Spartańska Osada - są maluszki! - Miot S

Postprzez bea » 2007-04-24, 00:00

Pani Alu!No może ja nie jestem juz taka młódka ,ale bez przesady, jak mogłabym zapomniec nasze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugie rozmowy.No i BARDZO się cieszę Arcią ,ale to tylko Pani zasługa,ma cudowny ,szczęśliwy dom i jest taka jak on,jeszcze raz pozdrawiam,bea PS. I proszę pomyśleć poważnie o tym zdjęciu!
bea
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Grażyna i Coffee » 2007-04-24, 12:08

Pomijając względy estetyczne w tych zdjęciach jest tyle radości i miłości , że można je stosować w terapii anty depresyjnej . CUDNE już jest mi smutno kiedy pomyślę ,że nowi właściciele może nie będą tak szczodrzy w relacjonowaniu rozwoju szczeniaczków .
Proszę wyczochrać ode mnie wszystkie małe i duże Spartki .
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość » 2007-04-24, 13:42

Pani Alu zdjęcia jak zawsze są rewelacyjne, Misiaki bardzo ułożone, takie kochane maleństwa. Życzę im wszystkim, żeby miały takie cudowne domki jak u Pani, żeby przyszli własciciele dali im tyle miłości co Pani. Lilla.
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-04-26, 09:40

Chcialam sie pochwalić 24 kwietnia Arcia urodzila maluszki , Mamy 4 dziewczynki i 3 chłopaczków .zdiecia wstawię później bo jestem bardzo zagoniona i zmęczona a jeszcze dziś panienka od Misi jedzie do nowego domku wiec muszę kocmołucha wyprać-chyba posłużę się automatem żeby było lżej szybciej i czyściej :-D :-D wiec chyba zdieć nie wstawie z pokoju kąpielowego :-D za to postaram się wychwycić moment odwirowania czy płukania.
Arcia czuje się dobrze maluszki są bardzo ładne .Tatusia można zobaczyc u mnie na stronie w dziale szczeniaki.To tyle pozdrawiamy wszystkie spartki nie powiem ile -sami policzcie-tylko prosze sie nie śmiać że tak dużo , zaręczam że wszystkie sa kochane pieszczone i zadbane.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez bea » 2007-04-26, 12:54

Szczere gratulacje ,kolejny piękny spartański miot!A tak swoja drogą zamierzam oficjalnie zwrócic się do modeatora forum o wystosowanie do prof.Miodka formalnego pisma w sprawie nowego znaczenia sformułowania-"żyć po spartańsku". Dotychczs w słownikach umieszczano jedne wyjaśnienie-"żyć po spartańsku" inaczej skromnie ,w surowych warunkach.My na terenie Polski mamy do czynienia z innym znaczeniem tego zwrotu,mianowicie ,coraz częściej zwrot "żyć po spartańsku" używany jest w znaczeniu-"żyć w luksusie",w tym wypadku możemy mówić też o innym żródłosłowie tego określenia- nie pochodzi ono od warunków życia Spartan w starożytnej Grecji,a od mitycznej krainy spartków tzw spartkolandii,lub też spartańskiej osady położonej jak mówia legendy gdzieś w okolicach Witnicy.Buziaki dla Arci, a i chciałam sie wpisać do waszej księgi ,ale czy wszystko z nią w porządku/z boku ściągnięty tekst/.Zapraszam na swoja stronę jeszcze nie dokończoną ,ale już odświeżoną,troche.bea www.piesn-drogi.republika.pl/
bea
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Gość » 2007-04-26, 17:46

Słowo honoru spartki zyją w spartańskich warunkach. Maluszki od 3 tygodnia lądują z mojego pokoju w swojej posiadłosci :-) dostają pod kuperek gruby kartonik ciepły spiworek buziaka na dobranoc ode mnie oczywiscie i zostają sam na sam z ciemną nocką. A zdobywanie jedzenia z miski braciszka lub siostrzyczki to też nie lada wyczyn i trzeba sie dobrze gimnastykowac zeby zdążyć oblecieć przynajmniej dwie porcje a nie daj boże być grzebułą to wtedy :-( głodówka albo wycieczka do starszyzny żeby cos podebrać z ich misek. A tam to już na poważnie jest niebezpiecznie :-D . Jak tylko sie delikwent zbliża słyszy złowrogie pomrukiwanie albo wręcz warknięcia i co nieboga ma zrobić . to maluchy- a mysli pani że starsi mają lżej wie pani jak sie Spartek napracuje , on jako prezio co rano musi umyć kazdą swoją damę przed wyjsciem na podwórkoi wieczorkiem to samo. Podchodzą po kolei i myje uszko jedno i drugie oczka ,dziewczyny nie maja litosci staną jak zamórowane przy nim i czekają , a pilnowanie tej całej gromadki a podkradanie masełka ze stołu żeby z wagi nie spasć :-) no i do tego jeszcze trzeba sie podzielić z innymi a znoszenie ciasnoty w spartkowozie jak jedziemy do lasu albo nad jezioro naprawde 9 piesków w sejczusiu czy to nie spartańskie warunki :-D . a znoszenie maluszków jak włażą na głowę ciągną za ogon i nie dają ani chwili pospać spokojnie. Poważnie nie jest lekko o nie . :-) :-)
no ale tyle o spartańskich warunkach :-)
Ostatnio odwiedzili nas goscie mieli być chwilkę , zeszło do 3 godzin :-D bo jak powiedzieli od spartków jest bardzo cieżko wyjść , to na prawde cudowny widok maluszki z dużymi razem , też powiedzieli tak jak pani że to spartkolandia :-D :-D pozdrawiam a za razem chciałam na jakiś czas pożegnać forumowiczów myslę że pozostaniemy w pamieci jako wesołe rozrabiaki które potrafia rozweselić nawet najbardziej smutne minki .alicja i Spartki
Obrazek
prezio i zunia :-) :-)
Obrazek
prawie wszystkie spartki / bez Zuni Kropki i babci Soni/-od lewej dołu Misieńka i Bastuś potem Sarunia prezio i Oleńka z boczku siedzi Arcia
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Gość » 2007-04-27, 11:50

Wielkie gratulacje, siostrzyczka przyrodnia Abra pozdrawia swoje maleńkie rodzeństwo, moja Abrunia też urodziła się 24 kwietnia, tylko jest już 2 letnią pannicą. Lilla.
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Gość » 2007-04-27, 17:37

wielkie gratki dla Spartusiowej Chatki :)

Brombkowscy

PS. Udalo mi sie wyrobic i zgrac prawie w terminie porod z Misią... Ale niech Spartki nie oczekuja, ze powtorze ten wyczyn z Arią :)
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kasia » 2007-04-28, 12:28

Aluś gratulacje - teraz Twoja doba rozciągnie sie z 48 godzin do 72 :mrgreen: ale jakbys chwilunie na zdjątka znalazła to by było super!

Alus zostawiłam Ci wiadomośc na gg
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kasia » 2007-05-10, 17:31

Alaaa hop hop! zyyyjesz?
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-05-11, 00:34

Kasiu hop hop do poniedziałku jeszcze nie zyję :-D ale postaram się szybko wstawić zdięcia maluszków Arci.u nas wszystko z grubsza ok----- noooo troche nie ok ze mna ale myslę się poprawić :-) :-)
maluszki skończyły dwa tygodnie chłopcy w poniedziałek ważyli wszyscy trzej jak jeden maż 1700 a panienki trzy ważyły 1480 a jedna 1460
a to Arcia i maluszki :-) :-) Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jestem :-) śpioszek

a to pozdrowienia od starszych misiospartków już w nowych domkach :-D
to Spartunia u pani Ewy -na zdieciu z synkiem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a to kolejny Bostonek ze spartańskiej osady /Spencer/ :-) w nowym domku

Obrazek
Obrazek
http://img142.imageshack.us/img142/8071/p1010120ej8.jpg
w naszym domku została jeszcze Scytia ale pojedzie na śląsk i Spartan oraz Sevier
pozostałe pieski maja juz domki i jesteśmy w kontakcie.pozdrawiamyalicja
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Klaudia » 2007-05-12, 10:56

Oj Alu jak ty sobie dajesz rade to ja nie wiem jeden miot odchować, a tu następny ! :shock: ;-) ;-) Ogromne Gratulacje! ;-)
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Cefreud » 2007-05-12, 11:55

Ala pewnie jak zwykle dobe rozciąga :-) Śliczne kluski :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-05-17, 09:53

Aniu maluszki są takie kochane i ładniutkie ,wiem że mam ogromne braki w stawianiu fotek ale jeszcze do konca maja mam szkołę jutro rano jadę a wracam w niedzielę wieczorem od wczoraj niewiele spałam kończyłam pisać pracę ,wsobotę egzamin z kynologii a w niedzielę psychologii,już od wiedzy po prostu zdurniałam kompletnie , wiesz biore książkę siadam w kojcu u maluszków i czytam im na głos np,,rozwój poznawczy-podejscie psychometryczne lub kynoterapia w integracji odruchów- czujesz- maluszki najpierw skaczą po mnie jak zwariowane potem jak sie zmęczą siadają główki zadzierają do góry i patrzą na mnie jak na kompletną idiotkę i zastanawiają sie jakim jezykiem ona do nas mówi i wreszcie znudzone zasypiają .Co niektóre mi na kolanach ,lub za plecami z boczku gdzie popadnie byle do mnie przytulone a ja jak już coś zakapuję z tej madrej wiedzy i mogła bym wstać i pójśc coś robić to siedze jak ta matka KWOKA i ruszyć sie nie moge zeby maluszków z błogiego snu nie wybudzić.Potem za to biegam jak 16 -tka żeby ze wszystkim nadążyć.No ale jeszcze troche i odetchnę.
Pozdrawiam -jest to urywek z jednego dnia zycia zwariowanego hodowcy -ali spartkowej.
aa donosze że wrócił mój szanowny małżonek i znowu rozbestwił niesamowicie spartki ale zdiecia czyli dowody rzeczowe wstawie później-teraz lece popodbijać praktyki. :-) siemanko


A ogromna prosba tktokolwiek ma jakis kontakt z Anią Barbelkową to dajcie namiary sprawa bardzo pilna-muszę dodzwonić sie do jej sasiadki która w sobotę ma przyjechać po sunię
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Juju » 2007-05-17, 16:44

Alu wysłałam ci pw
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-05-27, 12:36

Witamy własnie skończyliśmy miesiąc-chłopczyk podobny do taty-ciemny
Obrazek
dziewczynki
Obrazek
Obrazek
Obrazekhttp:/Obrazek
Ostatnio edytowano 2007-05-27, 20:08 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Magda » 2007-05-27, 13:05

Śliczne maluszki! :-)
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez Ania od Berena » 2007-05-28, 11:02

Alusia Ty się chwal Misowym dzieckiem!
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez Marta » 2007-05-28, 17:02

Słodkie szczeniaczki :-)
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Postprzez Ula » 2007-05-28, 17:28

Cudne!!!!!!
jeszcze, jeszcze, jeszcze :lol:
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości