Malutkie sarobenki witają- Miot G

Re: Malutkie sarobenki witają

Postprzez Wydra » 2009-06-06, 21:56

Fajny z niego kawaler rośnie :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malutkie sarobenki witają

Postprzez meggy » 2009-06-07, 12:19

Jak milo widzieć syneczka :mrgreen: :-P
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Malutkie sarobenki witają- Miot G

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-08-31, 12:16

Dziś miot G Saruni i Benia kończy 6 LAT.Kochani z całego serca życzę wam zdrowia i niustającej milości najbliższych.Nie potrafię słowami opisać jak bardzo kochamy Gabrysie . Tak jak i wy wszyscy jest dla nas wcieleniem Saruni a Sara to Anioł i kiedyś tu i teraz tam .Myslę że Pan Bóg ma z niej ogromną pociechę
Życzę abyście i wy byli takimi aniołami tu na ziemi dla swoich opiekunów
Bardzo sie cieszę że przez te 6 lat życia nigdy na nikogo z was nie usłyszałam złego słowa.Dla mnie jako spartkkowej babci to po prostu jak plaster miodu na serce.Nosicie w sobie to co najlepsze najpiękniejsze z Saruni i Benia.Kocham was tak bardzo.Babcia Ala ,dziadek Kazik i oczywiście wszystkie spartki.
ps.Dziadek Kazik do dziś m i wypomina że to tylko dzięki niemu Gabrysia z nami została ,był po prostu nie złamany w swoje decyzji
Zdjęcie: Dziś miot G Saruni i Benia kończy 6 LAT.Kochani z całego serca życzę wam zdrowia i niustającej milości najbliższych.Nie potrafię słowami opisać jak bardzo kochamy Gabrysie . Tak jak i wy wszyscy jest dla nas wcieleniem Saruni a Sara to Anioł i kiedyś tu i teraz tam .Myslę że Pan Bóg ma z niej ogromną pociechę Życzę abyście i wy byli takimi aniołami tu na ziemi dla swoich opiekunów Bardzo sie cieszę że przez te 6 lat życia nigdy na nikogo z was nie usłyszałam złego słowa.Dla mnie jako spartkkowej babci to po prostu jak plaster miodu na serce.Nosicie w sobie to co najlepsze najpiękniejsze z Saruni i Benia.Kocham was tak bardzo.Babcia Ala ,dziadek Kazik i oczywiście wszystkie spartki. ps.Dziadek Kazik do dziś m i wypomina że to tylko dzięki niemu Gabrysia z nami została ,był po prostu nie złamany w swojej decyzji


obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Malutkie sarobenki witają- Miot G

Postprzez katarina1 » 2014-08-31, 13:08

My też przyłączamy się do życzeń, najlepszego Sarobenki
Avatar użytkownika
katarina1
 
Posty: 2307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-16, 13:49
Lokalizacja: KOSZALIN
psy: Lusia Spartańska Osada, Goliat (*)Spartańska Osada

Poprzednia strona

Powrót do 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość