Spartańska Osada - są maluszki! - Miot S

Spartańska Osada - są maluszki! - Miot S

Postprzez Kasia » 2007-02-28, 14:50

Misia w iscie gwiazdorskim stylu zaczęła poród - niczym na filmie sensacyjnym pierwszy maluszek urodził sie w samochodzie! czekamy na wieści z porodówki..
Misiaaaaaa czekamyyyy
Ostatnio edytowano 2007-03-20, 10:49 przez Kasia, łącznie edytowano 1 raz
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Bernerin » 2007-02-28, 14:54

Misiunia, Ala trzymajcie sie!!!
Avatar użytkownika
Bernerin
 
Posty: 1409
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-24, 14:26
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
psy: Kiss i Ronja (CKCS)

Postprzez Ania Gd » 2007-02-28, 15:00

Hura hura hura
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Juju » 2007-02-28, 15:08

Trzymamy mocno kciuki z Misie Ale i maluszki
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Kasia » 2007-02-28, 15:08

Mała jest śliczna, duza, silna będzie miała na imię Sparta.
Tatuś asystuje przy porodzie, bardzo przezywa.
Dziewczyny sa juz w domku, grzeją plecy przy kominku, poród trwa!
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Spartańska Osada - są maluszki!

Postprzez AgaZ niezalogowana » 2007-02-28, 15:16

Kasia napisał(a):Misia w iscie gwiazdorskim stylu zaczęła poród - niczym na filmie sensacyjnym pierwszy maluszek urodził sie w samochodzie! czekamy na wieści z porodówki..
Misiaaaaaa czekamyyyy


Oj to sądzę że będzie niezła historia do opowiadania przez Alę :lol:

Misia trzymamy kciuki :!:
AgaZ niezalogowana
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Gość » 2007-02-28, 15:24

więc Kasia Wam już opowiedziala wszystko co dalo sie zawrzec w info przez sms :-)

Misia rodzi ladnie, Ala sie obawiala - bo to pierwszy jej porod i nigdy niczego czlowiek nie wie na 100%...

Tatus - jak sie maluch urodzil w aucie, to o maly wlos nie wszedl w szybe - taki byl przerazony....


Co do imion - miot bedzie geograficzny, na "S", a Sparta - hmmm - ciekawe po kim to :-P

Rekinowa
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Klaudia » 2007-02-28, 15:32

Gratulacje!! Trzymamy kciuki za Misię i maluszki! Alu trzymaj sie tam! :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Ania od Corteza » 2007-02-28, 16:52

Trzymamy mocno! Oby poszło sprawnie, bezboleśnie i zdrowo!!! Gratulacje dla Pionierki! Może z racji urodzenia w samochodzie Sparta powinna zwać się... na przykład Samara? ;-)Albo zmiana nazw z geo na samochodowe? :lol:
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez saganka » 2007-02-28, 17:13

Ta Samara to super pomysl! I geograficzny i samochodowy! Bomba
Trzymamy kciuki za Miske, dajcie znac, jak idzie, co wyszlo i jak rodzice (Spartan, mam nadzieje, nie zemdlal, jak to sie ludzkim tatusiom czasem zdarza? :-P )
No i zdjecia koniecznie, pamietajcie o zdjeciach!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Gość » 2007-02-28, 18:53

1,5 godziny temu chłopiec, teraz znowu dziewczynka :-)
pierwsza bedzie na pewno Sparta, ale kolejna to juz moze być Samara :)

Brombkowa
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Poker » 2007-02-28, 19:59

Dziewczyny trzymajcie się! Przyj Misia :-D trzymamy kciuki za Misio-Spartki :mrgreen:
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Postprzez Olga » 2007-02-28, 20:15

Trzymy kciuki i liczymy na raport "z frontu" :mrgreen:
Avatar użytkownika
Olga
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-02-28, 20:31

Mam chwilkę wię oto raport z frontu.Aż głupio mi mówić powiecie ze wyrodna baba jestem zeby ciężarówkę na ostatnich nogach ciągać samochodem,ale siła wyższa.Misia termin miała na 4 marca ale wczoraj w nocy przeszkoliła nas dokładnie wlazła do naszego łóżka i zrobiła sobie miłe gniazdko a my zostaliśmy kazdy ze swojej strony pod kocykiem - :-D - nie chcieliśmy jej zabierac kołder coby nam myszy nie zjadły -rano wszystko wróciło do normy wiec myślałam że Misia ie rozmysliła co do rodzenia.Rano poszłam do pracy a na 9 miałam jechać do sądu.Nie pojechałam jednak od razu ze sklepu ale wróciłam do domu zobzaczyć co sie dzieje ,było ok wiec zapakowałam Misię do samochodu ,oczywiscie prezio sam się zapakował-jak zwykle i pojechałam.w sądzie zajeło mi dwie godziny ,ciężarówka oczywiscie była pod kontrolą.po drodze do domu zajechałam jeszcze zabrałam towar z hurtowni i zadowolona z siebie wracam.W połowie drogi misia jednak zdanie zmieniła i na oczach przerażonego prezia urodziła mu córeczkę- nie powiem jaka miał mine on noi oczywiscie ja.Zjechałąm szybko na pobocze otworzyłam spartkowóz patrze a na kocyku leży śliczna kluseczka,misia jako nowicjuszka kompletnie nie wiedział co ma z tym fantem robić .prezio ze strachu i przerażenia wbił się w szybę z miną tragiczno dramatyczną ,a ja jako akuszerka która ostatnio zaliczyła weterynarię :-) :-) i pomoc przedratowniczą :-) :-) złapałam sie do dzieła wyciagnęłam maluszka z błony oprózniłam buzie i nosek zmusiłam do zapłakania zawinęłam w kocyk zabrałam do przodu i szybko do domu.Pewnie mi przyjdzie za miesiac mabndat za przekroczenie prędkosci -ale rozłoże go na pzryszłych włascicieli :-) :-D :-D .ZMisieńki jestem bardzo bardzo dumna jak do tej pory mamy na świeciedwie dziewczynki i jednego chłopca.waga dziewczynka pierwsza440gram ,druga 510 a chłopiec 590.Czekamy na resztę spartków .pozostałe spartki włącznie z tatusiem koczują za dzwiami bo ich Kazik zabrał do mieszkania :-D .Pozdrawiamy zdiecia jutro.to tyle dziekujemy wszystkim za wsparcie duchowe i kciuki.Misia przesyła ogromniaste buziaki.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Cefreud » 2007-02-28, 21:29

trzymamy za resztę misiospartków!
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Ania od Corteza » 2007-02-28, 21:29

No Ala, gratulacje, Spartkowóz dużo przeszedł w tym roku :mrgreen: :mrgreen: Myślę, że na zasłużoną emeryturę umieścicie go w ogródku, wymościcie słomą i będzie jak znalazł dla mieszkańców Osady, aby sobie mogli powspominać te chwile z dreszczykiem tudzież upojne podróże z Pańcią.
A Sparta na imię w sumie świetne, bo przecież przyszła na świat w warunkach spartańskich :lol: z całym szacunkiem dla Spartkowozu.
Były porody w taksówkach (raczej pewnie ludzkie), to może być i poród w Spartkowozie. Dobrze, Alu, że po drodze nie zatrzymali Cię ci znani policjanci - nie wyobrażam sobie ich min :shock: :mrgreen: ;-)
Proszę wygłaskać mocno Klusię Spartusię, co się na świat tak dzielnie pchała oraz resztę klusiątek!
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez saganka » 2007-02-28, 22:00

Ala, opis jak z ksiazki z dreszczykiem! Ja dzisiaj z Kasia Bossowa obstawialysmy, jaka mine mial nieszczesny sprawca zamieszania ;-), czyli Prezio i czy zemdlal jak na Tatusia przystalo :-P
Jestes wspaniala akuszerka!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez agares22 » 2007-02-28, 22:46

Skoro Misia to wielbicielka motoryzacji proponujemy SAAB ( zawsze miałam do nich słabość), SUBARU ( mozna dodac IMPREZA), Suzuki, Sedan.. myślę dalej ;-) ;-) ;-) Gratulujemy mamusi!!!
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Postprzez Gość » 2007-02-28, 22:53

Ania od Corteza napisał(a):No Ala, gratulacje, Spartkowóz dużo przeszedł w tym roku :mrgreen: :mrgreen: Myślę, że na zasłużoną emeryturę umieścicie go w ogródku, wymościcie słomą i będzie jak znalazł dla mieszkańców Osady, aby sobie mogli powspominać te chwile z dreszczykiem tudzież upojne podróże z Pańcią.
A Sparta na imię w sumie świetne, bo przecież przyszła na świat w warunkach spartańskich :lol: z całym szacunkiem dla Spartkowozu.
Były porody w taksówkach (raczej pewnie ludzkie), to może być i poród w Spartkowozie. Dobrze, Alu, że po drodze nie zatrzymali Cię ci znani policjanci - nie wyobrażam sobie ich min :shock: :mrgreen: ;-)
Proszę wygłaskać mocno Klusię Spartusię, co się na świat tak dzielnie pchała oraz resztę klusiątek!


Ania - kwietnik tam zrobia :)
Ala ma nocke z glowy, Misia jest zadziwiajaco spokojna... Kochana sunia. A prezes to tak: pierwszy do roboty, ale jak trzeba bylo krwia rece ubrudzic, to sie chcial w szybe przemienic... Ala dzwoni do mnie i mowi: "mam rece jak rzeznik we krwi" --> dobrze, ze wtedy jej ta policja na szosie nie widziala :-)
A kiedys bylo takie przeklenstwo" "obys mial ciekawe zycie"....

Brombkowa
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Gość » 2007-02-28, 22:54

agares22 napisał(a):Skoro Misia to wielbicielka motoryzacji proponujemy SAAB ( zawsze miałam do nich słabość), SUBARU ( mozna dodac IMPREZA), Suzuki, Sedan.. myślę dalej ;-) ;-) ;-) Gratulujemy mamusi!!!


Aga - ale miot bedzie geograficzny :-)

brombkowa
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Następna strona

Powrót do 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość