Spartańska Osada - są maluszki! - Miot S

Postprzez Mika » 2007-05-31, 00:10

Alu, Misiowo-Spartkowa córeczka Sabrina zamieszkała w Elblągu, na sąsiedniej ulicy ! Jej właścicielka , Asia, to córka mojej koleżanki, zreszta samą Asię znam też od kilkunastu lat , odkąd zamieszkaliśmy w tej dzielnicy. Mała jest urocza, mój duży, dorosły głupek Redus prawie się w niej zakochał , ale niestety, gdy się zorientował, że nieletnia, to zainteresowanie mu osłabło. Będę donosić, jak się Sabi miewa, a może i samą Asię namówię na wizyty na forum.
Avatar użytkownika
Mika
 
Posty: 302
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 19:30
Lokalizacja: Elbląg
psy: Redus

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-05-31, 08:42

Strasznie się cieszę ,jestem z małej bardzo dumna nie chciałam się zbytnio chwalić ale własnie to zrobię Sabi bedzie pracowała w dogoterapi .Była z Asią na egzaminie w Bydgoszczy służyła tam jako eksponat :-) do przeprowadzenia testów na szczeniakach-przy moim egzaminie bo kazdy musiał takowy zaliczyć. Spisała sie pieknie ,bylismy w szoku wykonała wszystkie zadania jej powierzone ,Hanka była nią zachwycona -a ja taka dumna ,Boze taka dumna -poza tym batrdzo kontaktowa w stosunku do zwierząt małych i wielkich /były takowe na egzaminie/ ale i do ludzi 0 jakiejkolwiek bojaźni a wprost przeciwnie -radość ,uśmiech na buzi i ciagle majtająca radosna antenka/ :-) ogonek/ nikt i nic nie był w stanie jej wystraszyć-a co najważniejsze usłyszałam najmilsze słowa jakie można usłyszeć-oczywiscie od egzminatora i wykładowcy-dzięki pani bardzo polubiłam bernenczyki .Marta dzięki spartkowi /też był na egzaminie ze mną/ pięknie zdała rase -bo akurat dostała pytanie o niej.A co najwazniej sze że Sabrinka chociaż mnie juz tyle nie widziała poznała mnie od razu,jezuniu tak się cieszyła skakałyśmy obie jak wariatki z radosci nawet na moment zapomniałam ze mam przed sobą egzamin.a opowiem wam jeszcze jak weszłam na egzamin z kynologi,nie dosć ze z sabrinką bo Asia akurat zostawoła ja pod moją opieką i zeszła chyba do samochodu to jeszcze jak weszłam do środka to zrobiłam cierpiącą minę i spytałam czy mogę wziąść relanium bo tak strasznie się boję po chwili zadumny usłyszałam że tak jezeli pani musi to proszę bardzo -no to ja otworzyłam drzwi i zawołałam z korytarza prezunia kochanego bo Kazik stał i go trzymał.a wiecie jaki jest Spartek -tony radosci uśmiech od ucha do ucha niezależnie od sytuacji-wpadł do środka i ku zdumieniu wszystkich wychamował akurat przed samym komisyjnym stolikiem-najpierw zdumienie potem śmiech a ja skromnie powiedziałm to własnie on jest tym moim relanium-a ponieważ zdawałysmy po trzy i Marta akurat przygotowywała sie z rasy to prezio nie tylko mi ale i jej uratował życie :-D .Tak że mój egzamin z kynologi to prawdziwy kynologiczny egzamin ja i dwa pieski tatuś Spartek i jego nieodrodna córcia Sabrinka-dwa o kropne owsiki ale ja koś ja babcia poradziłamm sobie.Musze sie też pochwalić że zdałam na bardzo dobry . Srednia ocen z 11 przedmiotów bardzo dobry.npo dosć chwalenia ale jak to sie nie chwalić skoro dzieki takim kochanym istotom jak moje spartki tak słonecznie ciepło i radosnie jest w moim życiu. :-)
a to Sabrinka z Asią i kumplem bo musze dodać ze Sabrinka ma jeszcze oprócz kochającej Asi Michała to jeszcze inne pieski mopsia ten kawaler maleńki na zdieciu i był owczarek niemiecki Sarunia ale w piatek odeszła za teczowy most.
Obrazek
a to Sabrinka z Iną koleżanką ze szkolnej ławy :-D czekamy pod drzwiamy na egzamin :-)

Obrazek
Aniu Berenkowa Jolu znacie Inę :-)
Ostatnio edytowano 2007-05-31, 09:16 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Kasia » 2007-05-31, 08:53

Ala Ciebie sie czyta z zapartym tchem...myslałas kiedyś o pisaniu pamiętnika - bloga - "z życia Spartków"? to by była super sprawa.

Wielkie gratulacje - pieknie Aluś, ze tak Ci ładnie idzie az mi wstyd, ze ja tak daleko z pracką...i wycałuj to kochane realnium! buziaki! :mrgreen:
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Halina » 2007-05-31, 09:00

Alunia cieszę się z tobą i bardzo, bardzo serdecznie gratuluję!!!!!!
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez MB » 2007-05-31, 09:04

alicja napisał(a):dzieki takim kochanym istotom jak moje spartki tak słonecznie ciepło i radosnie jest w moim życiu.


A jednak da się jednym zdaniem opisać tą całą niezwykłą przyjemność jaką jest przebywanie z berneńczykami :-)
Gratuluję serdecznie zdanych egazaminów i trzymam kciuki za postępy małej Sabrinki.

Marzena
Avatar użytkownika
MB
 
Posty: 1690
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 23:15
Lokalizacja: Mazańcowice k.B-B
psy: Wania,Konrad,Fia, Solo['] Paiko['] Sasza[']

Postprzez Zuzanda » 2007-05-31, 09:13

Alusiu, bardzo sie ciesze i gratuluje tak świetnie zdanego egzaminu i rewelacyjnych wyników z całych studiów.
Biorąc pod uwage Twoje obłożenie pracą zawodowa, wychowanie szczeniat nie mówiąc o domu i domownikach to jestem pelna podziwu dla Twoich umiejetności organizatorskich :-D
Ja bym najzwyczajnie w świecie nie dala rady , jeszcze raz gratuluje i podziwiam
zuza
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Postprzez Cefreud » 2007-05-31, 09:16

Alusia-wielkie gratulacje.Dzięki Tobie i Joli wiem,ze dobę da się rozciągnąc.Jak mam doła,przypominam sobie o Was i wiem,ze dam radę.Dzięki!
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-05-31, 09:29

Bardzo bardzo dziekuje nie ukrywam że forum jest dla mnie wielkim wsparciem było czasami bardzo ciężko zastanawiałam się po co to wszystko chyba zwariowałam tyle nauki do tego kupa obowiazków w domu pracy-ale dzieki moim spartkom dawałam jakos rade chociaż tak na poważnie to noce w tym czasie miałam bardzo krótkie. Nauka Misia -maluszki Arcia maluszki. do tego mój cholernie głupi charakter -nie potrafie nic robić po łepkach -nigdzie- w szkole wszyscy mówili jakos to bedzie a ja wiedziałam ze nie moge stanąc na środku przed 4 osobową komisja i udawać słodką idiotkę która nie bardzo rozumie o co pytają-no ale było minęło teraz cieszę sie kaza chwilą ze spartkami bo tak na prawde to ukradłam im rok zycia -ale nadrobie już im to obiecałam
:-)
pozdrawiam lece bo dzis bierzmowanie Jacka i troche roboty mnie czeka-jak zwykle. :-D
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Ania Gd » 2007-05-31, 09:43

ALU
serdeczne gratulacje od nas
podziwiamy Cię
jesteś fantastyczna
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Grażyna i Coffee » 2007-05-31, 09:56

Gratulacje i wyrazy podziwu dla Ciebie Alusiu i wszystkich Twoich Ludzkich i psich domowników , którzy Cię wspierają i dostarczają ciągle nowych zadań , przynajmniej się nie nudzisz :lol:
Serdeczności :-D :-D
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ula » 2007-05-31, 11:20

Gratulujemy Ci Aluniu z całego serca!! Wszystkiego - i zdanego egzaminu, i wspaniałych "wnuczątek", i cudownego poczucia humoru oraz ciepła, które wokół siebie roztaczasz i które udziela się nie tylko psiakom ale przede wszystkim ludziom.
Tak trzymaj!!!!!
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2007-05-31, 12:40

Pani Alinko - chwalić się Sevierem, bo tu co i rusz ktoś zagląda w poszukiwaniu szczeniaka.

Buziaki dla Was!
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez Barbapapa » 2007-05-31, 17:46

Alutka, gorące i ogromne gratulacje.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Postprzez Tasmanska » 2007-06-01, 09:15

Ala - z Ciebie to jest naprawdę godna podziwu kobietka:).
Wielkie gratulacje!!!
Avatar użytkownika
Tasmanska
 
Posty: 1181
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 09:18
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Hodowla: Tasmańska Elitte

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-06-01, 17:02

Dziś zrobiłam zdiecia dziewczynce na prosbę przyszłych włascicieli i wysłałam -te spodobały mi się najbardziej :-) Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Barbapapa » 2007-06-04, 11:16

rośnie prezesowa?
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-06-04, 23:49

Sevierek buszuje w ogrodzie.Obrazek
Obrazek
Obrazek

i z młodszym kuzynkiem :-)
Obrazek
pozdrawiamygorąco spartki.Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Ania Gd » 2007-06-05, 09:33

Mały ogrodnik Ci rośnie Alu.
Wszystkie kwiatki musi sprawdzić i policzyć czy jakiegoś nie brakuje.
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Angelika » 2007-06-08, 21:04

słodziutkie maluchy!! Aż chce się je wyściskać :mrgreen:
Avatar użytkownika
Angelika
 
Posty: 468
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-17, 17:39
Lokalizacja: Radom
psy: Szafir z Ustrońskiego Zakątka, w domu Veyron:)

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-06-08, 23:40

Aniu mój ogrodnik juz od poniedziałku jest w nowym domku tym samym zakończył dzieciństwo miotu Misiospartków w rodzinnym domu. Jest w Koszalinie podbija serca nowych włascicieli /moje niestety złamał /za bardzo się do koka przywiązałam. Jutro jedzie do nowego domku pierwszy piesek z miotu Arci -oj Boze jak to czas leci-też do Koszalina :-)
Angelika bardzo dziękuje za miłe słowa
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość