57

ale mieliscie REELACYJNIE :-P
mysle ze adelka przy tym strachu mialaby wylew ;-) i szczekalaby ze 2 tygodnie :mrgreen: :mrgreen:
http://www.baccarat.com.pl/serie/43seria/06.jpg
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: SUPER BERNEŃSKI ZLOT

Postprzez inbloom » 2008-10-06, 21:12

spoko, nie byłoby tak źle, ten strach mówił "dzień dobry" i dawał tony smaczków :mrgreen:
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość